- Переваги лисячого нарощування
- Опис ефекту «лисячий погляд»
- Кому варто спробувати?
- особливості нарощування
- Процедура нарощування в техніці «лисячий погляд» і підготовка до неї
- Протипоказання
Нарощування вій - одна з найпоширеніших і затребуваних послуг в сучасних салонах краси. А однією з найпопулярніших технік є нарощування вій Лисий ефект. Представниці прекрасної статі найчастіше прагнуть досягти такого ефекту. З його допомогою оченята виглядають надзвичайно спокусливо.
Переваги лисячого нарощування
Навряд чи можна зустріти жінку, яка хоча б раз не зробила цю процедуру. Це не дивно, адже завдяки нарощуванню вії виглядають красиво і доглянуто протягом довгого часу, а погляд привертає увагу оточуючих.
- Не потрібно щодня фарбувати і завивати вії;
- Переживати, що щось розмажеться або потече, плаваючи в морі або басейні, відвідуючи лазню або душ;
- Чи зможете заощадити час на нанесенні макіяжу і його видаленні;
- Різні види нарощування дозволяють відкоригувати і поліпшити риси обличчя;
- Очі завжди будуть виглядати ідеально.
Майстри своєї справи, лешмейкери не перестають дивувати клієнтів новими способами і видами нарощування (об'ємне, 2д, 3д), різними техніками (лисячий ефект, Біличі, природний погляд, ляльковий, коктейльний) і технологіями виконання (поресничное, пучкове). Разом з тим, змінюються і матеріали, що використовуються для процедури (від шовку, норки і соболя до силікону і каучуку).
Так за допомогою різних технік можна змінити розріз очей, створити абсолютно нову форму, зробити погляд більш ефектним і привабливим.
Варто зазначити, що використання натурального матеріалу частіше викликає алергію, тому останнім часом перевага віддається синтетиці.
Опис ефекту «лисячий погляд»
Основний принцип використовуваної техніки полягає в кріпленні штучних вій з різкими переходами великих і маленьких волосків. Починаючи з найкоротших вій від внутрішнього кута ока, майстер поступово збільшує їх довжину, рухаючись до центру. На завершення, в зовнішньому кутку очей, використовуються мега-довгі волоски. Погляд стає хитрим, як у лисички, кокетливим і грайливим.
Однак цього добитися не просто. Воістину «лисячий погляд» може створити тільки справжній професіонал з великим досвідом в даному напрямі. Тому перш ніж зважитися на цю процедуру варто знайти хорошого майстра, ознайомитися з його роботами, а також почитати відгуки про нього від реальних клієнтів.
Детальніше в видах і способах нарощування вій >>
Не рекомендується робити нарощування самостійно, або на дому у фахівця через низьку вартості. Зробивши неправильний вибір можна не тільки не досягти потрібного ефекту, а й нашкодити своїм натуральним віям, а також очам і зору.
Кому варто спробувати?
Так як за допомогою «лисички» можна виділити і підкреслити очі на зразок «ефекту підводки» дівчата часто його обирають. Але необхідно пам'ятати, що нарощування вій в техніці «лисячий ефект» підійде не всім.
Найкраще таке нарощування буде виглядати на дівчатах з округлими очима і відкритими піднятими куточками. Представниці прекрасної статі з очима, близько посадженими один до одного, будуть виглядати досить привабливо. Для випуклої форми такий ефект так само буде цікавий.
Не кращим чином буде виглядати вказаний ефект на дівчатах, які мають такими особливостями:
- Маленький розмір очей;
- Очі маютьмигдалеподібну форму;
- Очі широко посаджені один від одного;
- Зовнішні куточки злегка або повністю опущені;
- Вузька форма очей.
Стиліст по нарощуванню обов'язково дасть поради та рекомендації стосовно використовуваних технік, а також підбере найкращий варіант для кожного індивідуально. Це багато в чому залежить від природного розрізу очей і рис обличчя.
особливості нарощування
Одна з найважливіших задач лешмейкера - зберегти плавність переходу різних довжин штучних вій. Схема нарощування вій з «лисячим ефектом» передбачає приклеювання волосків різними способами: за допомогою пучків або по одній вії. При цьому можна регулювати одержуваний обсяг: 2Д, 3Д або природну густоту.
