- СХОЖІ ЗАПИСИ:
- Розробники Stitch Era Universal ввели абонентську плату
- Монограми для вишивки. Швидко і безкоштовно. Як?
- Якби я була покупцем програмного забезпечення
- Конвертори форматів машинної вишивки. порівняємо можливості
Питання без відповідей
Мені завжди було цікаво спостерігати за полемікою, що розгорнулася в рунеті на тему вибору вишивального софта. І ось що я думаю:
Найчастіше, для багатьох найдоступніший і часом єдиний шлях, отримання інформації з програмного забезпечення (далі ПЗ) - різні тематичні форуми, присвячені машинної вишивки. На більшості цих форумів не раз піднімалося питання про вибір ПО. Але, аналізуючи інформацію по цій темі, можна прийти до висновку, що однозначної відповіді на шуканий питання «Що ж вибрати і чому?» Все одно ніхто не почув.
А причина - відсутність доступних для новачка порівняльних аналітичних оглядів російською мовою по різних рівнів ПО з переліком можливостей, достоїнств, недоліків, цін та іншої інформації, необхідної для прийняття рішення. Та й більшість користувачів форуму, як правило, вважають за краще якусь одну програму, радячи користуватися саме їй. Таким чином, при виборі ПО одним з ключових факторів є думка «старичків» форумів. А тут вже як у прислів'ї: «всяк кулик своє болото хвалить» не вдаючись у ситуацію людини, що просить ради.
А вже якщо людина все ж зважився купити ПО, то йому дуже важлива впевненість, що за ті гроші, які це ПО варто, буде куплений кращий варіант софта з усіма необхідними інструментами.
Можна і потрібно прийняти до уваги інформацію з форумів. Але я вирішила тільки на цьому не зупинятися. Адже залишилася ще величезний простір інтернету, де також є і що почитати, і що подивитися по питаннях, що цікавлять про вишивальному ПО.
Найперше і найпростіше, що я зробила - почитала статті із загальними рекомендаціями по вибору ПО. Їх я знайшла в відомих західних on-line журналах присвячених машинної вишивки. Зазначу, що іноземці, на відміну від нас, відносяться до питання вибору набагато практичніше. Може бути це пов'язано з тим що вони частіше купують ліцензійний софт, а не скачують піратський з інтернету.
Майже всі рекомендації по вибору ПО починаються з того, що людина повинна задати собі ряд питань, докладно і чесно на них відповісти. Тобто весь вибір необхідно почати з постановки мети. А вже потім, коли мета визначена, цілком можна починати вибирати з того, що є на ринку, кращий варіант, який підходить саме для конкретної ситуації і людини.
Ряд питань, який вони пропонують собі поставити, приблизно такий:
- Чи будете ви самі створювати дизайни або плануєте вишивати готові?
- Чи будуть готові дизайни редагуватися?
- Який бюджет?
Три цих питання визначать нішу (усвідомлення, що хочеться робити в цьому ПО) і ціну. А також допоможуть звузити коло пошуку серед наявного на сьогоднішній день ПО.
Начебто все просто. Але, що шукає людині тут же доводиться стикатися з величезною різноманітністю програмного забезпечення начебто відповідним саме для нього. Помилкою було б вважати, що весь вишивальний софт однаковий і рівний за можливостями, які не продовживши розбиратися далі.
Я для себе розділила ПО на типи за різними критеріями, кожні з яких відображають в собі свої параметри, важливі для вибору. Отже.
Типологія програмного забезпечення
1) професійне і аматорське;
2) платне і безкоштовне;
3) піратське і ліцензійне.
Для всіх видів ПО сьогодні ринок пропонує величезну кількість варіантів і можливостей. Я розгляну кожний з цих типів більш детально.
Професійне і аматорське ПО
Більшість вишивального забезпечення, поза відмінностей професійні вони або аматорські, мають кілька рівнів. Рівні розрізняються доступним набором інструментів і функцій.
При наявності самого верхнього рівня професійного софта можливості програміста величезні, на нижчому рівні аматорського софта людина сама не може практично нічого. Але призначення всіх програм одне - перетворити графічне зображення в формат, зрозумілий машині.
Можна розділити всі ПО і аматорське, і професійне на кілька рівнів за можливостями, доступним в них користувачам:
1) ПО володіють автоматичними функціями перетворення картинки в вишивку - автооціфровка зображень
2) ПО, крім автооціфровкі, що дозволяє дещо робити ще і самостійно. Це, як правило, додавання шрифтів і монограм. Це вже перший рівень розробки дизайнів
3) ПЗ, що дозволяє редагувати готові дизайни. Це другий ступінь розробки дизайнів
4) І нарешті, ПО, що дозволяє створювати власні дизайни користувачеві.
