Як відновити нігті після шелаку

Тяга кожної жінки до краси і доглянутості невиправна. Багато витрачають досить багато грошей для підтримки вишуканого іміджу: відвідують салони краси і спа-салони, де отримують спеціальний догляд за волоссям, шкірою обличчя і тіла. Різні масажі дозволяють тримати в тонусі м'язи.

Безсумнівно, всі ці процедури значно покращують зовнішній вигляд наших дівчат і жінок, але вважати створення образу повністю завершеним без спеціального догляду за нігтями неможливо. Краса і доглянутість рук грає в образі не меншу роль, ніж гарний макіяж.

Саме тому сьогодні розроблено безліч методів сучасного догляду за нігтями. Власне, метод всього один - манікюр, але він підрозділяється на кілька видів. Найбільш поширений сьогодні це японський манікюр.

Процедура ця тривала, але це не просто обробка нігтів спеціальними інструментами, це процедура цільового догляду за нігтьової пластиною. Причому, для проведення процедур застосовують тільки натуральні матеріали. Разом з японським можна згадати німецький і східний вид манікюру.

Існує і особливий вид догляду за нігтями, це нарощування нігтів за допомогою акрилу, гелів, тіпсів і спеціальних Шелак. Само собою зрозуміло, що нарощування нігтів - це найпростіший спосіб догляду за нігтями, що вимагає коректування один раз в два тижні. Це дуже зручно при сучасних темпах життя: витратив один раз пару годин на нарощування нігтів, і думати про них забув на добру половину місяця. А виглядають такі нігті цілком презентабельно протягом тривалого часу. В цьому відношенні найбільш зручно застосовувати шелак .

Але ні для кого не буде секретом твердження, що у кожної медалі є й інший бік. Ось і вживання цього виду лаків для нігтів загрожує деякими неприємностями. Знаєте, напевно, що перед нанесенням шелаку, проводять запив нігтьової пластини. Потім застосовують спеціальні хімічні речовини, які знежирюють нігті. У підсумку після використання шелаку нігті виглядають слабкими, тонкою, змінюється їх колір і гладка структура.

Проблема з нігтями - це результат впливу хімікатів, що містяться в матеріалах, що застосовуються для нарощування нігтів і зняття шелаку. Відразу хочеться сказати, що для відновлення нігтів вам буде потрібно якийсь час. Термін відновлення безпосередньо залежить від стану нігтьової пластини.

Будь-яке нарощування нігтів завдає серйозну травму нігтьової пластини. Деякі майстри спилюють практично половину всієї товщини нігтя, для кращого зчеплення з шелаком.

Як відновити нігті після шелаку? Для цього існує кілька методів.

1. Допомога професіоналів. У кожному манікюрному салоні є спеціальні набори для відновлення нігтьових пластин після застосування шелаку. Ці кошти протягом декількох хвилин дозволяють надати нігтям здоровий і доглянутий вигляд: зміцнюють їх і покривають нігті захисною плівкою. До складу салонних відновлюють засобів входять сироватки, вітамінні добавки, поживні гелі. Тижневий відновний термін поверне вашим нігтям колишню силу і привабливість.

2. Самостійне відновлення. Не кожна жінка, побачивши, що стало з нігтями після зняття гелю або шелаку, знову захоче відвідати салон. Тому ми наведемо кілька способів відновлення нігтів в домашніх умовах.

Дуже корисно буде використовувати натуральні засоби. Вони тому й краще, що доставляють нігтям комплекс відновлювальних і поживних речовин.

Сік лимона. Найдоступніший спосіб відновлення нігтів. Ефірні масла і велика кількість вітаміну С повертають нігтям силу і здоров'я в найкоротші терміни. Якщо втирати сік або робити ванночки для нігтів з м'якоті лимона, то максимум через чотири дні ваші нігті придбають первісний блиск і яскравий колір.

Ефірні масла. В будь-якій аптеці можна знайти масла набори ефірних масел. Вони виробляються з натуральних ягід, фруктів їх кісточок і горіхів. Кілька крапель апельсинового, лимонного, персикового, виноградного або кокосового масла потрібно змішати з базовим: це може бути оливкова або соняшникова олія. Цю суміш втирають в нігтьову пластину після сольових ванн. Ванночки роблять в теплому сольовому розчині протягом 10 хвилин.

Власне, сольова ванночка - це самостійний спосіб догляду за пошкодженою нігтьової пластиною. Найкраще буде, якщо користуватися морською сіллю. Вона містить цілий комплекс натуральних мікроелементів, які надають лікувальний ефект пошкодженим нігтям. Якщо ви не користуєтеся морською сіллю, додайте в розчин кухонної солі, і кілька крапель йоду.

Ще один спосіб зміцнення нігтів: наносити йодовую сітку на нігті на ніч. Жовтий колір до ранку зникне, а нігті придбають додаткову міцність.

Вітаміни. Якщо ви в силу якихось причин не можете скористатися ефірними маслами, то для вас є відповідний дуже ефективний метод - втирання в нігтьову пластину рідких вітамінів. В цьому випадку вам знадобляться ампули з вітамінами групи В, вітамін А і вітамін Е. Досить втирати суміш цих вітамінів в нігті, і відновлення не змусить себе чекати.

Ванночки з настоями трав. Шавлія, ромашка, чистотіл - ось деякі трави, які вільно реалізуються через аптечну мережу. Настої з них благотворно впливають на зростання і зміцнення нігтів. Тільки слід окисліться ці розчини декількома краплями лимонного соку. У суміш сухих трав (1 ст.л.) потрібно влити склянку окропу, дати настоятися протягом 10 хвилин. Потім відцідити в миску, додати кілька крапель лимонного соку. От і все. Ванночка для нігтів готова!

Всі ці процедури спрямовані на відновлення фортеці і привабливого вигляду ваших нігтів. Повинен пройти якийсь час, поки нігті не відновляться після нарощування або використання шелаку. Але час пройде дуже швидко, і дуже скоро ваші ручки будуть сяяти красою і здоров'ям!

Як відновити нігті після шелаку?