Як захистити волосся від сонця. Обговорення на LiveInternet

  1. Як сонячне світло впливає на волосся
  2. шампуні
  3. Маски і кондиціонери
  4. Народні засоби для захисту волосся від сонця
  5. «Сонячні» лінії для волосся
  6. Спреї для захисту волосся
  7. Ампульні кошти і масла
  8. прості істини
  9. фінальний акорд
  10. По дорозі до сонця
  11. Як часто можна робити маски для волосся?

Зовсім скоро настане літо, а разом з ним для багатьох з нас прийде і пора відпусток. Солоне море, сонце цілодобово, теплий вітерець, басейн з блакитною водою ...
Зовсім скоро настане літо, а разом з ним для багатьох з нас прийде і пора відпусток
А ви коли-небудь замислювалися, як ці радощі життя впливають на ваше волосся? Якщо ви зібралися в подорож в південні країни, саме час задуматися про те, як захистити волосся від сонця.

Як сонячне світло впливає на волосся

Поки ви наслаждаетесься крижаним мохіто на пляжі, ваше волосся відчувають себе далеко не так безтурботно, як ви самі. Не буде перебільшенням сказати, що вони в ці хвилини перебувають як на справжньому полі бою, причому їх противник - сонце. Удар по всіх фронтах наносять УФ-випромінювання і висока температура.
Ультрафіолетові промені поділяються на два види залежно від їх впливу на структуру волосся. Альфа-промені працюють на зневоднення, а бета-промені поступово руйнують як натуральний, так і штучний пігменти. В результаті чого після тривалого перебування на сонці без головного убору і без додаткових косметичних засобів захисту волосся стає сухим і тьмяним, а найчастіше просто виглядають обгорілими.
Завдання влітку - зберегти здоров'я волосся.

Хоча зовні волоски здаються тонкими і гладкими, вони мають досить складну будову. Кожен волосочек складається з трьох шарів:

  • Кутикула - це зовнішній шар, який складено з ороговілих клітин, що нагадують риб'ячу луску або черепицю. Вони перекривають один одного і захищають внутрішність волоса від пошкоджень.
  • Корковий шар - це основна маса волоска. Він складається з скручених кератинових волокон, з'єднаних між собою поперечними зв'язками.
  • Медулла - це внутрішній шар, який є тільки у довгих волосків. Він складається з не до кінця кератінізірованних клітин, багатих бульбашками повітря.

Зовнішній вигляд і внутрішній стан волосся залежить від якості кутикули. Якщо вона пошкоджена, волосок стає тьмяним і слабким, а вся зачіска виглядає млявою і непривабливою. Коли лусочки кутикули пошкоджуються, внутрішні кератинові волокна починають набухати і відділятися один від одного. Так виходять посічені кінчики. Погіршує ситуацію пересушування феном і механічні пошкодження, наприклад, гребінцем, вітром або піском. Поступово кінчики волосся перетворюються на подобу розпатланих мотузок з пензликами на кінцях.

Неушкоджена кутикула гладка і добре відбиває світло, тому здорове волосся виглядає блискучим.

Неушкоджена кутикула гладка і добре відбиває світло, тому здорове волосся виглядає блискучим

Під впливом сонячного світла, а саме ультрафіолетових променів, в лусочках кутикули відбувається фотозавісімая деградація амінокислот. У брюнеток цей процес зачіпає амінокислоти цистин, тирозин і триптофан, а у блондинок страждають гистидин, лізин і пролін. Темне волосся більш стійкі до впливу ультрафіолету, але і на них можуть з'являтися жовтуваті або світло-коричневі пасма. Цей колір з'являється, коли в волосках накопичуються продукти окисної деградації сірковмісних амінокислот.

Волосся блондинок більш схильні до впливу світла, тому навіть видимі промені можуть викликати в них руйнування пігменту. Волоски не тільки втрачають колір, але і стають більш слабкими, їх кутикула руйнується, а корковий шар розпадається на окремі кератинові волокна. Погіршує ситуацію вплив морської солі і вільного хлору з водопровідної води.

Під впливом несприятливих умов захисний шар волосків швидко виснажується. Відновитися він уже не може. Якщо частина волоса зруйнована, її можна тільки відстригти. Тому так важливо захищати свою шевелюру від впливу агресивного сонячного світла.

