- Лазерний МФУ якої фірми вибрати
- Кращі чорно-білі лазерні МФУ
- Ricoh MP 305 + SP
- Brother DCP-L2520DWR
- Кращі кольорові лазерні МФУ
- OKI MC342dnw
- HP Color LaserJet Pro MFP M177fw
- Який лазерний МФУ купити
- Друзям це теж буде цікаво
На полицях магазинів можна знайти десятки всіляких лазерних МФУ. Деяким людям ці пристрої здаються надто складними, в зв'язку з чим вони абсолютно не розуміють, як саме здійснити вибір. Обізнана людина скаже, що насправді все дуже просто. По-перше, між собою ці прилади відрізняються кольоровістю друку. Одні моделі видають чорно-білі документи, другі використовують чотири картриджа (при друку їх кольору змішуються), а треті підтримують ще більше їх число (це позначається на кількості всіляких відтінків). По-друге, слід орієнтуватися на швидкість друку, якщо для вас це важливо. По-третє, зверніть увагу на кількість сторінок, на яке вистачає одного комплекту витратних матеріалів. Якщо ж ви не хочете думати про всі ці характеристики, то просто виберіть одну з тих моделей, які згадані в нашій сьогоднішній статті.
Лазерний МФУ якої фірми вибрати
Офісна техніка здатна служити дуже довго. Певним обмеженням виступають лише операційні системи - під нові їх версії рідко пишуться драйвера для старих принтерів, сканерів і багатофункціональних пристроїв.
У зв'язку з цим виробництво МФУ можна назвати вигідною справою, адже купуються ці прилади вкрай рідко. Тому не дивуйтеся тому, що створенням МФУ зайняті мінімальне число компаній.
Найбільш популярними в нашій країні є лазерні МФУ наступних компаній:
1. Canon
2. HP
3. Brother
4. Kyocera
5. Samsumg
В основному технікою під цими брендами користуються в домашніх цілях. Професіонали ж (наприклад, власники друкарень і салонів друку) роблять свій вибір на користь Panasonic, Konica Minolta, Xerox і OKI.
рекомендації:
Кращі чорно-білі лазерні МФУ
Ricoh SP 3600SF
Дуже хороший варіант для офісу середніх розмірів. Буде запропоновано все необхідне для роботи з документами, в тому числі і для їх отримання.
Верхня панель є притулком для цифрової клавіатури - це говорить про наявність тут факсу. Але набагато частіше в сучасних реаліях буде використовуватися принтер. Він тут максимально підтримує друк на аркушах формату A4. Дозвіл можна назвати середнім - воно становить 1200 x 1200 dpi. Розігрівається Ricoh SP 3600SF всього за 14 с, після чого відбитки виходять зі швидкістю 30 стор. / Хв.
Прилад наділений функціями копіра і сканера. Ви легко зможете перевести в цифровий вигляд стандартний документ формату A4. Максимально за допомогою такого пристрою можна оцифровувати до 20 оригіналів за одну хвилину. При цьому МФУ вміє самостійно відправляти отримані зображення на електронну пошту - до маршрутизатора прилад підключається через Ethernet-порт.
переваги:
- Друкує на етикетках, плівці, матовому папері та інших матеріалах;
- Швидкий розігрів;
- Тонера вистачає приблизно на 3000 сторінок;
- Висока тривалість служби фотобарабана;
- Висока швидкість друку;
- Пристойний обсяг пам'яті (512 Мб);
- Продуманий копір;
- Швидке сканування документів;
- Присутній факс.
недоліки:
- Максимально підтримуваний формат паперу - тільки A4;
- Високе енергоспоживання;
- Сканер має низьку роздільну здатність (600 x 600 dpi).
Ricoh MP 305 + SP
Ця модель в першу чергу створювалася для дуже великих офісів. Її покупкою повинні зацікавитися ті, кому час від часу необхідна друк у форматі A3. Також виріб повинен сподобатися своєю технологічністю.
Тут немає якихось застарілих кнопок і крихітних цифрових дисплеїв. Замість цього тут використовується величезний планшет, на який і виводиться вся інформація. Задіяти таким чином можна абсолютно весь функціонал МФУ - теоретично про підключення до комп'ютера можна забути.
Звичайно, є тут і певні обмеження. Дозвіл друку знижено до 600 x 600 dpi. При більш високому параметрі процес друку на папері формату A3 займав би занадто багато часу. Таким же дозволом володіє і сканер. Але зате тут присутній пристрій подачі оригіналів - в умовах офісу це набагато важливіше.
