Тисяча Рад »В'язання петель гачком

  1. Читайте також

Повітряна петля Повітряна петля. Це перша петля, з якої починається будь-яке в'язання, її утворюють на кінці нитки йде від клубочка. Петлю треба затиснути між великим і вказівним пальцями лівої руки. Нитку візьміть лівою рукою так, як її беруть правою для в'язання на спицях, нитку перекидають через вказівний палець і притримують великим пальцем. Гачок візьміть в праву руку як олівець, гачок вводите в петлю, яку утримуєте вказівним і великим пальцями лівої руки. Гачком захопіть нитку на вказівному пальці і зробіть першу петлю. Петлю (пов. П.) Не затягуйте занадто туго, гачок повинен вільно в ній рухатися. Петлі пов'язані ланцюжком називаються повітряними (в.п.). Кінець нитки тримайте великим пальцем і вказівним. Все вийшло!

Ланцюжок з повітряних петель, це основа на якій починається в'язання будь-якої речі. Наступні петлі виконайте, захопіть нитку гачком і протягніть її через петлю, що знаходиться на гачку. У вас вийшов ланцюжок, або її ще називають «косичка» з повітряних петель.

Петлі підйому в'яжуть з повітряних петель, виконують одну або кілька повітряних петель перед початком нового ряду і вважаються петлями підйому або переходу на новий ряд. в'яжуть їх в кінці ряду і потім переходять до в'язання другого ряду.

Стовпчики гачком - це невеликі палички, утворені з петель Стовпчики гачком - це невеликі палички, утворені з петель. Стовпчики (ст.) Можуть виконуватися в прямому напрямку і зворотному напрямку або тільки в прямому. Є різні види стовпчиків: короткий, простий, подвійний, потрійний, контралатеральний, з'єднувальний. Чим вище хочете зробити стовпчик, тим більше застосовуйте накидов.

Напівстовпчик Напівстовпчик. Дві повітряні петлі відповідають одному напів-стовпчика. (П.ст.) Введіть гачок з лицьового боку в повітряну петлю або в петлю попереднього ряду, захопіть гачком робочу нитку і протягніть її через петлю, ланцюжки і через петлю, яка утворена з останньої петлі на гачку. Напівстовпчиками в'яжуть один ряд. Ними замикають ланцюжок з повітряних петель для в'язання по колу серветок або доріжок. Напівстовпчиками обв'язують краю в'язання спицями , Обв'язують пройми жилетів і низ спідниць.
Полу-стовпчик з накидом. Прийом, яким перекидають нитку через гачок, називається «накид». Виконайте накид, заклавши робочу нитку навколо гачка, ввести гачок в петлю і витягнути нитку. Потім зробити накид і протягнути його через три знаходяться на гачку петлі.

Стовпчик без накиду Стовпчик без накиду. Введіть гачок в петлю підстави (ланцюжки) спереду назад. Накиньте нитку на гачок і витягніть петлю через першу петлю ланцюжка. Накиньте нитку на гачок і протягніть її через дві петлі. У вас вийшов стовпчик без накиду (ст. Б / н). При в'язанні число стовпчиків без накиду не повинно збільшуватися або зменшуватися.

Стовпчики з накидом. Для збільшення висоти стовпчика його в'яжуть з одним (ст. С / н) або більш накидами. Для виконання стовпчики з накидом накиньте нитку на гачок (1). Потім гачок введіть в петлю попереднього ряду, захопіть нитку (2), виведіть її на лицьову сторону, накиньте нитку на гачок, простягніть через дві петлі (3), ще раз накиньте нитку на гачок (4), і простягніть її через дві що залишилися на гачку петлі (5). Для отримання стовпчиків з двома (ст. 2 / н.), Трьома, і більш накидами, треба зробити відповідне число накидов на гачок і послідовно їх провязать. Поки на гачку не залишиться одна петля.

Поки на гачку не залишиться одна петля

З'єднувальний стовпчик (соед. Ст.) Застосовується для утворення кола з повітряних петель, для з'єднання мотивів і країв між собою. Вони виконуються в прямому і зворотному напрямку, замінюючи стовпчики без накиду. Утворіть ланцюжок повітряних петель, виконайте стовпчик необхідної висоти, додатково захоплюйте сусідню петлю нижнього ряду, накиньте нитку на гачок, виведіть його на лицьову сторону, пров'яжіть по дві петлі.

Пишний стовпчик гачком Пишний стовпчик гачком. Треба зв'язати ланцюжок з повітряних петель і зв'язати на ній ряд стовпчиків без накиду, потім 2 повітряні петлі підйому. 1-й ряд з 1-й петлі підстави в'яжемо пишний стовпчик. Зробити накид, ввести гачок під обидві нитки петлі підстави, витягнути нитку, знову накид, гачок в теж отвір, витягнути нитку і так можна робити 2-5 разів, чим більше, тим пишніше стовпчик. Завершальний накид, і всі петлі на гачку провязать разом, отримаємо одну петлю. Зробити накид і провязать петлю з накидом. Далі дві повітряні петлі, одну петлю, підстави пропускаємо і наступного петлі, робимо пишний стовпчик. Так до кінця ряду, всі стовпчики повинні бути однієї висоти.

Шишечка з 3-х накидов і витягнутих петель. Шишечки гачком застосовуються для в'язання різних предметів і в якості оздоблювального елементу. Зробіть накид протягніть гачок під петлю попереднього ряду, зробіть накид, витягніть його у вигляді петлі, зробіть інший накид, введіть гачок вдруге під ту ж петлю, виведіть гачок, зробіть третій накид і протягніть гачок втретє під ту ж петлю. Зробіть ще накид і протягнете гачок через все перші петлі, що знаходяться на гачку, зробити ще накид і протягнути через дві останні петлі вийде шишечка з трьох стовпчиків з накидом. Шишечку можна робити без накидов або з п'ятьма і більше накидами.

Шишечку можна робити без накидов або з п'ятьма і більше накидами

Це основні петлі гачком, з яких складається вміння в'язати гачком. Знаючи як, виконуються ці петлі, ви зможете вільно займатися в'язанням. Після того як ви вивчите основи в'язання гачком, переходите до в'язання невеликих предметів на яких вам буде легко закріпити отримані навички, це можуть бути прості прихватки або тасьма.

Якщо почнете в'язати, ажурні серветки вибирайте для початку вироби маленького розміру, вам буде, простіше освоїти технологію читання схем і виконання елементів. Дуже проста техніка філе в'язання вона складається тільки з стовпчиків, і тому під силу початківцям в'язати.


Читайте також

coded by nessus