продовження
Покраска волосся. мелірування
Фарбування дрібними прядками, або мелірування волосся, створює ефект гри сонячних промінчиків у волоссі, підкреслюючи їх текстуру і вільне ніспаданіе. Волосся здаються гущі і пишніше. З мелірування можна починати боротьбу з ранньою сивиною. Завдяки новому поколінню фарб мелірування можливо і в домашніх умовах: волосся швидко покриваються барвником, фарба не стікає з волосся, нею зручно користуватися. Однак це технічно складна, трудомістка і тривала процедура, тому все-таки краще довірити своє волосся майстру в салоні краси. У перукарні легко маніпулювати складом фарби, підбираючи її за структурою волосся, що в домашніх умовах здійснити практично не можна. Майстер бачить вашу голову з усіх боків і зможе, якщо це буде потрібно, підрівняти волосся. В крайньому випадку, постарайтеся заручитися підтримкою подруги, знайомої з секретами перукарського мистецтва. Якщо ви взялися за справу самі і результат мелірування волосся виявився не таким, як ви очікували, вимийте волосся шампунем відтінку, щоб приховати недоліки.
Мелірування волосся є власницям всіх типів волосся - від каштанових до світло-русявого. Воно здатне освітлювати і затемнювати. Різна техніка мелірування волосся - захоплюючий пошук стилю, спроба створити неповторний імідж:
- Для всіх типів волосся: класичне мелірування волосся з шапочкою і гачком і легке мелірування зі щіточкою.
- Для короткого волосся: «глазурування» - освітлення кінчиків.
- Для кучерявого волосся: «іній», підкреслює рух волосся.
Якщо ви хочете привернути увагу до себе, як до особи активної, з динамічним характером, то контрастні яскраві пасма у волоссі забезпечать вам пряме попадання! Колорування пасом освіжає і омолоджує особа, а за допомогою використання в зачісці різних кольорових гам можна візуально змінити в кращу сторону колір вашої шкіри.
Мелірування волосся дозволить оптично збільшити об'єм волосся, особливо якщо вони тонкі. І, нарешті, можна зробити неповторною звичайну стрижку. Практично кожній жінці (якщо у неї досить смаку) під силу самостійно, не радячись перукаря-стиліста і візажиста, підібрати для себе колірну гаму пасом, вигідно підкреслює достоїнства і приховує недоліки зовнішності.
Якщо ви зважилися самостійно зробити мелірування волосся, в упаковці препаратів для мелірування ви знайдете все необхідне: пакетик осветляющего порошку, флакон з фіксатором, пакетик шампуню-нейтралізатора, ковпак, ванночка, кисть, металевий гачок, пара рукавичок, інструкція. Для самостійної процедури мелірування також потрібно приготувати дзеркало, годинник, пластмасовий гребінець і бавовняну серветку. Мелірування - освітлення пасм - може бути більш-менш швидким - в залежності від початкового кольору волосся, їх структури і стану, але в будь-якому випадку час процедури не повинно перевищувати 45 хвилин.
- Від світло-русявого до русявих: від 20 до 25 хвилин.
- Від світло-каштанового до каштанового: 20-40 хвилин достатньо, щоб освітлити пасма до золотисто-русявого і додати блиск зачісці.
- Від темно-каштанового до чорного: мелірування не рекомендується, так як різкий контраст виглядає неестетично. В результаті фарбування протягом 30-40 хвилин волосся набуде мідного відтінку.
Мелірування волосся. Не рекомендується:
- робити мелірування на знебарвлені, пофарбовані хною або пігментними барвниками волосся, на пошкоджене волосся або волосся з помітною сивиною;
- наносити препарат на тільки що вимите волосся;
- застосовувати фарбу вдруге через деякий час;
- використовувати фарбу для фарбування брів і вій;
- освітлювати волосся, якщо роздратована шкіра голови;
- користуватися металевими предметами (гребінцем або посудом);
- допускати попадання фарбувальний суміші в очі.