Волосся, як відомо, на 70% складається з кератину, в основі якого - білок, побудований з шістнадцяти амінокислот, збагачений сірої, залізом, хромом, міддю, цинком, марганцем. Крім того, до складу волосся входять вітаміни А, В, РР, С, Н, ліпіди, частково - пігмент і вода.
Сонячні промені витягають з волосся їх багатий зміст, що відповідає за гнучкість, еластичність, обсяг. Сонце і морська вода призводять до сильного розпушення структури волосся, що тягне за собою втрату вологи, руйнування кератину і пігменту, порушення цілісності гідроліпідної плівки.
Абсолютно точно, що влітку для волосся актуальна додатковий захист. Самостійно їм не винести того агресивного впливу, яке дають сонце, кондиціонери і море. Солона вода вимиває з волосся протеїни, морська сіль має здатність глибоко проникати в лускатий шар волосини і осідати усередині нього, а під впливом сонця сіль висихає і починає руйнувати стовбур волоса.
Додайте до цих чинників той факт, що влітку особливо часто доводиться мити голову, тому що людина частіше потіє: більше миє голову - значить, більше її сушимо. Навантаження на волосся зростає в кілька разів. Тому рекомендується на час активного перебування, на сонце доповнити щоденні засоби по догляду новими засобами.

шампуні

Пакуючи валізу, подбайте про те, щоб в ньому були не тільки наряди на щовечора, а й засоби по догляду за волоссям. Перше, і воно ж головне - шампунь. Візьміть той, що ще й захищає шкіру голови.
Влітку волосся значно сохнуть і ламаються, тому в шампунях повинні міститися компоненти, що підтримують нормальний рівень вологості в волоссі. При покупці зволожуючих шампунів зверніть увагу на наступні компоненти, які зберігають волоссю життя навіть при самому агресивному сонце:

  • протеїни шовку - це природний білок, який зволожує і живить волосся від кінчиків до коренів, наповнюючи їх життєвою силою і міцністю. Вони відновлюють структуру тонких, ламких і неживого волосся, пошкоджений хімічної завивки або фарбуванням. Шовк захищає волосся незалежно від з типу і надає їм неймовірний обсяг і здоровий насичений колір і блиск;
  • мак - заспокоює і пом'якшує шкіру голови, покращує мікроциркуляцію крові, ефективно зволожує;
  • кокосове молочко - в буквальному сенсі втамовує спрагу волосся, компенсуючи втрату протеїнів;
  • масло кедрового горіха - багате на вітаміни С, B1, B2, A, E, P, а також незамінними жирними кислотами, в тому числі поліненасиченими;
  • алое вера - джерело корисних компонентів. Гель, який знаходиться всередині листя, містить більше 75 лікувальних елементів, серед яких ферменти, мінерали, моно- і полісахариди.

Коли ми їмо у відпустку, ми не хочемо брати з собою багато речей, тому часто віддаємо перевагу засобам «два в одному».
Є також і зволожуючі шампуні їх можна використовувати як гель для тіла і як шампунь для волосся. У них містяться вітаміни Е і F, провітаміни В5, бета-каротин і протеїни шовку. Вони захищають і зволожують волосся, надають їм блиск і відновлюють структуру.

Хорошим варіантом можна назвати Londa Professional Sun Spark - це шампунь та лосьйон-кондиціонер, покликані зберегти вологу всередині волосків, захищають структуру і допомагають відновити пошкоджені ділянки локонів. Чи не набір, а казка!

Чи не набір, а казка

Маски і кондиціонери

Влітку потрібно обов'язково використовувати маски і кондиціонери. Це повинно стати звичкою. Одного шампуню ніколи не буває достатньо, маски і кондиціонери потрібні для того, щоб закрити лусочки волосся після миття.

Дуже хорошими відновлюють масками вважаються ті маски, до складу яких входять вітаміни Е, С, В, каротин, пантенол, протеїни шовку і пшениці. Їх можна використовувати після кожного миття волосся.
Блондинкам рекомендуються продукти більш насиченою консистенції. А людям з темним волоссям і натуральними більш полегшені варіанти тих же масок і кондиціонерів.