Коротко пробіжуся за можливостями, доступних на цих рівнях.
1) ПО автооціфровкі зображень. Як правило, це одна «магічна» кнопка і дизайн вже «готовий». Про подібні ПО в інтернеті є чимало статей, весь сенс яких зводиться до того, що автори відзначають: якість автооціфровкі дуже низька, хоча результат дуже швидкий.
Оцифровані таким чином дизайни не передбачають дотримання особливостей технології вишивки: не враховують типу тканини, розміру, щільності, виду дизайну та інших складових. Вишитий дизайн може виглядати плоско, часто контури дизайну погано поєднуються один з одним через невраховані автоматичним розрахунком поправок на деформацію. У дизайні може бути занадто багато змін кольору, обрізок, стежки можуть виглядати неакуратно і багато ще чого, що не підпадає під категорію «якісна вишивка». А найгірше, в таких дизайнах, що виключено саме головна дійова особа - людина, яка могла б, роблячи дизайн руками, вдихнути в нього життя.
Детальніше про те як це робиться і як одержуваної таким способом файлу для машиною вишивки я розписувала в пості Магічна кнопка і вишивка готова .
2) ПО для створення написів і монограм. Це найпростіший рівень розробки дизайнів. Є софт, який дозволяє швидко створювати слова, фрази, монограми з використанням тільки вбудованих шрифтів. Є софт, який дозволяє додатково до готових шрифтів перетворити в вишивку True Type шрифти (TTF). А є софт, який крім усього перерахованого вище, дозволяє додавати до створених написів готові дизайни і зберігати результат, як новий дизайн.
Принципи роботи одного з таких редакторів можна подивитися в пості про BuzzWord .
3) ПО для редагування готових дизайнів. Це другий рівень розробки дизайнів. Цей софт крім створення написів і монограм, дозволяє вносити зміни в готові дизайни: не тільки масштабувати, повертати, а й змінювати форму деталей, додавати і видаляти стібки, підлаштовуючи їх під ситуацію. Опис того, якими приблизно можливостями повинен володіти редактор можна почитати в пості про функціонал Stitch Era Universal по редагуванню Стежковий файлів .
4) ПЗ, що дозволяє користувачеві самостійно створювати дизайни, оціфровивая дизайн вручну. У цій категорії існують як найпростіші програми, що володіють базовим набором інструментів, так і потужні програми, в яких безліч інструментів і функцій. Цей набір додаткових інструментів дозволяє зробити ті ж операції набагато швидше, ніж в ПО, в якому цих функцій немає. Саме це визначає частину вартості програми.
Але найголовніше, чим відрізняються ПО - Стежковий процесор. Стежковий процесор - мозок, який задає алгоритм розрахунку і генерації стібків, створюючи баланс між довжиною стібка, щільністю, розподілом коротких стібків. Стежковий процесор визначає системні вимоги ПО до комп'ютера. Для того, щоб побачити різницю в тому, як працює генератор стібків в різних типах ПО, досить один дизайн зробити в різних програмах. Різні ПО кладуть стежки в схожій ситуації по-різному. Це хороший досвід для порівняння.
Зрозуміло, на ринку існують маса ПО зі всілякими варіаціями вищеперелічених рівнів. Як же відрізнити аматорське ПО від професійного?
У професійному софт теж є всі перераховані вище рівні. Самі рівні можуть відрізнятися між собою кількістю доступних інструментів в них у порівнянні з аматорськими програмами. Причому рівень, що дозволяє оцифровувати дизайн вручну, багатий своїми можливостями: наприклад, можна працювати не тільки зі Стежковий типами (стежки, сатин, комплексні заливки), використовуючи традиційні інструменти, але і з векторами, як в будь-якому графічному редакторі. При цьому є широкі можливості для редагування і всілякі полегшення життя у вигляді не тільки стандартних переміщень / поворотів / відображень.
Також професійне ПО дає можливість більш тонкої, ніж базова, налаштування параметрів вишивки, таких як щільність, довжина стібка, тип кута, компенсація тощо. Професійним ПО пропонується також організація зберігання файлів - база даних по вишивці для полегшення роботи.
