Домашні маски: догляд за обличчям в період грудного вигодовування

  1. Переваги домашніх масок для мам в декреті
  2. Заборонені речовини в масках при годуванні груддю
  3. види масок
  4. ТОП-5 рецептів домашніх масок
  5. №1 Зволожуюча з медом
  6. №2 З ліфтинг-ефектом
  7. №3 Омолоджуюча
  8. №4 Отбеливающая
  9. №5 Поживна
  10. Як зробити маску з вугілля?
  11. Як активоване вугілля діє на волосся?
  12. підсумки

Незважаючи на популярність салонних процедур, домашні маски для обличчя їм не поступаються. Багато жінок віддають перевагу саме таким процедурам, так як вони мають безліч переваг.

Переваги домашніх масок для мам в декреті

З народженням дитини часу на себе залишається не так багато. І шкіра, через зміни гормонального фону після пологів, може виглядати не кращим чином: суха, або, навпаки, занадто жирна, з веснянками і пігментацією, тьмяна. Але щоб добре виглядати не обов'язково бігати по салонам або купувати дорогу косметику. Домашній догляд за шкірою обличчя - відмінна альтернатива для мам в декреті.

Головна перевага догляду за обличчям в домашніх умовах - його натуральність. Косметика, що застосовується в салонах, часто складається з ненатурального складу, в якому містяться барвники, ароматизатори, парабени, силікони і так далі. Цей список можна продовжувати ще довго. Склад деяких засобів може не тільки не принести користі для шкіри, але і спровокувати алергію.

У домашніх масках найчастіше використовуються натуральні компоненти. Якщо підібрати догляд під тип шкіри - можна домогтися результату, нічим не поступається салонним або покупним маскам.

Наступна перевага домашніх масок - їх низька ціна. Не обов'язково витрачати багато грошей на інгредієнти, все необхідне найчастіше є в кожному будинку.

Маски для обличчя в домашніх умовах готуються швидко і просто. Але бажано вибрати час, коли ніхто не буде заважати. Наприклад, коли дитина заснула або на прогулянці з татом. Час, на яке потрібно нанести маску, краще присвятити відпочинку.

Єдиний недолік домашніх масок - обмежений термін зберігання. Найчастіше такі кошти необхідно використовувати відразу після приготування. Або зберігати кілька діб в холодильнику.

Заборонені речовини в масках при годуванні груддю

Особливих обмежень, за вибором інгредієнтів для домашніх масок в період лактації, немає. Але не слід використовувати рецепти, які містять саліцилову кислоту, ретинол (вітамін А), аспірин.

Але перед нанесенням маски на все обличчя, необхідно провести тест на алергію. На кілька хвилин потрібно нанести суміш на внутрішню поверхню ліктя. Алергію можуть викликати мед, яєчний білок, яскраві фрукти (наприклад, полуниця) і цитрусові.

види масок

Маски для обличчя розрізняють за типом шкіри. Існує 5 основних типів шкіри обличчя:

  • нормальна;
  • суха;
  • жирна;
  • комбінована;
  • чутлива.

Чому важливо розділяти кошти в залежності від типу шкіри? Тому що, наприклад, маска для сухої шкіри може забити пори, якщо використовувати її на жирній.

Також класифікують засоби по досягається ефекту:

  1. Очищаючі. Допомагають позбутися від чорних крапок і відмерлих частинок, вирівнюють колір обличчя.
  2. Зволожуючі. Вони підходять для будь-якого віку і типу шкіри.
  3. Живильні. Допомагають наситити шкіру вітамінами і корисними речовинами.
  4. Відбілюючі. Роблять світліше веснянки і пігментні плями.
  5. Омолоджуючі. Борються зі зморшками, перешкоджають їх появі.
  6. Для проблемної шкіри. Підсушують висипання, очищають пори.
  7. Заспокійливі. Найчастіше використовуються на чутливій шкірі, знімаючи роздратування.

ТОП-5 рецептів домашніх масок

Величезним плюсом масок для обличчя в домашніх умовах є те, що інгредієнти можна міняти.

Перед процедурою необхідно очистити обличчя. Можна скористатися скрабом. Він очистить пори і дозволить шкірі увібрати більше корисних речовин. Склад не варто наносити на зону навколо очей, губи. Змивати з особи маску краще за допомогою вологого ватного диска. Після вмитися і дати шкірі увібрати вологу, не витираючи обличчя рушником.

№1 Зволожуюча з медом

Цей рецепт допоможе зволожити шкіру обличчя, поліпшити її зовнішній вигляд. Для приготування зволожуючою маски для обличчя в домашніх умовах знадобиться:

  • 1 жовток;
  • 1 ч. Ложка меду;
  • 1 ч. Ложка масла (добре підійде оливкова).

Всі три інгредієнта змішуються до однорідного стану і наносяться на обличчя на 30 хвилин. Наносити потрібно в кілька шарів.