Що стосується продуктів з SPF-захистом, вони обов'язково повинні бути, особливо якщо ви довго перебуваєте на сонці. Корисні компоненти в масках і кондиціонерах:

  • хітозан - натуральний компонент, який отримують з панцира морських ракоподібних, діє як сповільнювач старіння волосся;
  • протеїни солодкого мигдалю і пшениці - надають відновне, живильну дію і зміцнюють кутикулу волоса, підвищуючи його щільність;
  • екстракт насіння льону - сприяє відновленню фізіологічного кислотно-лужного балансу, надає пом'якшувальну і зволожуючу дію;
  • вітамін F - підсилює пом'якшувальні властивості і діє як кондиціонер для кератину, сприяючи регенерації епітелію;
  • никотинат токоферолу - захищає від шкідливої дії вільних радикалів і стимулює периферичну поверхневу мікроциркуляцію;
  • вітамін Е - відомий як вітамін, який захищає клітини від дії вільних радикалів. Він утримує вологу в шкірі і допомагає їй залишатися пружною і еластичною. Більш того, він захищає волосся від передчасної появи сивини і надає їм блиск і сяйво;
  • австралійський горіх - містить ефірне масло, багате вітамінами групи В і РР, тригліцириди жирних кислот. Масло надає пом'якшувальну, живильну і зволожуючу дію.

Маски покликані вирівнювати структуру волосся, закриваючи поверхневий шар (кутикулу), який, подібно до квітки, розпускається під сонцем. Наслідки - горезвісна ламкість і посічені кінчики.
В ідеалі маска повинна не тільки оживляти шевелюру, але і забезпечувати додатковий захист від впливу зовнішніх факторів.

Після застосування м'якого шампуню буде корисно нанести спеціальну маску. Зазвичай такі засоби містять пантенол і кератин, а також вітаміни і протеїни. Їх тримають на волоссі кілька хвилин для більш ефективного впливу.
У періоди, коли негативний вплив на волосся особливо інтенсивно, маски бажано робити після кожного миття голови. Якщо у вас немає такої можливості, досить буде одного застосування в тиждень, але не рідше. Це не тільки захистить волосся, але і зробить їх більш блискучими і красивими, полегшить укладання.
Пам'ятайте, що наносити засіб слід на чисті, вологі, але добре віджаті рушником волосся (в іншому випадку ефект нульовий), уникаючи області біля коренів.

Пам'ятайте, що наносити засіб слід на чисті, вологі, але добре віджаті рушником волосся (в іншому випадку ефект нульовий), уникаючи області біля коренів

Народні засоби для захисту волосся від сонця

На мас-маркеті захисні засоби не закінчуються - їх можна приготувати самостійно, скориставшись рецептами народної медицини.

Наприклад, можна розглянути такі народні засоби для захисту волосся від променів сонця:

  • Мед + рослинне (соняшникове, оливкове, мигдальне і т.д.) масло + яблучний оцет змішати в співвідношенні 2: 1: 1. Суміш наносять на сухе волосся, на півгодини, після чого змивають шампунем.
  • Жовток + реп'яхову олію. Змішати в рівних пропорціях, нанести на прикореневу зону і локони, укутати і залишити на 40 хвилин.
  • Приготувати сонцезахисний засіб для волосся можна самостійно. Для цього необхідно взяти столову ложку сонцезахисного крему для тіла і змішати з такою ж кількістю бальзаму для волосся. Отриману суміш треба розподілити по локонам перед виходом на пляж і дати їм трохи підсохнути. Це допоможе захистити зачіску від сонця і позитивно позначиться на стані шевелюри.

Обов'язково використовуйте масла для харчування і захисту локонів, особливо кінчиків. Підійде мигдальне, кокосове або навіть звичайнісіньке оливкова. Їх можна просто наносити на вологе волосся. Це допоможе зміцнити кутикулу і підвищити її стійкість перед впливом ультрафіолету. Якщо волосся жирне, наносити олію можна на самі кінчики, але ні в якому разі не на корені.

«Сонячні» лінії для волосся

Додатковий захист від сонця виконують масла, які, як вуаль, обволікають волосся і зберігають його цілісність. Такі масло можна наносити на вологе волосся перед укладанням, а можна на сухі для ще більшого захисту.

Пам'ятайте, що якісні продукти з вмістом силікономістка або масляних компонентів не повинні обтяжувати волосся і ще більше їх салити. Найбільш правильним вважається використання спеціальних продуктів для догляду.

Зараз у багатьох світових косметичних гігантів існують «сонячні» лінії для волосся, які створені спеціально з урахуванням несприятливого впливу сонця і солоної води. У набір, як правило, входить шампунь, бальзам-ополіскувач, маска, гель, спрей, сироватка, мус і так далі. Загалом, повний «боєкомплект».

Більшість якісних засобів для догляду за волоссям в літній період не тільки захищають їх від впливу ультрафіолету, але і склеюють лусочки кутикули, зміцнюючи кожен волосок.