Крім цього професійне ПО відрізняється від аматорського якістю розрахунку стібків, так як сильно залежить від Стежковий генератора. Тому фахівці радять: при виборі ПО для любителя орієнтуватися на ПО, створене відомим виробником професійного забезпечення. Так за меншу ціну, з меншими можливостями програми користувач все одно отримає той же потужний Стежковий генератор, що і в професійною програмою.
Загалом, перераховувати можна нескінченно, а потрібно приступати до дії і починати порівнювати ПО, і бажано самостійно, по набору тих параметрів, які потрібні саме для вас.
Платне і безкоштовне ПЗ
- Платне ПО - це будь-який ліцензійне ПЗ, як аматорське, так і професійне. Вартість покупки може коливатися від 40 до 24000 у.о.
- безкоштовне ПЗ
1) конвертори - перетворять готову програму з одного формату в інший, щоб машина могла її прочитати. Завантажити конвертор можна безкоштовно на сайтах розробників програмного забезпечення. Конвертори не можуть практично нічого, крім конвертації.
2) Є цікавий безкоштовний продукт від WingsXP - My Editor , Працює як конвертор, простенький редактор стібків, а також дає можливість прибирати / додавати машинні функції одним натисканням кнопки навіть в машинний файл.
3) Безкоштовне ПЗ, на мій погляд, як реклама кінцевого продукту: Stitch Еra Universal від Sierra Technology Group. Плюс в безкоштовності, наявності техпідтримки, апгрейдах - завжди у користувача остання версія продукту. А великий мінус в деякій обмеженості функцій і інструментів програми в порівнянні з платною версією, і наявність стовпчика з рекламою (хоча кому вона може заважати?). Але це краще, ніж не мати нічого, коли ти хочеш почати програмувати. Наявна база дуже хороша, якщо порівнювати навіть з нижніми рівнями професійного ПО, особливо за ціною.
PS З липня 2013 року цей редактор перестав бути безкоштовним. Розробники ввели за використання помісячну абонентську плату в межах 12 $.
4) Безкоштовне ПЗ MadPunch від Mad Ingenieros LTDA. Плюс в безкоштовності, наявності техпідтримки. Мінус - смуга реклами, обмеженість функцій (немає навіть автоматичних каркасів). Елементарна база, як кажуть розробники, для початківців програмувати є. На мій погляд, це програма, для тих хто «в темі» і добре розуміє, що треба робити.
5) Безкоштовне ПЗ Sophisew від ентузіаста-програміста Carlos Mandell. Плюс в безкоштовності, обіцянки апгрейдах. Елементарна база для початківців програмувати також є. Але відгуків, про те як працює це ПО, я не зустрічала.
6) Безкоштовне ПЗ Thredworks. Плюс в безкоштовності, але апгрейдів творці не обіцяють і з 2006 року не вийшло поки нічого. Елементарна база для початківців програмувати також є.
7) Піратське ПО. Плюс в безкоштовності і можливості користуватися величезною кількістю інструментів. Великий мінус немає ні апгрейдів, ні техпідтримки, немає ніяких гарантій, що файли виходять без помилок. До того ж дуже часто виникають проблеми з установкою на комп'ютер, несподіваними «вильотами» з програми прямо в процесі роботи і іншими сюрпризами. Найчастіше, піратське ПЗ за версією дуже часто далеко відстає від новітньої версії ліцензійної програми (2-3 версії - це дуже багато).
Піратське і ліцензійне ПЗ
1) Піратський ПО. За статистикою BSA Business Software Alliance 65% всього ПО на 2010 рік в Росії піратське:
http://portal.bsa.org/globalpiracy2010/downloads/press/pr_russia_russian.pdf
Чи не склало виняток і ПО для машинної вишивки. Зрозуміло, здорово мати хорошу програму безкоштовно, але, якщо розібратися, є безліч всяких «але», про які я вже згадувала:
- найчастіше, піратське ПЗ не таке вже й безкоштовне. Безкоштовними часто бувають старі версії софта. Нові версії теж є ламані, але вони не безкоштовні (розцінки починаються від 200 у.о.). Завантажити тільки що вийшли версії в інтернеті у відкритому доступі неможливо. Пірати теж хочуть їсти і продають свою роботу за деяку суму грошей, зрозуміло, набагато меншу, ніж вартість ліцензійного продукту
- ніяких гарантій на те, що вийде по виходу з піратської програми
- ніяких апгрейдів до нової версії, поки хто-то «добрий" не викладе в інтернет новішу версію, а викладе - невідомо
- буваю глюки (вилітають панелі інструментів; програма, деінсталіруется, вимагаючи ключ захисту; вискакують постійні нагадування про піратство і т.д.)