№2 З ліфтинг-ефектом

Підтягують маски коштують недешево. Тому цей рецепт - знахідка для любителів домашнього догляду. Він допоможе підвищити еластичність шкіри, прибере дрібні зморшки. Складові:

  • 3 ч. Ложки желатину;
  • 3 ст. ложки молока;
  • 3 ч. Ложки меду;
  • 3 ч. Ложки гліцерину (продається в аптеці).

Желатин залити холодним молоком, залишити на 1 годину. Потім потрібно розтопити отриману суміш. Зробити це можна за допомогою водяної бані або в мікрохвильовій печі. Але важливо, щоб молоко не закипіло. У остигнула масу додається мед і гліцерин. Суміш ретельно перемішується і наноситься на обличчя в 3 шари. Кожен наступний шар - після висихання попереднього. Для змивання з шкіри, маску спочатку необхідно розмочити водою. А після - обов'язково нанести зволожуючий крем.

№3 Омолоджуюча

Ця швидка маска для обличчя, яка в домашніх умовах дає результат не гірше салонної процедури. Сік алое давно використовується як в народних рецептах, так і є основою багатьох магазинних масок. Він допомагає позбутися від зморшок і запобігти їх появі.

Складові:

  • 1 ст. ложка алое;
  • 1 ст. ложка оливкової олії;
  • 1 ст. ложка живильного крему (можна і без нього).

Всі інгредієнти змішуються. Потім потрібно трохи підігріти склад на водяній бані. Тепла маска наноситься на обличчя на 10 хвилин, змивається теплою водою.

№4 Отбеливающая

Допомагає освітлити веснянки і пігментні плями. Огірок в складі допоможе зволожити шкіру. знадобиться:

  • 1 огірок (натертий на дрібній тертці);
  • 1 ст. ложка сметани.

Інгредієнти змішуються і наносяться на обличчя на 20 хвилин.

№5 Поживна

Допоможе збагатити шкіру вітамінами і корисними речовинами, додасть здоровий колір обличчя і бархатистість. склад:

  • 1 жовток;
  • 2 ст. ложки молока;
  • 1 ст. ложка дрібної вівсянки.

Вівсяні пластівці заливаються теплим молоком. Коли вони розтопляться, додається збитий віночком жовток. Суміш наноситься на обличчя на 20-25 хвилин.

І найпопулярніша - маска з активованого вугілля

Маска з активованого вугілля - це остання мода в догляді за тілом. Її цілком можна зробити самостійно з вугілля, який продається в аптеках в таблетках. Але можна також придбати готові маски, які на сьогоднішній день проводяться під багатьма популярними косметичними марками. Як вони впливають на шкіру?

Ефект від активованого вугілля може спочатку здатися не надто обнадійливим. Однак, даний засіб, що використовується належним чином, дуже благотворно впливає на шкіру. Зокрема, такі маски цінуються за ефективне очищення шкіри - вони виводять токсини, залишаючи шкіру чистою і гладкою, а пори - звуженими. Активоване вугілля рекомендується, насамперед, для жирної шкіри, схильної до вугрового висипу, а також до появи прищів (засіб має антибактеріальні властивості).

Як зробити маску з вугілля?

Існує безліч рецептів подібного домашнього лікування, один з найпопулярніших - це змішування близько 1 чайної ложки вугілля з такою ж кількістю меду. Маску слід нанести на шкіру на 10 хвилин і повторювати таку процедуру раз або два в 10 днів (частіше використовувати не рекомендується). Після такого лікування шкіра стає гладкою, чистою і посвіжілої, а в довгостроковій перспективі застосування маски надає дію по звуженню пор, спостерігається менша схильність до шкірних висипань.

Як активоване вугілля діє на волосся?

Виявляється, що активоване вугілля показав свої переваги також при догляді за волоссям. Нанесення його на шкіру голови допомагає видалити з неї зайвий шкірний жир, забруднення та токсини. Додавання сипучого вугілля з однієї капсули в шампунь зробить так, що косметичний засіб буде краще очищати волосся і додасть їм об'єм. Активоване вугілля особливо рекомендується для пошкодженого волосся, допомагає також боротися з лупою.

Таким чином, маска з активованого вугілля - це дешеве і легко доступний засіб, що має безліч переваг. Тому безперечно варто взяти собі це на замітку.

підсумки

Домашні маски для обличчя - ефективні і корисні, прості в застосуванні. Вони допомагають зволожити, наситити, очистити шкіру обличчя. А ще допомагають в боротьбі зі зморшками і віковими змінами.

Як активоване вугілля діє на волосся?
Чому важливо розділяти кошти в залежності від типу шкіри?
Як вони впливають на шкіру?
Як зробити маску з вугілля?
Як активоване вугілля діє на волосся?