Якщо ви зібралися купувати засоби для літнього догляду за волоссям, зверніть увагу на особливу маркування «Sun» і наявність значка SPF з цифрою. Вона допомагає пізнати косметику з ультрафіолетовими фільтрами і додатковим захистом від впливу сонця.

Як вибрати правильний SPF
На всій сонцезахисної продукції обов'язково є значок SPF з цифрою. Розшифровується ця абревіатура як «Sunprotectionfactor», а число за ним вказує на ступінь захисту. Чим вище число, тим сильніше дія засобу.
Якщо ви довго перебуваєте під дією прямих сонячних променів або ваше волосся занадто чутливі до ультрафіолету необхідно вибирати SPF-12.
Брюнеткам і тим, хто відпочиває за містом, в парку або іншому більш-менш тінистому місці, можна вибирати засоби з SPF-4.

Брюнеткам і тим, хто відпочиває за містом, в парку або іншому більш-менш тінистому місці, можна вибирати засоби з SPF-4

Думка провідного стиліста фірми JOICO Ольги Антонової: Думка провідного стиліста фірми JOICO Ольги Антонової:

- «Насправді продукти з SPF працюють тільки на поверхні шкіри голови. Тоді виникає питання, навіщо нам пропонують наносити ці продукти по всій довжині волосся? Це зроблено з метою запобігти пошкодженням волосся за допомогою фізичних компонентів (бензофенон, діоксид титану, оксид цинку), які є фільтрами і захищають волосся по всій довжині протягом дня. Але маркування SPF в засобах для волосся, як ступеня захисту, не існує.
Крім того, додатковими інгредієнтами, які захищають волосся від впливу сонячних променів і вільних радикалів, є масла. Наприклад, ефективно працюють масла ши, обліпихи, жожоба, бабассу і манкетті.

- Каверзне питання: чи обов'язково влітку переходити на кошти з SPF? Це маркетинг або дійсно необхідність?
- Як я вже сказала вище, маркування SPF - це маркетинговий хід і спроба завоювати уваги покупця. Вам достатньо придбати незмивний кондиціонер або масло для волосся з відповідним складом, і користуватися ними протягом літа ».

Ось деякі популярні засоби для ефективного захисту волосся від сонця:

1. L`Oreal. Серія Solar Sublime представлена шампунем, мусом, спреєм, гелем-флюїдом, желе і живильною маскою. Вартість повного набору досить висока, але можна придбати окремо тільки необхідні кошти.

2. Swarzkopf. Це більш бюджетний варіант, який складається з маски, шампуню і спрею. Називається набір Bonacure Sun Guard.

3. KEUNE. Популярний голландський косметичний бренд пропонує своїм споживачам серію Care Line Sun Sublime. Сонцезахисна лінійка включає в себе гель, шампунь, кондиціонер і сироватку. Косметичні засоби Keune користуються заслуженим авторитетом серед косметологів і споживачів по всьому світу.

Косметичні засоби Keune користуються заслуженим авторитетом серед косметологів і споживачів по всьому світу

4. AVON має в своєму асортименті кошти з популярною «сонячної» серії з UV-фільтрами «Літо на Таїті» (Tahitian Holiday Sun), що включає шампунь і захисний спрей для волосся.

5. Estel пропонує маску і спрей з серії Sunflower.

6. Kerastase. Світовий лідер люксової косметики для волосся Kerastase пропонує серію Soleil з провітаміном В5, керамидами і UV-фільтрами для ефективного захисту від сонця будь-яких типів волосся. У серію входять шампунь, спрей, нічний догляд, маски, захисний гель, маска-желе.

У серію входять шампунь, спрей, нічний догляд, маски, захисний гель, маска-желе

Добре зарекомендували себе продукти з вмістом амінокислот, вітаміну Е, алое вера, оливок, а також витяг з так званого масляного дерева, яка відмінно кондиціонує волосся і додає їм додатковий блиск.

Влітку краще користуватися продуктами з ефектом антиейджингу для волосся. Вони допоможуть запобігти потускнение і руйнування волосся на сонці.

У набір продуктів з антивікової і антиоксидантної формулою, що допомагає також запобігти потускнение природного і косметичного кольору, зазвичай входять такі продукти.

По-перше, зволожуючий крем-кондиціонер після сонця з маслом і вітаміном Е. Він гарантує блиск і шовковистість волосся.
По-друге, сонцезахисний зволожуючий шампунь для волосся і тіла, можливо з вмістом олії абрикоса і рисовими протеїнами. Вони гарантують зволоження і захист.

Спреї для захисту волосся

Одне з найбільш затребуваних засобів для захисту волосся від впливу сонячних променів - спеціальний спрей для волосся. Його наносять після кожного миття голови або купання. Речовини в складі такого спрею мають здатність відбивати промені. Крім того, він може виконувати роль фіксатора для зачіски.

Незамінний засіб відпочинку - незмивний спрей-кондиціонер після сонця з пантенолом, здатними поглинати ультрафіолетові промені.
Використовуйте спреї в якості екстреної допомоги, адже вони нівелюють вплив сонця завдяки все тим же УФ-фільтрів, масел і керамідам.

Якщо придбати цілу серію не представляється можливим з причини високої вартості продуктів, можна вибрати окремі засоби, які захистять локони не гірше.

Ось кілька хороших спреїв і масел:

  1. Sun Care Hair Veil від Aveda. Це спрей-вуаль, перевага якого полягає в стійкості перед водою. Дія косметики триває протягом 16 годин. До складу входять ефіри, які наділяють спрей не тільки цілющими властивостями, а й приємним ароматом.
  2. Sun Care Oil Spray SPF 30 від Clarins. Головний компонент тут - витяжка з касії. Продається у вигляді злегка маслянистої розчину, який потрібно розпорошити на локони безпосередньо перед виходом на пригрів. А завдяки екстракту касії, даний засіб може захистити вашу шевелюру і від руйнівної дії морської солі.
    Також безперечною перевагою є те, що воно не залишає ніяких жирних слідів на локони. Так що ви можете не переживати про те, що вам доведеться мити голову кожен раз після використання спрею
  3. Micro-Voile Protecteur від Kérastase. Освіжає і оживляє локони, утворюючи навколо волосків захисну плівку.
    Цей спрей крім захисту, подарує вашій шевелюрі пружність і м'якість. Не будемо забувати і про неймовірний обсяг, похвалитися яким ви зможете вже після першого застосування цього приголомшливого кошти.
  4. Hair Sun Protection Red Vine від Korres. Відмінно захищає фарбоване волосся. Завдяки екстракту соняшника, який входить до складу цього спрею, ви зможете уникнути вигоряння кольору.
    Захисний шар на кожній волосинці створить екстракт алое вера. А ось вітамін В5 дозволить вашому волоссю бути більш блискучими і шовковистим.
  5. Benefice Soleil Anti-Ageing Protective Oil SPF 15 від Payot. Масло-спрей, що оберігає від сонячних променів і додатково зволожує пасма.
  6. Лікувальний спрей Nutricerat від Ducray. Він має в складі не тільки захищають речовини, але і відновлюють структуру волосся, тому буде дуже корисний, якщо ваша зачіска вже постраждала від дії сонця. Він не має незмивною основи, тому наносити його треба після кожного купання.
  7. Шампунь Color Extend Sun After-Sun Shampoo від Redken. Якщо впродовж усього минулого спреї потрібно було наносити на волосся прямо перед виходом на сонце, то даними шампунем потрібно користуватися відразу після важкого спекотного і сонячного дня.
    Даний косметичний продукт має унікальні очисними якостями завдяки яким з шкіри голови і локонів зникають сіль, мінерали та інші некорисні для шевелюри результати купання.
    Величезним плюсом даного засобу є і відмінний відновлювальний ефект.

Величезним плюсом даного засобу є і відмінний відновлювальний ефект

Ампульні кошти і масла

Якщо волосся виглядає втомленими, то до від'їзду на відпочинок варто зробити ампульное лікування. Його рекомендують проводити два рази на рік. Існують продукти, які дозволяють це зробити в домашніх умовах, як правило, курс проводять два рази на рік, частіше не рекомендується, тому що може статися зворотний ефект: стане жирної шкіра голови, а волосся буде бруднитися в два рази швидше.

Ампульні кошти відмінно готують волосся до південного сонця, та й до не менш активного сонця в міських умовах. Ампульний курс розрахований на два-три тижні. Ампули мають миттєвим дією і розрізняються за своїм складом в залежності від того, яку проблему ви хочете вирішити.

Якщо у вас вже пошкоджені, мляве волосся, підійдуть ампули в складі яких кератин, колаген, камфора і протеїни шовку. Кератин відновлює всі втрачені частинки на кутикули волосся, як би протезуючи їх. Забезпечує 100% відновлення структури волосся за рахунок максимальної відповідності природному кератину.