- часто ПО обмежено по функціям
- немає ні права вступити в співтовариство ліцензійних користувачів, яким лунають блага у вигляді техпідтримки, безкоштовних тренінгів в спільнотах, апдейтах і інших вкусностях
2) Ліцензійне ПЗ - завжди капіталовкладення. Але є приємні плюси: техпідтримки, безкоштовні тренінги, форуми, де можна задати питання професіоналам. Але на жаль, за кожну нову версію продукту треба платити, нехай і не таку велику суму, як при першій покупці.
Загалом, є ще над чим подумати.
Але! Осудну інформацію, що за ПО для машинної вишивки вам пропонують купити, що можна / не можна в ньому робити і чи підходить це ПО саме вам, треба ще пошукати.
Пошук інформації для порівняльного аналізу
Новачкові в машинної вишивки не те що складно, а практично неможливо за стандартним опису ПО в магазині визначити, чи підходить це ПО саме для нього. Щоб якось визначитися з питанням щодо вибору, потрібна інформація. Пошукаємо її в інтернеті ...
Що пишуть в рунеті про програмне забезпечення
Інформація, представлена на російських сайтах інтернет-магазинів, які торгують ПО, виглядає приблизно однаково бідно. Варто відзначити, що більшість інтернет-магазинів торгує ПО для вишивки аматорського рівня.
Нижче представлені типичнейшие приклади опису ПО, що продається в різних магазинах:
http://www.sewprice.ru/catg/gpg/programmnoe-obespechenie-dlja-vyshivalnyh-mashin,-shvejno-vyshivalnyh-mashin--PE-Design-v-7-gindex-615.html
http://sew-world.ru/catalog/?category=127
Таку ж мізерну інформацію за своїм ПО дають одні з російських розробників:
http://www.embroid.ru/programmnoe_obespechenie/CES_prof.html
Представники Tajima DG / ML by Pulse не підкачали і добре представили останню версію програми:
http://www.tajima-service.ru/index.php?id=7
Вітчизняні розробники вишивального ПО Urfinus professional також постаралися розкрити можливості своєї програми:
http://www.jussoft.ru/urfin/juss_pro.php
Улюблений в народі Wilcom не представлені практично ніяк - інформація настільки мізерна, що незрозуміло, чим так добре це ПЗ. Будемо чекати більш детальної інформації про цей продукт на цьому сайтах:
http://www.adlin.ru/programmnoe-obespechenie
http://www.emb1.ru/structure/?subsection=122
Незважаючи на винятково мінімальну кількість інформації на сторінках ру-нету, мало хто з недосвідчених користувачів починає проводити в інтернеті самостійний порівняльний аналіз характеристик ПО, користуючись джерелами сайтів розробників, продавців ПО і різних аналітичних оглядів в тематичних журналах, блогах в порівнянні ПО від різних виробників.
Хоча, справедливо було б зазначити, що якщо виробники порівнюють свій продукт з конкурентами, вони зазвичай вибирають критерії порівняння в свою користь.
Порівняння різного ПЗ на сторінках інтернету
Мені було цікаво і я нарила наступну інформацію по цій темі.
Нижче посилання на цікаве порівняння функціоналу різних ПО приблизно однакових цінової категорії від Creative DRAWings® Software:
http://embroiderysoftware.co.za/resources/CME_software_chart_update.pdf
Дане порівняння різного ПЗ, на мій погляд, цікаво досить великою кількістю представлених останніх версій аматорських програм і їх рівнів. Критерії порівняння найзагальніші: модифікування, масштабування дизайну, можливість редагування стібків, наявність автоматичної оцифровки, наявність ручної оцифровки, наявність стібка хрестом, наявність шрифтів і монограм, можливість каталогізації для організації зберігання даних і ін. Наочно і доступно, відразу дає можливість зрозуміти, чи підходить чи ПО чи ні, і з багатьох зупинитися на кількох. Але на жаль, в даному огляді не розкриті багато нюансів, які можуть бути також цікаві користувачеві.
