Ігри з повітряними кулями для дітей завжди були одними з найпривабливіших. Різноманітність їх також вражає, кульки можна не тільки надувати, а й наповнювати крупами, водою, заморожувати, розфарбовувати і ще багато іншого. Сьогодні я покажу всього 2 гри, які ми провели з сином в останній тиждень. І ви самі побачите яке задоволення дитина отримує від подібних занять. Звичайно, в кожному з них, крім непідробною радості, міститься розвиває аспект.
Привіт мої дорогі читачі. Давно я не писала розважають постів, але ж моя традиція робити маленький сюрприз дитині, до сих пір жива. Почалося все року 3 назад, коли ми з сином інтенсивно займалися раннім розвитком і хлопчикові так сподобалося бачити, по поверненню з дитячого садка, черговий "сюрприз" від мами, що він відверто засмучувався не знайшовши такого. На сьогоднішній день Олександру 6 років 5 місяців, він вже школяр, крім занять в ліцеї у нього є футбол, плавання і музика у другій половині дня. Виходячи з цього, кожен день порадувати синочка не вдається, але я намагаюся.
Сьогодні я розповім про двох абсолютно різних заняттях з кульками. Головне, що обидва дуже легко підготувати, мені наприклад, не довелося купувати нічого для їх організації.
Гра за 5 хвилин з повітряними кулями
Перше, що хочу показати, як зробити гру за 5 хвилин. Друзі, якщо є бажання весело провести час з дитиною, не може бути ніяких відмовок - це заняття не вимагає витрат часу і грошей. Всього-то потрібно:
- Кульки (краще кілька);
- 2 великі палички для морозива;
- 2 одноразові тарілки;
- пістолет з гарячим силіконом або клей Момент.
Зовсім недавно ми робили саморобку для вчительки на 8 березня , З використанням паличок, і хоча у нас вдома вони є різних розмірів, тут знадобляться саме великі - це буде ручка нашої "ракетки". Наносимо гарячий силікон на кінчик, приблизно на 3 сантиметри, і прикладаємо край тарілки. Через пару хвилин можна грати.
Одноразові тарілки бувають різні, постарайтеся придбати більш щільні. Я надула про всяк випадок 3 кулі і з'ясувалося, що недаремно. Вони у нас просто відлітали на сусідню терасу. Будьте готові до того, що діти не втомляться і можливо з'явиться необхідність надути заміну. Все залежить від обраного місця для гри, від самого удару кулі не лопаються.
Як бачите все гранично просто, а скільки задоволення! Олександр тепер вимагає купити йому справжню ракетку і записати на теніс. А мені прийшло в голову, що це може бути ідеальним розвагою для хлопців, коли дитина запрошує друга в гості. Але в цей раз напарниками були мама з татом. Так, наш синочок стежить за фізичною формою батьків. Повірте, що відбивати кульку, який норовить весь час полетіти, спалює величезну кількість калорій, а ось дитя зовсім не втомлюється!
Гра для зняття стресу
Так, саме так я її назвала, бо дитині надається можливість бити справжнісіньким молотком. Ви, звичайно, знаєте про психологічний прийом побити подушку, запевняю вас, що тут ефект не гірше. Буде потрібно:
- Повітряні кулі;
- маленькі фігурки;
- кран з водою;
- морозильна камера;
- молоток;
- дошка (за потребою).
За основу я взяла малесеньких динозаврів. Мій син, як багато, дуже захоплювався цією темою у віці 3,5-4,5 років. А зараз у нього є нове захоплення - геологія / археологія і все що з ними пов'язано. Тому я постаралася об'єднати його з грою.
Коли ми вивчали сонячну систему , Я робила макет Урана подібним чином, після чого в коментарях отримала багато питань про те, як набирати воду в кулю. Все гранично просто:
- Акуратно двома пальцями відкриваємо горлечко кульки, другою рукою вводимо невеликий предмет, повертаючи його так, щоб не проколоти стінки.
- Надягаємо гумовий обідок на кран і відкриваємо воду тонкою цівкою.
- Внизу притримуємо, щоб від тяжкості наповнений "посудина" не зірвався.
- Знімаємо з крана і зав'язуємо вручну.
В даному випадку мені не потрібні були величезні розміри, результат більше схожий на скам'янілі яйця. Кладемо водні кулі в морозилку і залишаємо не менше як на ніч.
На наступний день, після повернення з ліцею, мій синочок застав таку картину. На терасі біля нас плитка, тому стару дерев'яну дошку я виділила вже давно для подібних експериментів.
Дитина обов'язково повинен одягнути захисні окуляри! Осколки льоду можуть бути небезпечні.
Олександр легко відрізав вузлик і тонка гума практично зісковзнула з льоду.
А тепер починається психологічна частина веселощів! Ви уявляєте що відчуває дитина, якій дозволяють бити молотком з усієї сили? Осколки летять на всі боки, а він відчуває себе справжнім героєм, адже він рятує динозавриків.
Доповнення з минулого
Говорячи про повітряні предметах, не можу не згадати про наших минулих розвагах. Перше було зроблено мною напередодні Хеллоуїна. Це гарбуз, де в кожній кульці знаходиться сюрприз. Синові надавалася можливість зробити великий БУМ! і заволодіти вмістом. Звичайно до свята Пасхи можна зібрати подібне яйце або морквину, а всередину вкласти маленькі шоколадні яйця, які продаються в наборах або інші солодощі. Ще ближче День космонавтики, так чому б не спроектувати ракету? Подаруночки можуть бути невеликі фігурки типу ракет, зорельотів, астронавтів. Якщо ви зацікавилися, обов'язково подивіться як ми обіграли гарбуз , Там же описана її складання.
Друге, про що хочу нагадати моїм читачам - ракета з повітряної кульки. Ми багато грали на тему космосу і звичайно не могли упустити можливість запуску власного космічного апарату. Восторг моєї дитини важко описати словами, раджу спробувати всім! тут інструкції по проведенню експерименту.
І в продовженні можна зібрати всю сонячну систему. Над нею доведеться трохи попрацювати, але результат того вартий. Про те як я це робила, написано в окремій статті .
Ну ось і все гри з повітряними кулями для дітей, якими я хотіла з вами поділитися сьогодні. Сподіваюся, що у вас з'явиться бажання підготувати їх для своїх діточок і ті отримають стільки ж задоволення і радості скільки мій синочок. Як завжди нагадаю, що мені буде дуже приємно якщо ви поділитеся статтею зі своїми друзями через соц. мережі, для цього всього лише потрібно натиснути потрібні кнопочки нижче. Будь ласка, дотримуйтесь правила Угоди . А я прощаюсь з вами до наступних статей на моєму блозі. Бувай.
Ви уявляєте що відчуває дитина, якій дозволяють бити молотком з усієї сили?Ще ближче День космонавтики, так чому б не спроектувати ракету?