Не можна не відзначити наявність тут жорсткого диска - ще один привід відмовитися від ПК. Ну а ресурс тонера становить 9000 сторінок, що теж не може не радувати. А ось про ціну нічого хорошого сказати не можна - покупка даної моделі точно позначиться на бюджеті підприємства.
переваги:
- Тонер розрахований на величезну кількість сторінок;
- Висока надійність;
- Сучасний зовнішній вигляд;
- Управління за допомогою великого сенсорного екрану;
- Підтримується папір формату A3;
- Друк на різних матеріалах, включаючи картки і плівку;
- Є жорсткий диск і 2 Гб оперативної пам'яті;
- Є слот для SD-карти;
- Швидкість друку після розігріву досягає 30 стор. / Хв (A4);
- Сканер доповнений автоподачей оригіналів.
недоліки:
- Дуже висока вартість;
- Низький дозвіл друку;
- Низький дозвіл сканера.
Brother DCP-L2520DWR
Якщо багатофункціональні пристрої, призначені для офісів, мають дуже великі розміри, то про Brother DCP-L2520DWR цього не скажеш. Цей прилад трохи більше принтера, він легко поміщається на який-небудь тумбочці.
Все це говорить про те, що дана модель служить для домашнього використання. З її допомогою можна швидко роздрукувати реферат або якісь допоміжні матеріали для школяра. Само собою, максимально тут підтримується папір формату A4. Але більшого в такому випадку і не потрібно.
Пристрій складається з принтера, копіра і сканера. Останній діє повільно, але, як то кажуть, вірно. Дозвіл його оптичного модуля становить 600 x 2400 dpi. Якщо відсканувати з таким параметром монету, то на підсумковому зображенні ви розглянете навіть штемпель монетного двору! А при бажанні дозвіл можна збільшити ще сильніше, але тут на допомогу приходять цифрові технології - хорошого результату від цього чекати не варто.
Причепитися ж до МФУ можна по різних дрібниць. Найбільше засмутити здатний тонер, який доведеться міняти вже після 1200 надрукованих сторінок.
переваги:
- Друк на картках і багатьох інших матеріалах;
- Пристойний ресурс фотобарабана (12 тис. Сторінок);
- Висока роздільна здатність сканера;
- Підтримка Wi-Fi і AirPrint;
- Друк з роздільною здатністю 2400 x 600 dpi;
- Максимальна швидкість друку - 26 стор. / Хв.
недоліки:
- Мінімальний обсяг пам'яті (32 Мб);
- Картриджа вистачає не дуже надовго;
- У комплекті поставляється картридж мінімальної ємності.
Кращі кольорові лазерні МФУ
OKI MC853dn
Цей агрегат має дуже високу вартість. Вона обумовлена декількома факторами. По-перше, пристрій підтримує повноцінну чотириколірних світлодіодну друк. По-друге, цей процес не займає багато часу - ви отримуєте приблизно 23 відбитка в хвилину. По-третє, при необхідності можна роздрукувати документ на папері формату A3. Швидкість при цьому знизиться, але це цілком очікувано. По-четверте, сюди вбудований непоганий сканер, доповнений двостороннім пристроєм автоподачі оригіналів.
Агрегат ідеально виглядатиме в будь-якому офісі. Він може витримати більше навантаження - самі творці гарантують безперебійну роботу при друку 60 тис. Сторінок на місяць. А ще тут дуже здорово реалізовано управління - для цього використовуються численні кнопки і досить великий РК-дисплей. Обсяг пам'яті тут становить 1260 Мб. Забути про підключення до комп'ютера дозволяє жорсткий диск. Є тут і факс.
переваги:
- У сканера є двостороннє пристрій подачі оригіналів;
- Принтер і сканер можуть працювати з папером формату A3;
- Друк на етикетках, глянцевому папері та інших матеріалах;
- Ресурс витратних матеріалів дорівнює приблизно 7000 сторінок;
- Присутній факс;
- Зручне управління;
- Є оперативна пам'ять і жорсткий диск;
- Друк з роздільною здатністю аж до 1200 x 600 dpi;
- Швидкість друку можна назвати високою.
недоліки:
- Дозвіл сканера - не найкраще;
- Жахлива вартість.
