У Мережі раптом різко стала популярною замітка ( на англ , переклад ), В якій розповідається, яким чином можна вставити дві сімкарти і карту пам'яті в універсальний слот, розрахований на дві сімки або на одну сімку і одну карту пам'яті.
Першими, на моїй карті пам'яті, такий економі ш ний слот стали встановлювати в смартфони компанії Huawei. Незважаючи на те, що це легке жлобство (чому б не зробити три слота, а не два) у користувачів викликало і викликає негативну реакцію, і компанія Huawei продовжує робити такі слоти у своїх смартфонів, і інші китайські виробники (мені зараз нові китайські телефони майже всі приходять з подібними слотами), та й Samsung підхопив цю жлобську моду, встановивши подібний слот в своєму Galaxy S7 edge.
Так ось, ще в ті часи, коли у Huawei почали з'являтися подібні слоти, спритні користувачі придумали, яким чином в слот для двох карт все-таки можна встановити три - і вони всі будуть працювати. Швидше за все.
Думка там проста. Контактні групи microSD-карти і сімки розташовані в різних місцях. Тому якщо у другий сімки відірвати контактну групу, обрізати її за спеціальним лекалом і наклеїти на карту пам'яті - ця штука буде працювати, тобто ви отримаєте і дві сімкарти, і карту пам'яті в двомісному слоті.
Ось так це все виглядає.
І ось так треба обрізати відокремлену від підкладки контактну групу сімки і наклеїти її на microSD.
У чому явні мінуси цієї технології?
1. Якщо сімку відріже неправильно - вона перестане працювати.
2. Таку сімку можна встановити в телефон, в якому немає подібного слота.
3. Якщо при витягуванні слота обрізана сімка раптом зачепиться і відклеїться - можна отримати великі проблеми з телефоном. У мене був випадок, коли застрягла сімка, всього-то вставлена в слот в переходнике. І не витягувалася. Після додатки силушки молодечого мені потім в смартфоні міняли всю плату.
Але як технологія це все існує. Так що на свій страх і ризик можете спробувати.
У чому явні мінуси цієї технології?