Розробник Floriani Embroidery Software такоже вірішілі порівняті найбільш Популярне аматорського ПО по ряду пунктів. І хоча ця порівняльна таблиця описує далеко вже не останні версії ПЗ, але зате добре відображає більш детальні параметри, за якими варто порівнювати ПО. Це - наявність демо-версії, ціна, формати, можливості автооціфровкі і ручного введення, кількість шрифтів, заливок і Стежковий мотивів.
http://www.florianisoftware.com/newsletter/V51_DigitzingSoftware.pdf
Також можна ПОЛІТАН статті у відомому журналі «Stitches», який регулярно випускає короткі огляди з професійного ПО, у вигляді статей:
http://www.asipublications.com/Stitches/id.aspx?id=5418
http://cdn.asicentral.com/idesign/global/asicentral/stitches/CSsoftwareguide.pdf
http://cdn.asicentral.com/idesign/global/asicentral/stitches/SpecialReport-software2.pdf
Нижче посилання на досить старий огляд ПО німецького журналу TVP - Magazine for textile decoration and promotion. В огляді представлений досить великий спектр софта різного рівня з описом системних вимог, призначення ПО, параметрами можливостей, цінами на покупку і апгрейди і т.д.
http://www.tvp-textil.de/downloads/getfile.php?id=3741
Деякі користувачі в форумах іноді можуть докладно розповісти про переваги і недоліки будь-якого програмного забезпечення. Але щоб це знайти треба покопатися. А це довго.
Або ось так можуть порівняти в своєму блозі кілька ПО:
http://akdesignsboutique.blogspot.com/2011/01/embroidery-software-comparison.html
В общем-то це всього лише короткий огляд того, що трапляється відразу при пошуку на запити про порівняння програмного забезпечення. Саме цю інформацію потрібно збирати, щоб отримати опору, обираючи програму для розробки вишивки.
Порівняння рівнів одного ПО між собою
Після порівняння різних ПО між собою на наявність необхідного функціоналу на прикметі залишається кілька варіантів ПО. Саме зараз, як мені здається, варто детально розглянути рівні кожної програми, порівнявши їх між собою. Але перш ніж вдаватися в деталізацію, я б звернула увагу на наступні параметри ПО:
• Вимоги до ПО. Чим крутіше ПО - могутніше його Стежковий генератор, який визначає якість і точність розрахунку геометричного розташування стібків, тим вище вимоги до системи. Краще вибирати ПО з найвищими вимогами, а воно, як правило, найдорожче.
• Чи передбачаються безкоштовні апдейти - усунення помилок в поточній версії.
• Чи передбачаються апгрейди до наступного рівня / версії і скільки вони коштують.
• Пропонуються чи демо-версії, вільні проби ПО (free trial) обмежені за часом користування або проби програми за невелику плату для того, щоб користувач зміг зрозуміти рівень ПО. Вважається, що в демо-версії користувачеві відразу ставати очевидно, в якому ПО йому простіше і зручніше працювати.
• Який тип навчання пропонує розробник або продавець ПО і який він тривалий.
• Чи є кваліфікована техподдрежка користувачів.
Більш детальну інформацію про ПО часто викладають на офіційному сайті розробника, часто у вигляді таблиці порівняння рівнів програми або просто опису. А у виробників зазвичай є, що почитати і подивитися. Шкода, що на російському ринку не представлена і половина того ПО, що існує на ринку заходу. Ось деякі приклади, як може виглядати опис ПО від виробника або його представника:
http://www.stitch-era.com/design_era/stitch-era.asp
http://www.wingsxpsoftware.com/compare.shtml
http://www.ginasbernina.com/userfiles/file/V6Brochure.pdf
http://www.gis-net.de/gis2004/embroidery/englisch/downloads/GiS%20BasePac%207%20Functions%20Table.pdf
http://www.wilcomdiscovery.com/Portals/_default/Skins/ANH_s/images/pdf/Wilcom_e2_Product_Comparison.pdf
http://www.embroideryoffice.com/09_art-d80.htm
http://www.embird.com/index.htm
http://www.florianisoftware.com/products/17
http://www.generationsemb.com/embroidery-software-generations-full-version.html
http://www.compuconusa.com/n_products.htm
Ложка дьогтю
Але ось яку інформацію може витягти новачок для вирішення питання щодо вибору з усіх цих джерел, якщо він погано уявляють про що взагалі йдеться? Виходить замкнуте коло: навіть якщо інформація є, то незрозуміло, що з нею робити. І знову ми повертаємося до думки «старичків» з форумів, як до єдиного можливого варіанту порад щодо вибору. А чи завжди їх думку остання інстанція?
Звернемося знову до західного досвіду
Я вважаю, не варто відкидати досвід західних гуру від вишивки. А вони поради дають прості, але дієві. Ось як я сприйняла ці поради для себе.