OKI MC342dnw
Не всім офісам потрібні величезні МФУ, здатні працювати з папером формату A3 і видають унікальні швидкісні результати. Якщо в офісі працюють троє-четверо чоловік, то їх цілком може влаштувати відносно компактний OKI MC342dnw. Цей прилад друкує за світлодіодною технологією, різні відтінки виходять шляхом змішування чотирьох кольорів. Головне достоїнство пристрою - в його дуже низькою ціною.
Прилад складається з принтера, факсу, сканера і копіра. Теоретично використовувати його можна без комп'ютера. Хоча до органів управління в такому випадку доведеться звикати. Досить несподіваним виглядає наявність тут модуля Wi-Fi - зазвичай він зустрічається тільки в домашніх МФУ.
Засмутити ж можуть картриджі - їх ресурс не перевищує 1500 сторінок (лише чорного тонера вистачає на 2200 сторінок). Цілком можливо, що самостійно доведеться збільшувати і обсяг пам'яті, який за замовчуванням дорівнює всього 256 Мб.
переваги:
- Чи не найбільші розміри і вага;
- Дозвіл друку досягає 1200 x 600 dpi;
- Може друкувати з високою швидкістю;
- Сканер має двостороннє пристрій подачі документів;
- Сканування не займає багато часу;
- Наявність модуля Wi-Fi і роз'єму Ethernet;
- Адекватний цінник.
недоліки:
- Ресурси картриджів і барабана залишають бажати кращого;
- Час розігріву досягає однієї хвилини;
- Дозвіл сканера влаштує не всіх;
- Мало пам'яті.
HP Color LaserJet Pro MFP M177fw
Творці цього пристрою говорять про те, що воно призначене для використання в офісі. Дійсно, саме там воно стане в нагоді найбільше. Але купують цей агрегат і звичайні люди, яким необхідно щось роздруковувати вдома.
Звичайно, для створення фотографій даний МФУ не підходить - з цим завданням поки набагато краще справляються струменеві принтери. Але для друку рефератів і якихось творчих робіт прилад підходить ідеально. Що важливо, він не займає багато місця, та й важить лише 16 кг. Хоча сперечатися не будемо, для будинку можна придбати і більш легкий пристрій.
Вбудований сюди принтер має роздільну здатність 600 x 600 dpi. Сканер же порадує вдвічі вищим параметром. Він ще й пристроєм автоподачі оригіналів доповнений, але тільки одностороннім. Ще тут присутній факс, який теж може комусь знадобитися.
Дані МФУ може отримувати як по кабелю, так і через Wi-Fi. Однак слід враховувати, що прилад має лише 128 Мб пам'яті, тому документи з дуже великою кількістю сторінок і зображень йому можуть виявитися не під силу.
переваги:
- Чи не найбільші габарити і маса;
- Є роз'єм Ethernet і бездротовий модуль Wi-Fi;
- У сканера є автоподача оригіналів;
- Не забутий факс;
- Досить непогана швидкість чорно-білого друку;
- Оптимальний цінник.
недоліки:
- Не дуже великий ресурс картриджів;
- Повільно друкуються кольорові документи;
- Дуже невисока швидкість сканування.
Який лазерний МФУ купити
1. Для друку документів у відносно невеликому офісі слід купувати Ricoh SP 3600SF. Також цей МФУ досить непогано справляється зі скануванням.
2. Ricoh MP 305 + SP оцифровує друковані документи трохи гірше, але зате тут є автоподача оригіналів. В цілому, це самий просунутий лазерний МФУ, у якого є лише один недолік - він не вміє друкувати в кольорі.
3. Свій вибір на Brother DCP-L2520DWR потрібно зупинити, якщо ви шукайте чорно-білий лазерний МФУ для особистого використання. Зокрема, такий пристрій може стати в нагоді школяреві чи студенту.
4. Якщо в досить великому офісі необхідно встановити кольоровий МФУ, то краще дивитися в бік OKI MC853dn. Тут використовується світлодіодна друк, при необхідності можливе завантаження паперу формату A3.
5. Купівля OKI MC342dnw виглядає розумною, якщо в офісі працюють всього двоє-троє чоловік. Також це один з небагатьох кольорових МФУ такого типу, який наділений модулем Wi-Fi.
6. HP Color LaserJet Pro MFP M177fw стане непоганим вибором для установки будинку або десь в маленькому офісі. Він здатний на кольоровий друк, проте сильно навантажувати цю модель не рекомендується.
Друзям це теж буде цікаво
Хочеш отримувати актуальні рейтинги і поради щодо вибору? Підпишись на наш Telegram .
Читайте також:
Якщо помітили помилку, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter