- Як швидко змиваються відтінків?
- Способи швидкого видалення оттеночного фарбування з волосся
- миття
- спиртова маска
- Ополіскування содовим розчином
- кисломолочна маска
- масляна маска
- Чорна косметична глина
- Комбіновані маски для видалення тонуючого фарбування
- Готові засоби для змивки Тоніки
Ви любите експериментувати зі своєю зовнішністю і міняти відтінок свого волосся без шкоди для них? Тоді ви напевно знаєте про існування тоніків - засобів відтінків, не проникають всередину волосяних лусочок.
Але що, якщо фарбування тоніком виявилося невдалим - вам не сподобався вийшов відтінок, або ж хочеться спробувати інший колір, перед тим видаливши сліди попереднього фарбування? Як змити тонік з волосся - розповість жіночий сайт Кошечка.ру!
Як швидко змиваються відтінків?
Стійкість тонуючих шампунів і безаміачних відтінків барвників, звичайно, менша, ніж у звичайних фарб для волосся, до складу яких входить аміак. Звичайну фарбу повністю змити практично неможливо, так як вона глибоко просочує структуру, - і якщо результат фарбування не подобається, волосся зазвичай перефарбовують в інший колір. У разі ж відтінків барвників все трохи простіше - вони не настільки глибоко вбираються в людське волосся, тому рано чи пізно вимиваються повністю.
Зазвичай на упаковках конкретних засобів пишуть, за яку кількість сеансів миття голови (або за скільки тижнів) волосся повернуться до вихідного кольору. Однак варто розуміти, що це середньостатистичні показники, а реальні терміни можуть відрізнятися. Наприклад, на стійкість оттеночного фарбування впливає натуральний колір волосся і наявність попереднього освітлення: на освітлених або від природи дуже світлих пасмах будь Засоби відтінків виглядає яскравіше і тримається довше. Крім того, важливо, як проводилася сама процедура фарбування: чим довше барвник наносився на волосся, тим більше фарбувального пігменту вбралося, і тим довше цей пігмент буде вимиватися.
На темному волоссі (неважливо, пофарбованих раніше стійкою фарбою в темний колір або від природи темних) нестійкий відтінок триматиметься до двох-трьох сеансів миття голови. З освітленого, мелірованого, світлих від природи локонів Засоби відтінків фарбування змиється за 5-10 разів миття з шампунем, причому, чим яскравіше і більш насиченим відтінок - тим довше він буде вимиватися.
Але іноді часу чекати немає, і потрібно шукати способи позбутися небажаного відтінку на кучерях швидше ...
Способи швидкого видалення оттеночного фарбування з волосся
У домашніх умовах сайт ko6e4ka.ru пропонує змивати тонік з вашого волосся такими способами:
миття
Можна використовувати шампунь для жирного волосся або звичайне господарське мило. Ці кошти активніше, ніж шампуні для сухих або нормальних волосся, вимивають кольоровий пігмент. Якщо змити тоніку з волосся потрібно швидко, то слід довше размилівать шампунь по голові, а ще можна мити голову часто (наприклад, кожен день - поки колір не вимиється). Однак варто пам'ятати про те, що агресивні по відношенню до волосся шампуні при частому застосуванні здатні пересушити пасма, тому потрібно захистити шевелюру - нанести зволожуючу маску або ж косметичне масло.
спиртова маска
Це дуже радикально дійовий засіб, і наносити його слід з максимальною акуратністю, щоб не завдати шкоди локонам і шкірі голови.
Спирт змішується з рослинним маслом (наприклад, оливковою або будь-яким косметичним) в пропорції один до одного, і цю суміш наносять на копицю, намагаючись не допускати попадання даного складу на шкіру голови і прикореневу частину волосків. Тримати спиртово-масляну маску потрібно не більше 5 хвилин, а потім її слід ретельно змити за допомогою шампуню і води. Однак завдяки цій масці можна позбутися небажаного відтінку на освітлених і світлих пасмах буквально за одну-єдину процедуру.
Ополіскування содовим розчином
Сода дозволить змити з волосся будь-тонік - процедура недовга і проста.
Необхідно розчинити 50 грамів соди в літрі теплої води і просто прополоскати волосся. Залежно від вашої довжини і густоти, для одного полоскання вистачить 1-3 літрів содового розчину.
Ще один варіант - зробити суміш з соди і звичайного шампуню, і вимити голову нею.
кисломолочна маска
Молочна кислота, що міститься в кефірі, ряжанка, кисляк і йогурті, вимиває барвник з волосся. Зі зрозумілих причин, для того, щоб зробити маску, змиває тоніку, не підійдуть густі молочні продукти (сметана, густий йогурт, густа ряжанка і т.д.), а також йогурти та закваски з різними кулінарними добавками, а ось рідкі і без фруктових добавок молокопродукти - те, що треба!
Методика проведення процедури стандартна - на 40-50 хвилин обмазати голову кефіром, намагаючись просочити все пасма і проділи, надіти поліетиленову шапочку і протримати все це на голові зазначений час, потім змити водою.
Звичайно, швидко змити будь-яку тоніку з волосся це не завжди допомагає, особливо якщо колір яскравий і фарбування вироблено ще недавно, але інтенсивність його істотно зменшується.
масляна маска
Цілий ряд косметичних масел допомагають змивати тонік освітлених з волосся: це і реп'яхову, і мигдальне, і оливкова, і навіть звичайне соняшникова. Суть не в тому, з якого саме рослини отримано масло, а в самій маслянистості речовини - тонуючий барвник як би «витягається» з поверхневого шару волоска.
Наносити масло слід на злегка вологі локони, і тримати для видимого ефекту досить довго - близько години-півтори. Змивається масло як зазвичай - за допомогою води і шампуню.
До речі, можна робити масляну маску, наприклад, після спиртової або кисломолочної - тому що масло досить дбайливо доглядає за волоссям і нейтралізує пересушування, заподіяні кислими компонентами.
Чорна косметична глина
Варіант, як змити тоніку з волосся швидко - зробити маску з чорної глини.
Користуватися глиною простіше простого - її розводять в невеликій кількості води, щоб вийшло щодо рідке «тісто», яким можна обмазати волосся. В ідеалі, консистенція повинна вийти така, щоб маска не стікала. Тримати її потрібно трохи менше години.
Якщо побоюєтеся пересушити волосся, від природи схильні до сухості, то замініть глину чорного кольору на блакитну і білу.
Комбіновані маски для видалення тонуючого фарбування
При бажанні, можна використовувати різні компоненти для того, щоб швидше прибрати небажані залишки фарбування тоникой зі свого волосся. Домашні умови цілком дозволяють готувати різні ефективні маски на основі простих харчових і косметичних компонентів.
Сайт ko6e4ka.ru пропонує спробувати такі варіанти масок:
- На основі білої хни. Саме білої - щоб замість звільнення волосся від фарбування не отримати якийсь несподіваний новий відтінок! До вмісту пакетика сухої хни додають жовток одного яйця і півсклянки кефіру або кислого молока. Тримати маску потрібно довго - близько двох годин, а змивати водою, не використовуючи шампунь - так як самі компоненти маски і живлять, і очищають волосся.
- Медово-масляна. Якщо у вас немає алергії на мед, можете зробити суміш з невеликої кількості (пару ложок) рідкого меду, будь-якого рослинного масла і соку одного лимона. Перед тим, як розподілити суміш по локонам з тонуванням, її слід трохи підігріти, а потім обернути голову плівкою і залишити маску на термін близько 50 хвилин. Змивати з шампунем - так як масло само по собі не вимиється.
- Трав'яне - ромашково-кропив'яне ополіскування. Візьміть по 30 грамів кожної з цих аптечних трав, і для отримання настою залийте рослинна сировина крутим окропом. Звичайно ж, обполіскувати голову потрібно остигнула і відцідженої рідиною.
Готові засоби для змивки Тоніки
У продажу є готові косметичні засоби для хімічного видалення фарби з волосся (декапірованія), виробництва різних торгових марок. Як правило, вони досить ефективні, але перед застосуванням обов'язково слід вивчити інструкцію і зробити все так, як там написано - щоб не нашкодити зайвий раз волоссю.
Процедуру хімічного видалення барвника з волосся називають декапированием - її можна проводити як в домашніх умовах, так і в салоні, але іноді результат буває досить несподіваним - волосся не очищаються до їх вихідного натурального кольору, а світлішають, рижеют або навіть злегка зеленіють! Прояв небажаних побічних ефектів залежить від того, чим і як були пофарбовані локони, чи було зроблено попереднє освітлення всієї маси або окремих пасом.
У салонах декапирование обов'язково роблять, якщо планується подальше фарбування в новий колір (відтіночним або стійким барвником - неважливо). Але і вдома дуже бажано позбутися старого відтінку, перш ніж наносити новий - і ви вже знаєте не один спосіб, як це зробити!
Стаття перевірена і схвалена б'юті-блогером в інстаграм @ lil4olga. Детальніше про експерта .
Як швидко змиваються відтінків?Але що, якщо фарбування тоніком виявилося невдалим - вам не сподобався вийшов відтінок, або ж хочеться спробувати інший колір, перед тим видаливши сліди попереднього фарбування?
Як швидко змиваються відтінків?