- зміст
- водила
- веселий художник
- «Я ніколи» (або «Я жодного разу»)
- Застільні ігри для великої веселої компанії дорослих
- Давайте вип'ємо
- «Господарочка»
- "Перекотиполе"
- «Випивака»
- Ігри за столом на новорічний корпоратив
- веселі співаки
- рима
- Розкажи про господарку (господарях)
- бажання
- Зовсім дорослі, смішні і прикольні розваги
- Новорічна ялинка
- казка
- ласунка
- з'їж бананчик
- На закінчення
Новий рік ми завжди чекаємо з величезним нетерпінням, адже це улюблене свято як дорослих, таки дітей. У кожній родині до нього ретельно готуються: планують що приготувати , Запрошують гостей, купують наряди, продумують хід заходу, щоб воно не перетворилося на просте переїдання. Новорічні застільні ігри для дорослих найоптимальніший варіант для тих, хто запросив гостей і хоче весело провести час. Якщо ви самі соромитеся виступати в ролі ведучого, його можна визначити і за столом. Тому сміливо і без докорів сумління, призначаємо в якості відповідального за ігри для дорослих найактивнішого з гостей. Ну а підготувати їх не складе ніяких проблем.
зміст
Новорічні ігри для маленької компанії
Застільні веселі конкурси на Новорічне свято знайти нескладно, головне, щоб вийшло адаптувати їх під свою компанію. Якщо вона невелика, то і розваги слід підбирати відповідні.
водила
Вам знадобляться радіокеровані машинки, дві штуки. Два конкурсанта готують машинки і «трасу» до будь-якої точки в кімнаті, ставлять на свої машинки по стопці горілки. Потім акуратно, не розхлюпуючи, намагаються докотити її до пункту призначення, де і випити. Гру можна продовжить, підвозивши ще й закуску. Також можна її зробити у вигляді естафети, для цього доведеться розділитися на команди, перший повинен довести до точки і назад, передати естафету іншому сусідові, останній гравець випиває чарку або те, що в ній залишилося.
веселий художник
Ведучий загадує щось першого гравця, він встає в позу, яка характеризує те, що загадали, що не озвучуючи це. Наприклад: людина укручує лампу. По черзі кожен учасник повинен підлаштуватися до попереднього так, щоб вималювалася картинка. Останній постає як художник з пензликом і мольбертом для малювання. Він же і намагається розповісти, що саме «зобразив». Потім, кожен розповідає про свою позу.
«Я ніколи» (або «Я жодного разу»)
Це жартівливе визнання. Кожен з гостей, запрошених на корпоратив , Починає визнаватися з фрази: «Я ніколи ...». Наприклад: «Я ніколи не пив текіли». Але відповіді повинні йти по наростаючій. Тобто той, хто вже зізнався в дрібницях, далі повинен говорити про щось більш глибокому. Застільні визнання можуть бути дуже веселими, головне - не захоплюватися, а то можна видати найпотаємніші таємниці.
Застільні ігри для великої веселої компанії дорослих
Якщо на зустріч Нового року зібралася велика тусовка, найкраще проводити групові, командні конкурси .
Давайте вип'ємо
Компанія ділиться на дві групи і встає в ряд один проти одного. У кожної в руках по одноразовим стаканчику з вином (шампанське і міцні напої краще не брати, так як можна вдавитися). Склянки розмістіть у всіх в правій руці. За командою вони повинні напоїти сусіда по черзі: спочатку остання людина напуває передостаннього, той наступного і так далі. Як тільки перший отримав свою дозу, він біжить до останнього і пригощає його. Хто закінчить першими, ті і виявиться переможцями.
«Господарочка»
Веселий Новорічне свято - це обов'язково багато прикрас. Компанія ділиться на дві половини, їм видається по коробці однакових розмірів. Також кожна команда отримує певні кількість різних дрібничок: ялинкові прикраси, фантики, цукерки, серветки, сувенірчики і т.п. Треба на час і акуратно все укласти по коробках, так, щоб вони рівно закривалися без опуклостей. Після певної кількості спиртного зробити це буває не так-то просто.
Яка команда складе речі акуратніше і швидше, та й буде переможцем. Якість не повинно страждати, якщо це так, слід організувати голосування з людей, які не беруть участі в конкурсі.
"Перекотиполе"
Гості за Новорічних столом діляться порівну і сідають на стільці один проти одного. Першому гравцеві кладуть на коліна яблуко, вони повинні без рук перекотити яблуко по колінах від першого гравця до останнього. Якщо фрукт впаде, група програла, але вона може реабілітувати себе, якщо без рук підніме його і поверне в самий початок.
«Випивака»
Це буде естафета. Встановлюємо дві табуретки, на табуретках пластикові стакани з алкогольним напоєм. Їх має бути стільки, скільки гравців. Ділимо гостей навпіл, можна за статевою ознакою, і ставимо один за одним, навпроти кожної табуретки на деякій відстані від неї. Руки у всіх за спиною. Біля них розміщуємо кошик під сміття. По одному вони підбігають до стільчика, випивають без рук будь-який з склянок, потім біжать назад, викидаючи порожню тару в сміття і повертаються в хвіст черги. Лише після цього може бігти наступна особа.
Ігри за столом на новорічний корпоратив
Розважальна програма може бути і застільного типу. Такий сценарій підбирають для більш сором'язливою групи людей.
веселі співаки
Для цієї гри слід заздалегідь приготувати картки з будь-якими словами, мають відношення до свята, алкоголю, новорічним героям і т.п. Наприклад: ялинка, Снігуронька, сніг, горілка, вино, іскри, свічки, мороз, Дід Мороз, подарунки. Потім вибирається ведучий, який призначить гравця, витягне картку і озвучить саме слово. Обраний людина повинна заспівати куплет або приспів за участю цього слова в пісні. На роздуми дається не більше 10 секунд. Цю гру можна проводити і розбившись на команди, результатом стане більшу кількість виконаних пісень.
рима
Всі гості за столом стають в коло. У ведучого картки зі словами «двох», «ах», «ех» і «ох». Гравець витягує картку, а решта загадують йому бажання. Наприклад, він витягнув: «ох». Команда каже: «Обіймай трьох» або «Поцілунок трьох» або «Злови трьох». Ось приклад кількох бажань:
«Ходи на руках»;
«Стій на руках»;
«Поділися про новини»;
«Станцюй при гостях»;
«Заспівай при гостях»;
«Скажи всім компліменти вголос»;
«Прокричи, що ти лопух»;
«Поцілунок відразу двох»;
«Проповз між ніг у двох»;
«Розкажи бажання вголос»;
«Дізнайся з закритими очима двох»;
«Насмішив всіх»;
«Обіймай всіх»;
«Напій всіх»;
«Погодуй всіх».
Прикольні відповіді можна придумувати до нескінченності, головне, щоб була дотримана рима.
Розкажи про господарку (господарях)
Тут все дуже просто. Заздалегідь для гостей слід приготувати питання, типу:
- «Якого кольору у господині очі».
- «Де ви з нею познайомилися».
- «Улюблена страва господині».
- «Натуральний колір волосся».
- «Улюблене слово-паразит».
Якщо це пара, то:
- «Де познайомилися ці люди».
- «Скільки років вони спільно живуть».
- «Улюблена містечко для відпустки».
бажання
Першому учаснику видається ручка і листок паперу. Він пише коротко своє велике бажання: «Я хочу, щоб ...». Решта вписують тільки прикметники типу: нехай він буде пухнастим, він повинен бути залізним або просто - смердючий, безглуздий і так далі.
Зовсім дорослі, смішні і прикольні розваги
Дорослі ігри за Новорічних столом підійдуть не кожній компанії - це слід враховувати. Але після певної кількості часу, можна спробувати їм запропонувати дещо з наведеного нижче репертуару і далі орієнтуватися по ситуації. Відповіді можуть бути як серйозні, так і смішні.
Новорічна ялинка
Для конкурсу вам треба запастися ялинковими іграшками (Бажано такими, які не б'ються) і прищіпками. Попередньо всі іграшки за ниточки приєднати до прищіпки. Викликаються кілька пар протилежної статі, чоловікам зав'язують очі, за певний проміжок часу вони повинні зачепити якомога більше іграшок за жіночий одяг. Гру можна «розбавити» зміною пар і зняттям прищіпок вже з інших жінок. Також можна поміняти їх ролями - жінки будуть наряджати чоловіків. І не забудьте оцінити кожну ялинку, адже виграє той, у кого вона буде сама ошатна, а вже потім, під бурхливі оплески компанії знімайте іграшки.
казка
Вбирає будь-яка коротка казка, Всі учасники новорічного столу стають в коло, центр залишаючи вільним. Призначається автор, який читає казку, наприклад «Троє поросят», вона не дуже коротка, але легко скорочується до сторінки. Потім кожен по колу, вибирає собі роль. Причому не тільки морського героїв, а так само природного явища або предметів. Дерево, травичку, навіть фразу «жили - були», можна буде обіграти.
Починається розповідь: Жили - були (пішло або пішли «жили - були») три поросяти (пішли поросята). На небі світило сонечко (світиться небо, тримаючи на руках сонечко). Поросята валялися на травичці (лягла «травичка», а краще три травички, на неї завалилися поросята) і т. Д. Якщо людей небагато, що звільнилися герої у вигляді травички, можуть брати такі ролі для продовження гри.
Можна розігрувати не тільки казку, а й пісню або вірш, а можна придумати свої смішні сюжети.
ласунка
Для гри вибираються кілька пар, протилежної статі. Чоловікам зав'язують очі, жінок укладають на заздалегідь приготовані столи або стільці (спортивні килимки). За їх тіла розміщують серветки, на які залишають шоколадні цукерки без фантиків. Потім підводять до них чоловіка, і він повинен без рук (відповідно і без очей) знайти всі цукерки. Їсти їх не обов'язково. Щоб не було конфузу, найкраще викликати подружжя або реальну пару. Але у дорослих людей, тим більше за новорічним столом, з хорошим почуттям гумору, який приправлений келихом шампанського, зазвичай проблем не виникає.
з'їж бананчик
Викликаються кілька пар. Чоловіки сідають на стільці, між колін затискають банан, жінки підходять до своїх парам і, заховавши руки за спину повинні очистити і з'їсти його. На процедуру дорослим людям дається певна кількість часу. Замість бананів можна також використовувати огірки.
На закінчення
Новорічні ігри для веселої компанії слід готувати заздалегідь. Особливо якщо гостей буде багато і в їх числі будуть малознайомі люди, про яких треба якомога більше дізнатися. Розважальні конкурси за новорічним столом у дорослих розбавляють танцями або співом караоке для різноманітності.
Застільні ігри 2020 можуть проводитися як на інтерес, так і за заохочувальні призи. Якщо ви вибираєте командні дорослі ігри, то підрахунок голосів роблять кожній групі. Якщо учасники конкурують поодинці, заохочуйте їх фішками, а потім за підрахунком фішок приз дістається переможцю. Решта за новорічним столом у дорослих будуть задовольнятися втішними подарунками.