- Фасони суконь для жінок 50 років
- Літні сукні для жінок за 50 років
- Вечірні сукні для жінок 50 років
- Сукня з урахуванням типу фігури
- кольори суконь
- На прикрасах і тканинах - не економити
У будь-якому віці жінка завжди хоче виглядати красиво і молодо. І сучасність їй в цьому допомагає: Всесвітня Організація Охорони Здоров'я чудово продовжила середній вік до 60 років, а нинішні дизайнери зуміли одягнути жінку в такі красиві речі, яких у неї не було навіть в молодості.
Тому нинішня 50-річна жінка - це красуня, в яку можна закохатися і якою стоїть захоплюватися. В її гардеробі знайдеться місце джинсам , кардиганам , модним сарафанам . Але центральне місце в ньому зазвичай займає плаття - самий «жіночний» наряд в усі часи. Як вибрати його з урахуванням віку і фігури?
Фасони суконь для жінок 50 років
Щоб бути королевою і чути захоплення оточуючих, одягатися треба правильно. Після 50 років дизайнери радять жінці звернути увагу на лаконічні наряди, в яких будуть відсутні кричущі тони і безліч рюшів-воланів. Їх можна замінити більш простими моделями суконь - елегантними і вишуканими, трохи стриманими, але ошатними.
Варто відмовитися:
- Від багатошарових суконь (вони тільки підкреслять вік)
- Від завищеною талії (вона краще виглядає на молодих дівчатах)
- Від довжини до середини ікри (візуально вона вкорочує ноги і додає їм повноти)
- Від суконь-бандо (модель з відкритими плечима і руками виставляє напоказ будь-який недолік у верхній частині фігури і будь-яку зморшку на шкірі, яка після 50 вже є)
- Від повністю мереживних або гіпюрові суконь (з такої тканини можна виконати рукава або прикрасити нею ліф)
Зате в гардероб не буде зайвим додати пару таких моделей суконь, як:
- Плаття футляр . Воно підходить для будь-якого віку, оскільки не облягає фігури і відмінно приховує будь-який недолік.
- Плаття-каптан, його ще називають платтям-тунікою. Ця модель виконана у вигляді трапеції - злегка розширюється донизу і ніде не облягає. При цьому вона не висить балахоном, а красиво підкреслює вигини жіночої фігури. Таким нарядом можна приховати повненькі стегна або відсутність талії.
- Пряме вкорочене плаття. Якщо жінка може похвалитися стрункими ніжками, то довжина трохи вище коліна їй дуже підійде. Подібний наряд надає елегантності і доречний в будь-якій ситуації - в офісі і на вечірці.
- Подовжені сукні. Цей фасон підійде високою стрункою жінці, в ньому вона буде розкішно виглядати на будь-якому урочистому заході.
- Розкльошені сукні. При стрункої фігури жінка може їх собі дозволити, підкресливши талію красивим паском або кокеткою. Оптимальна довжина - трохи нижче коліна.
Літні сукні для жінок за 50 років
Для літа підійде майже будь-який фасон, але тут є один нюанс: чи варто акуратно підбирати сукню на бретельках, адже шкіра вже не така ідеальна, як раніше. Але якщо надіти сарафан все-таки хочеться, його можна скомбінувати з легким жакетиком або палантином. Наш детальний огляд літніх суконь дивіться в окремій статті.
Літні сукні для жінок після 50 років
Вечірні сукні для жінок 50 років
У цьому віці чудово виглядають м'які драпірування і глибокий виріз декольте, а ось стрази і пайетки краще виключити. класичним вечірнім вбранням буде подовжена модель полуоблегающего силуету.
Нарядні сукні для жінок після 50 років
Вечірні сукні для жінок після 50 років
Рукава для суконь можна використовувати різні: короткі, довгі (завужені, злегка розкльошені або прямі). Добре в цьому віці буде виглядати плаття без рукавів (якщо можна похвалитися красивими руками і плечима). Виключити варто тільки рукава-ліхтарики, вони надають образу кокетства, але більш доречні в молодому віці.
