Коли ми виходимо з підліткового віку, то хочемо вірити, що залишаємо в минулому всі проблеми цього перехідного періоду. Уявне нерозуміння оточуючих, мінливий тіло, вибух гормонів, який проявляється у вигляді розсипу прищів ... Однак гормони нікуди не зникають, а, значить, можуть впливати на організм, як і в шкільному віці. Що ж робити, якщо на обличчі з'явився акне? Як позбутися від прищів? Давайте зробимо все, щоб шкіра обличчя була ідеальною!
Позбавляємося від проблемної шкіри
Здавалося б, підлітковий вік вже давно пройшов, а його головні супутники - жирний блиск і акне - ніяк не покидають особа. Як позбутися від цієї проблеми?
Можна, звичайно, важко зітхати і сподіватися, що ось-ось все пройде, просто перехідний період у вас трохи затягнувся. Але краще поглянути правді в очі і визнати, що проблема прищів на обличчі давно перестала бути виключно підліткової. За даними досліджень, від прищиків і запалень страждають більше 50% жінок у віці від 20 до 30 років і 35% жінок у віці від 30 до 40 років. У підлітків запалення частіше з'являються на носі і лобі - внаслідок підвищеної активності сальних залоз. У дорослих же вугрі, як правило, зосереджується в нижній частині обличчя, на підборідді і щоках. Косметологи стверджують, що «доросле акне» куди більш болісно, супроводжується сильним запаленням, а найнеприємніше, що позбутися від прищів в дорослому віці набагато складніше.
причини
Як це не банально, але головною причиною виникнення акне в дорослому віці є стрес. Через нього посилюється активність залоз внутрішньої секреції, що підвищує рівень гормону андрогену, що впливає на роботу сальних залоз, які виробляють занадто багато шкірного сала. Тому і з'являються ненависні запалення. А оскільки з віком процес оновлення клітин шкіри сповільнюється, проходять вони набагато довше, ніж в ті прекрасні часи, коли вам було 16.
Якщо у вас прищі, беріть приклад з Кемерон Діас. Замість зволожуючого крему актриса користується його замінником - флюїдом. Він ідеально підходить для проблемної шкіри, тому що містить легку, нежирну текстуру, не забиває пори і має необхідний набір корисних компонентів.
жирний блиск
Одним з головних «союзників» проблемної шкіри є жирний блиск. Причина - все ті ж занадто старанні сальні залози. Справитися з проблемою допоможе дотримання простих правил:
• очищайте особа двічі в день засобами для догляду за жирною або комбінованою шкірою, що не містять спирту;
• вмивайтеся прохолодною водою - гаряча провокує сальні залози виділяти ще більше жиру;
• в сумочці носіть спеціальні матуючі серветки, з їх допомогою ви легко підправити макіяж і освіжіть обличчя протягом дня;
• влітку використовуйте креми, гелі або емульсії легкої текстури з матуючим і зволожуючу дію;
• по можливості відмовтеся від тонального крему на користь легкої мінеральної пудри;
• захищайте шкіру від сонця, використовуйте креми з фільтром SPF 15;
• використовуйте очищаючі глиняні маски - глина чудово усуває блиск, відлущує мертві клітини, стягує пори і покращує колір обличчя.
період загострення
Більше 80% жінок відзначили, що загострення акне доводиться на передменструальний період. Причина - збільшення кількості все того ж гормону андрогену. Щоб уникнути появи запалень, важливо з другої половини циклу перейти на здорове харчування. Овочі, фрукти, кисломолочні продукти, менше солодкого і жирного. Додайте в свій раціон вітамінно-мінеральні комплекси. З косметичних засобів допоможуть заспокійливі тоніки і нежирні зволожуючі сироватки.
Позбавляємося від зайвої
Поява слідів акне простіше запобігти, ніж лікувати. Найголовніше, але чомусь саме сложновиполнімое правило - переконати себе ніколи не видавлювати прищики. По-перше, це сильно травмує шкіру. По-друге, видавлювання вугрової висипки «заганяє» інфекцію ще глибше. Щоб запалення пройшло безслідно, своєчасно піклуйтеся про шкіру і починайте лікування при перших ознаках появи акне. Якщо уникнути наслідків не вдалося, зверніться до косметолога. Добре допомагають в боротьбі з рубцями і шрамами фруктовий пілінг і ультразвукова чистка. Пару раз в тиждень використовуйте м'який скраб і робіть глиняні маски.
Довго не могла позбутися від дрібних прищів на щоках Вікторія Бекхем. Їй доводилося постійно «ховатися» під шарами щільних коректорів, які допомагали лише частково. Проблема пішла, коли Вікторія завагітніла четвертою дитиною.
маскування
Перед тим як почати робити макіяж, протріть проблемне місце дезинфікуючим лосьйоном і нанесіть трохи зволожуючого крему. На сам «об'єкт» нанесіть трохи зеленої бази-коректора. Тільки після цього переходите до тонального засобу. Вибирайте нежирне тональний засіб з протизапальними добавками. Наносите його на прищик легкими рухами. Вирівняти тон особи допоможе компактна або розсипчаста пудра.
Поради по догляду за проблемною шкірою
• Використовуйте для проблемних зон легкий зволожуючий крем або сироватку з матуючим ефектом. Добре, якщо в її складі будуть саліцилова кислота, масло чайного дерева або цинк.
• Не використовуйте скрабом з жорсткою гранульованої текстурою, він тільки погіршить стан шкіри. Замініть його на кремоподібну пілінгових маску.
• Тримайте руки подалі від особи. Простіше кажучи - не ушкоджують запалення. Це зумовлює появу рубців і новими висипаннями.
• Не ховайте проблеми під тоннами тональних засобів і пудри. Використовуйте коректор на мінеральній основі або засіб, що містить інгредієнти, які допомагають боротися із запаленнями.
• Не забувайте про зволоження! Вибираючи засоби для проблемної шкіри, зверніть увагу на продукти, що містять не тільки протизапальні компоненти, але і антиоксиданти, які допоможуть не «пересушити» шкіру.
• Звертайте увагу на склад косметичних засобів. Зменшують запалення: біотин, камфора, олія чайного дерева, зелений чай. Зменшують вироблення шкірного сала: сульфат цинку, кофеїн. Очищають шкіру від забруднень: саліцилова кислота, гліколева кислота, оксид сірки і цинку.
«Бувають дні, коли я шкодую, що у жінок не росте борода», - пожартувала одного разу співачка Шанайя Твейн, яка не з чуток знає, що таке проблемна шкіра ...
Автор: Марія Генкина
За матеріалами: lady.mail.ru
Переглядів: (19027)
Що ж робити, якщо на обличчі з'явився акне?
Як позбутися від прищів?
Як позбутися від цієї проблеми?