Звичайно ж, всім хочеться мати все і відразу: «А раптом мені коли-небудь це знадобитися, а я не зможу це зробити?» Таке бажання - поганий порадник при виборі софта. Але треба розуміти, що в тій точці розвитку, в якій ви зараз перебуваєте, самий верхній рівень може бути не потрібний для того, щоб робити те, що ви хочете і можете робити.
Наприклад, якщо новачок тільки планує почати вивчати програмування, йому немає необхідності купувати вищий рівень ПО для того, щоб мати можливість програмувати. Безліч типів ПО має основні інструменти, які необхідні для навчання програмуванню. Спочатку необхідно вивчити основні інструменти, щоб потім перейти на інший рівень.
До того ж, не навчившись розуміти основні принципи і техніки вишивки, які необхідні щоб зробити вишивку високої якості , Неважливо яким типом ПО ви будете буде користуватися як програміст. Навіть при наявності софта з величезним набором інструментів і функцій, вишивка все одно буде посередньою.
Фахівці радять купити нижній рівень професійного ПО, рівень якого можна підвищувати до потреб і збільшенням навичок в програмуванні.
Ну а якщо планується користуватися готовими дизайнами, то максимальний рівень ПО той, який дозволяє користуватися шрифтами і додавати в нього готові дизайни в машинному форматі. Але це ПЗ повинно давати хорошу можливість для редагування готових дизайнів.
Порівняльний аналіз програмного забезпечення за моїми параметрами
Я теж вирішила уподібниться західним гуру і для себе визначиться, що мені зручніше в роботі. Перелопатила кілька програм, які порівнювала за певними робочими параметрами. Параметри для порівняльного аналізу я підбирала за своїми уподобаннями як користувач. Цілком може бути, цей аналіз внесе ще більше сум'яття в уми.
Хочу відразу обумовити, що ні в якому разі не стверджую, що я знавець всіх без винятку програм. Тому в своїй оцінці можливостей тієї чи іншої програми могла в чомусь помилитися.
Я не вірю, що є ПО, яке можна назвати «найкраще». При ближчому знайомстві з різним софтом мені починаєш розуміти, що кожен з них має як переваги, так і недоліки. І при виборі ПО, саме робота в кожному з намічених для покупки, може потенційному користувачеві дати зрозуміти, що підходить йому найбільше.
Який з редакторів використовую я? А все залежить від ситуації: або те, що є в наявності (наприклад на роботі), або той, що вважаю більш відповідним в конкретній ситуації. Але найчастіше використовую Tajima DGML by Pulse, Stitch Era і WingsXP. Wilcom використовую тільки в разі, якщо я ні в якому з перерахованих вище софтів не можу отримати бажаний ефект.
дивитися таблицю порівнянь видів програм для машинної вишивки .
А що Ви думаєте про те, яку програму вибрати для машинної вишивки і що самі використовуєте?
СХОЖІ ЗАПИСИ:
Зведена таблиця розширень форматів файлів для машиною вишивки
Не дивлячись на те, що всі машинні файли несуть, в общем-то, ідентичну інформацію про координати стібків і команди, існує 2 типи форматів серед машинних файлів: ...
Розробники Stitch Era Universal ввели абонентську плату
З кожним днем в інтернеті стає все менше безкоштовних приємностей від розробників програмного забезпечення з машинної вишивки. Днями дізналася, що раніше безкоштовний редактор Stitch ...
Монограми для вишивки. Швидко і безкоштовно. Як?
Дуже часто бувають випадки, особливо перед святами, коли потрібно вишити монограму, а часу на придумування і отрисовку індивідуального варіанту, а тим більше програмування і тестування ...
Якби я була покупцем програмного забезпечення
На черговій Текстильлегпром я йшла з наміром поспілкуватися з офіційними представниками вишивального софта. У павільйоні, де зазвичай виставляється різноманітне обладнання для текстильної промисловості, я ...
Конвертори форматів машинної вишивки. порівняємо можливості
Конвертор (конвертер) - маленький приємний бонус від проїводітелей програмного забезпечення для машиною вишивки. Це невеликі додатки дають можливість користувачам переглядати, масштабувати, пересохранять файли з одного машинного ...
Але, аналізуючи інформацію по цій темі, можна прийти до висновку, що однозначної відповіді на шуканий питання «Що ж вибрати і чому?
Чи будуть готові дизайни редагуватися?
Який бюджет?
Як же відрізнити аматорське ПО від професійного?
Оча кому вона може заважати?
Ru/catalog/?
Php?
1.ru/structure/?
Aspx?