Сукня з урахуванням типу фігури
Щоб річ добре виглядала на фігурі, її треба вибирати з урахуванням всіх недоліків і переваг. І плаття - особливо. Тут є всього кілька нехитрих правил:
- Якщо фігура чимось нагадує пісочний годинник, їй підійдуть практично всі моделі суконь - завужені, прямі і розкльошені. Сучасні дизайнери ще порівнюють таку фігуру з лялькою Барбі - за тонку талію, високі груди і красиві стегна. Щоб плаття виглядало ще гарніше, талію можна підкреслити пояском або ремінцем.
- З широкими плечима і відносно вузькими стегнами (стилісти порівнюють цю фігуру з трикутником) варто звернути увагу на плаття-трапецію . Зростаючи донизу, воно додасть лінії стегон додаткового обсягу і тим самим змістить акцент з широкої верхній частині.
- Якщо фігура схожа на грушу (з відносно вузьким верхом і дуже повними стегнами), можна сміливо надіти плаття з драпіруванням або широким кльошем. Такий прийом візуально зменшить повноту на пару сантиметрів і додасть сукні нарядності. Виріз горловини краще вибрати круглий, а ось довжину рукава можна використовувати будь-яку.
- При повненької «прямокутної» фігурі на жінці чудово виглядатиме плаття з запахом . Такий фасон красиво підкреслює талію навіть там, де вона відсутня, а глибоким V-подібним вирізом вигідно виставляє напоказ красивий бюст.
- Якщо фігура схожа на «яблуко», самим правильним вибором для неї буде прямий фасон сукні - з довжиною до середини коліна або трохи нижче.
кольори суконь
Кольорова гамма суконь для жінок після 50 років повинна вибиратися так, щоб освіжити обличчя і візуально зробити трохи молодше. Пастельні тони - ніжно-блакитний, персиковий, кораловий, молочний і ніжно-салатовий - найкраще підійдуть для цього. Але якщо плаття планується не в стилі casual, а для особливого випадку, то цілком доречні будуть насичені тони: чорний , Шоколадний, смарагдовий, вишневий, фіолетовий, синій .
Обережною варто бути з чорним кольором, він завжди трохи додає віку. Таке плаття обов'язково варто чимось освіжити: яскравим шарфиком, шийною хусткою або прикрасами.
З усього різноманіття допустимих відтінків жінці середнього віку не варто вибирати тільки блискучі забарвлення, а також яскраві «кислотні» тони - малиновий, ультра-салатовий або яскраво-лимонний, їх краще (без тіні святенництва) відставити молоденьким дівчатам.
А ось цікаві абстрактні або квіткові візерунки будуть красиво виглядати на плаття, також як невелика клітина , горошок або смужка. Дуже обережною варто бути тільки з анималистической забарвленням - вона підходить далеко не всім, а іноді виглядає навіть дещо вульгарно.
Порада. Зверніть увагу на одяг в стилі бохо - вона ідеально підходить для жінок, кому за п'ятдесят.
На прикрасах і тканинах - не економити
Яку вибрати тканину? Більшість дизайнерів радять використовувати для суконь натуральні тканини, можна - з невеликим додаванням синтетики. Для суконь підійде тонка шерсть, шовк , Віскоза, трикотаж , Атлас, денім , льон . Фурнітуру теж варто вибирати якісної - ніяких блискучих золотистих і сріблястих гудзичків на вбранні бути не повинно.
До вибору прикрас варто підходити відповідально. Хоч 50 років - ще й не похилий вік, але час дешевої біжутерії вже пройшло. Їй на зміну прийшли дорогоцінні метали і натуральні камені. І не варто боятися, що вони додадуть солідності.
Дорогі прикраси - це додаткова елегантність, витонченість, чарівність і хороший смак. Майже будь-яке плаття буде виглядати більш виграшно з красивими кільцями, намистами або ланцюжками.
І найголовніше. Будь-яка сукня має надавати жінці якусь родзинку, виділяти її з натовпу і робити неповторною. Адже не дарма жінку середнього віку порівнюють з дорогим вином: в ній відчувається шляхетність, особливий шарм і якась мудрість. І сьогодні дуже просто підібрати відповідний до цього наряд.
У наступній статті читайте про сукні для жінок після 40 років .
Як вибрати його з урахуванням віку і фігури?