Використовуючи перший варіант (пучкової), ходити на корекції доведеться частіше, так як випав рідної волосок потягне за собою весь пучок, що буде виглядати не дуже естетично.
Другий варіант (по одній вії), навіть при випаданні власних буде довго час виглядати природно і натурально.
Очі буде здаватися більш витягнутими, за рахунок того, що штучні вії на зовнішньому куточку за розміром використовуються довші. Це добре показано на схемі. Вії приклеюються, відступаючи не менше 0,5 мм від кореня своїх вій. Клей для цих цілей використовується, найчастіше, водостійкий. За кольором, клей буває як білий (прозорий) так і чорний.
Найчастіше дівчата вибирають природне нарощування. Воно відмінно підходить для повсякденного носіння і виглядає так, ніби власні, досить густі і довгі, вії покриті тушшю. Однак зустрічаються і ті, хто вважає за краще зробити обсяг «по крутіше». Найчастіше це - об'ємне нарощування вій 2Д. Лисий ефект при такому обсязі виглядає досить ефектно і виразно. Обсяг 3Д вибирається рідше 2Д. Очі в такому випадку буде видно здалеку. Таке можна дозволити собі на важливий захід.
При створенні ефекту переваги віддаються матеріалами з норки або шовку. У першому випадку буде отримано незабутній обсяг, а в другому виразніший і вражаючий погляд. Чи не мале значення має і лінія вигину. Найчастіше використовується D-вигин.
При цьому загин війок буде максимальним, а погляд яскравим і кокетливим.
Штучні вії також бувають різних кольорів: від світло-коричневих до темних і чорних відтінків. Зустрічаються і кольорові екземпляри. Зазвичай їх використовують для виходу на сцену, на торжество або фотосесію. У повсякденному варіанті використовують тільки натуральні відтінки.
Процедура нарощування в техніці «лисячий погляд» і підготовка до неї
- Важливий момент - очищення. Шкіра вік і вії ретельно очищаються від забруднень за допомогою спеціального засобу, а потім обезжирюються;
- На верхню і нижню повіку накладаються спеціальні смужки. Це запобіжить склеювання вій і дозволить їм підсохнути;
- Спеціаліст по нарощуванню уважно оглядає вії і за допомогою пінцета і клею здійснює приклеювання волосків;
- Нанесення вій відбувається поступово, орієнтуючись на схему. До середини століття використовуються щетинки, однією довжини. Далі довга збільшується.
- Після приклеювання всіх штучних вій необхідно витримати певний час для повного висихання клею. Потім можна прибрати спеціальні смужки.
- По завершенню всіх етапів майстер проводить огляд очей, розчісує вії і дає рекомендації по догляду за ними.
догляд
Дана процедура хоч і дозволяє насолоджуватися ідеальними віями в будь-який час, вимагає чималого догляду після її проведення. В іншому випадку отриманий ефект буде радувати не довго. Оскільки рідних вій властиво постійно оновлюватися отриманий «ефект лисиці» може протриматися не більше двох місяців. Крім того, кожні дві-три тижні необхідна корекція у фахівця. Носіння вій буде максимально довгим, якщо дотримуватися основних правил:
- Спати на спині або на боці;
- Не застосовувати препарат на повіки крем з жирної або олійною сумішшю;
- Уникати хлорованої води і різких перепадів температур;
- Заборонено терти очі руками і рушником;
- Необхідно бути акуратним по відношенню до очей;
- Косметику слід видаляти за допомогою спеціальних засобів;
- Відвідувати майстра кожні два тижні для здійснення корекції.
Протипоказання
До протипоказань для носіння штучних вій, виконаних в цій техніці, будуть ставитися загальні рекомендації для всіх видів і способів нарощування:
- Будь-які очні захворювання і запальні елементи;
- Алергічна реакція на будь-який з застосовуваних компонентів;
- плаксивість;
- Постійне носіння контактних лінз.
При виникненні будь-яких з вищеописаних особливостей робити дану процедуру не слід, інакше можна не тільки не досягти потрібно ефекту, а й нашкодити здоров'ю очей.
Не варто виконувати лисяче нарощування безперервно. Віям потрібен відпочинок. Раз в шість місяців необхідно робити перерву і доглядати за очками за допомогою поживних масел, трав'яних компресів і вітамінних масок. По закінченню двох місяців процедури по нарощуванню вій можна відновити.
Кому варто спробувати?