Фарбування волосся. колорування
Складне багатобарвне колорування - метод фарбування волосся окремими пасмами із застосуванням двох і більше близьких по тону фарбників. Використання природних відтінків підкреслює текстуру стрижки і допомагає добитися об'єму для тонкого волосся, а застосування контрастних відтінків додає образу сексуальність. Різні відтінки наносяться попрядно. При колорировании може використовуватися від двох-трьох до десяти відтінків. Для такої процедури використовуються професійні фарби відомих зарубіжних фірм. Час впливу фарби від 30 хв до 2-2,5 годин.
Процедура багатоколірного колорування підходить жінкам будь-якого віку. Жінкам зрілого віку перевагу краще віддавати природним відтінкам, а колірні переходи вирішувати в одній гамі.
Навіть якщо акцент робиться на натуральні відтінки колорування волосся, висвітлюються або затемняются волосся з різних сторін неоднаково. В результаті при різній укладанні на перший план виходить то один відтінок, то інший. Щоб домогтися такого ефекту, вибирають або близькі відтінки, або, навпаки, контрастують, по-різному профарбовуючи нижні і верхні волосся. Використовується принцип природного переходу кольору, що створює внутрішнє світіння волосся. Роблячи при колорировании волосся в середньому три колірних акценту, переходять від більш темного фарбування біля коріння волосся в середнє основне, а кінчики висвітлюються. Так створюється відчуття абсолютної натуральності, ніби рука майстра не торкалася волосся зовсім. Темні коріння створюють глибину і насиченість кольору, а гра відтінків при переході одного в інший - натуральний ефект вигорілих прядок.
Молодим при колорировании підходять яскраві пасма, навіть сині, зелені, червоні. Це "crazy colors" (божевільні кольору) або неонове колорування, яке поступово з поп-арту приходить в життя.
Років 15 тому дозволити собі неонове колорування міг лише завзятий панк. В наш час, неонові кольори намагаються зайняти своє місце на головах людей з вулиці. Ця перукарня новинка заслуговує великої уваги. Неонове колорування дає простір для безмежного експерименту з кольором і необмежену можливість комбінування. Яскрава пасмо під колір сукні, шийної хустки або просто лаку для нігтів буде виглядати стильно.
"Сrazy colors" виконується на знебарвлених або промелірованних волоссі за допомогою спеціального фарбувального нестійкого гелю, який повністю змивається за 6-8 разів. Це не шкідливіше для волосся, ніж звичайне мелірування. До того ж все фарбують гелі мають щадний склад.
Виглядає все це надзвичайно! Але якщо ви не хочете, щоб вас спіткало гірке розчарування, зверніться в салон, який надає цю послугу. Зазвичай, в салонах користуються гелем фірми "Schwarzkopf", яка випускає гель для неонового колорування червоного, рожевого, жовтого, зеленого, фіолетового і блакитного кольорів. Гель має натуральну основу.
У перший раз краще використовувати гель тільки одного кольору в подальшому можна використовувати кілька кольорів. Фарбують пасма зазвичай вертикально. Техніка горизонтального фарбування інша: на фарбоване волосся наноситься спочатку біла основа, щоб колір був "чистим" і інтенсивним, а потім гримувальна фарба, яка змивається звичайним шампунем. Також використовуються нові технології фарбування волосся за трафаретом, які дозволяють створювати на волоссі подобу правильного геометричного візерунка з використанням дуже сміливих відтінків червоних, фіолетових, золотистих. У моді яскраве тонування кінчиків волосся.
Так що, в даний час, якщо ви задумали змінити свій імідж, зовсім не обов'язково повністю перефарбовувати волосся. Гідною альтернативою є багатобарвне колорування або мелірування волосся.
Повернутися до початку розділу Догляд за тілом
Повернутися до початку розділу Краса і Здоров'я