- Ламінування волосся при вагітності: користь і шкода
- Ламінування волосся вагітним, чи можна?
- Що можна і що не можна робити при вагітності?
- Ламінування волосся при вагітності: користь і шкода
- Ламінування волосся вагітним, чи можна?
- Що можна і що не можна робити при вагітності?
- живить, зволожує пасма;
- захищає їх від негативного впливу ззовні;
- зберігає колір волосся після фарбування;
- вирівнює структуру;
- надає волоссю блиск і шовковистість.
- курити і вживати алкоголь;
- приймаючи гостру, жирну їжу, що може згубно вплинути на малюка.
- Жінки в положенні цікавиться, чи можна нарощувати волосся? Взагалі можна, але процедура може привести до випадання і ламкості, а штучні пасма - до алергії.
- Лікарі не рекомендує освітлювати і фарбувати волосся особливо в першому триместрі, коли тканини і органи плоду лише зароджуються, формуються.
- У жодній іншій період вагітності жінці потрібно намагатися не вдихати шкідливі хімічні сполуки.
- При проведенні косметологічної процедури добре провітрювати приміщення.
- Чи не радиться проводити фарбування пасом при вагітності, тим більше в складі з хімічними барвниками і на ранніх термінах, коли і без того турбує токсикоз. Запах фарб може негативно відбитися на плоді. Фарба може погано закріпитися на локони через сильну вироблення гормонів.
- Не рекомендується проводити освітлення волосся в період вагітності. Освітлюючі фарби можуть привести до руйнування структури волосся, а теплова реакція при впливі на шкіру голови до стрибків тиску. Найкраще дотримуватися використання відтінків шампунів без вмісту аміаку.
- Мелірування проводити можна, оскільки процедура дозволяє фарбувати лише частина волосся, значно відступаючи від коріння волосся. Можна меліровать тільки потиличну і тім'яну частину, тобто не більше 5% від загального обсягу волосся.
- Нівелювання не підходить на знебарвлені волосся. Вагітним краще провести колорирование.
- сльозотеча;
- втрата свідомості;
- підвищення тиску;
- нудота блювота.
Вагітність - прекрасний стан, коли в організмі жінки розвивається і зароджується життя нового чоловічка і, навпаки, волосся повинне бути стати більш блискучими, слухняними, швидше рости, ніж зазвичай. Тим не менш, деякі жінки скаржаться, що волосся стали ламкими, тонкою, випадають. Це буває на тлі гормональної перебудови в організмі. У міру зростання і розвитку плід практично висмоктує з організму мами все корисні речовини і мікроелементи, що не кращим чином позначається на шкірі та волоссі, приводь до витончення, сухості, ламкості. Починають рости волосся чоловічого типу, хоча після пологів має всі прийти в норму.
Звичайно, поживних речовин вагітним жінкам необхідно трохи більше, адже навіть в такому положенні хочеться залишатися красивою і привабливою.
Ламінування волосся при вагітності - безпечна процедура, дозволена до проведення. На відміну від багатьох заборонених косметичних процедур в склад не входять шкідливі речовини і консерванти. Препарати з вмістом протеїнів пшениці не викликають алергію, абсолютно нешкідливі, дозволяє залишатися жінці красивою і привабливою.
Ламінування волосся при вагітності: користь і шкода
До складу компонентів входять лише білки і протеїни, що благотворно впливають на структуру волосся. Саме ламінування:
Проте, ламінування волосся вагітним можна проводити лише на здорових пасмах. Вона не володіє лікувальним ефектом, не усуває наявні проблеми з волоссям. Може лише погіршити колір вже обличчя і доступ кисню до коренів. Волосинки покриваються непроникною плівкою, захищені від вітру, сонця і вологості, але випадання може лише тільки посилитися.
Процедуру по відновленню волосся, звичайно, краще довірити професіоналам, якщо не шкода грошей на стрижку. При бажанні ж провести процес самостійно необхідно вагітним використовувати тільки спеціальні безпечні засоби по догляду за волоссям.
Для досягнення потрібного ефекту можна скористатися рецептами з народної медицини, використовуючи, наприклад, маску з желатином.
Дивіться відео про дозволених процедурах при вагітності нижче.
Ламінування волосся вагітним, чи можна?
Ламінування - процедура запаювання волосків в прозору плівку, ефективно згладжує всі нерівності і пошкоджені ділянки. Надає блиск, відновлює структуру волосся після фарбування, використання хімічних барвників, блонда.
У відповідь на питання ламінування волосся при вагітності можна проводити, з упевненістю можна сказати, що так. Процедура повністю вирішена до проведення при вагітності, склад компонентів не містять хімічних речовин, що може нашкодити малюкові. Екстракти трав і протеїни не приведуть до алергії висипань на шкірі, не буде статичності і спайок прядок.
Сумісно використання лаку для волосся при укладанні, але все-ж потрібно намагатися якнайменше вдихати склади, хімічні речовини в деяких засобах є.
Вагітні жінки стикаються з безліччю заборон. Не можна:
Читайте про лікуванні псоріазу під час вагітності .
А також про догляді за волоссям після ламінування .
Якщо ж волосся зовсім потьмяніли і стали непривабливими і млявими, то можна провести ламінування волосся вагітним. Негативного впливу на структуру волосся і плід не буде.
Що можна і що не можна робити при вагітності?
Розглянемо нижче, які процедури можна і не можна проводити при вагітності.
При відвідуванні салону вагітним жінкам необхідно попередити про своє становище майстра, щоб підібрав більш щадні кошти і звичайно, виключив зі складу всі хімічні елементи.
Перед проведенням фарбування необхідно спочатку перевіряти засоби на алергічні реакції. Малюк чуйно реагує на будь-які барвники, тому рекомендується використовувати тільки безаммиачні фарби. В іншому випадку можливе:
Жінці обов'язково потрібно читати інструкцію перед застосуванням, радитися з фахівцями і задавати питання з приводу.
У період вагітності жінка приваблива сама по собі, а природа лише благоволить цьому. Але підтримувати організм вітамінами, мікромінерали вкрай важливо. Так само як і правильно доглядати за волоссям, використовувати тільки безпечні спеціальні засоби. Добре втирати в пасма відвари з лопуха і кропиви для зміцнення волосся, проводити частіше масаж голови для посилення кровопостачання, тим самим стимулювати ріст волосся. Масаж допоможе запобігти рясне випадання волосся, яке часто буває у породіль. Досить проводити по 5-7 хвилин 2 рази на день, волосся будуть виглядати більш пишними, а зачіска - свіжою.
Діліться своїми секретами по догляду за волоссям під час вагітності в коментарі ! А також дивіться відео про вагітність і догляді за волоссям.
Що можна і що не можна робити при вагітності?
Ламінування волосся вагітним, чи можна?
Що можна і що не можна робити при вагітності?
Жінки в положенні цікавиться, чи можна нарощувати волосся?