Колаген сприяє гіперувлажненію волоса за рахунок здатності утримувати максимальну кількість поживних компонентів. Наповнюючи волосся і набухаючи, візуально і тактильно збільшує обсяг навіть дуже тонкого волосся, при цьому, не перевантажуючи їх.

Камфора очищає шкіру голови. Має яскраво виражену антисептичну і ранозагоювальну дію. Освіжає і заспокоює навіть саму роздратовану шкіру голови.

Протеїни шовку надають волоссю об'єм і статику, додатково зміцнюють структуру волосся. В результаті чого вже після тижня застосування зростає природне збільшення обсягу волосся, їх міцність, підвищується стійкість до різних впливів навколишнього середовища, заповнює і утримує оптимальний баланс вітамінів і вологи.

Якщо у вас жирна шкіра голови і ви боїтеся, що після морських купань вона буде ще в два рази жирніше, перед відпусткою можна провести ампульное лікування проти жирної шкіри голови. Сума діючих корисних речовин максимально швидко нормалізує секрецію сальних залоз. В ампулах міститься екстракт кропиви, клімбазол і бісаболол.

Бісаболол - витяжка з ефірного масла ромашки. Має яскраво виражену протизапальну і ранозагоювальну ефектом.

Клімбазол має антимікробну дію. Надає очевидне антисептичну і пом'якшувальну дію, знімає свербіж.

прості істини

Якщо ви перебуваєте на пляжі з мокрою головою, волосся виявляються ще в більшій небезпеці. Іншим травмуючим фактором може стати ... банальна гребінець-щітка. Замініть її на ту, що з рідкими зубами, і починайте пригладжувати пасма з кінчиків, поступово піднімаючись до коріння, - це щонайменше по-блюзнірському по відношенню до вашого волосся.
Також під час відпустки краще забути про гарячу укладанні і стайлинге сильної фіксації - будьте великодушною, давайте голові перепочинок хоч раз на рік.

фінальний акорд

Скоро казка мовиться, та ще швидше закінчується відпочинок. Головне, чого чекають від вас волосся вдома, - це зволоження. Часте, інтенсивне і рясне. Відповідні процедури можна робити як самої, так і в салоні.

І знову озбройтеся масками, на цей раз тими, в складі яких є гіалуронова кислота і амінокислоти.

Незайвим буде підстригти кінчики, щоб запобігти перетин.
Якщо робити це вже пізно, врятувати їх самостійно допоможе наступний хід: рясно нанесіть живильний засіб і оберніть пасма фольгою на 20-30 хвилин. Повторювати нехитру процедуру варто кілька разів на тиждень.

Інша панацея - старе добре кокосова олія , Що володіє відмінними властивостями, що відновлюють. Ось тільки не чекайте моментального ефекту після першого застосування маски або нанесення будь-якого іншого засобу. Сонце відпочинку методично руйнувало волосся - тепер ваша черга з почуттям, з толком, з розстановкою приводити їх в повний порядок.

По дорозі до сонця

Для того щоб потім довго і нудно не лікувати пошкоджені відпочинку волосся, подбайте про їх захист заздалегідь. Дотримуйтесь нескладних правил:

Не потрібно фарбувати волосся перед поїздкою на південь. Здійсніть фарбування до відпустки. Будь-яке фарбування, навіть самими щадними засобами, це стрес для волосся. Фарбування плюс сонце - подвійний удар.

Влітку обов'язково користуйтеся зволожуючими шампунями з поживними речовинами, що зв'язують вологу і перешкоджають пересушування.

Постарайтеся часто вже не сушити волосся феном і не перевантажувати їх стайлінгу.

Відразу ж після морських процедур мийте голову, не давайте солі осісти на голові.

Не варто розчісувати волосся після купання мокрими, інакше вони почнуть сіктися. Краще використовувати щітки і гребені з натуральних матеріалів.

Міжнародний арт-директор Pantene Pro-V Сем Макнайт радить:

«Якщо ви дорожите своїм волоссям, під час купання тримайте голову над водою, а не під. Пірнайте тільки в разі потреби або якщо дуже захочеться.
Не нехтуйте улюбленої капелюхом або кепкою, тоді фарбоване волосся краще збережуть відтінок і яскравість ».

Дбайливе ставлення до свого волосся, носіння головних уборів і використання спеціальних засобів обов'язково принесе результат, і ваше волосся до осені будуть сяяти здоров'ям і яскравим кольором.
за матеріалами odnatakaya.ru , www.missfit.ru

Дивіться також:

Як часто можна робити маски для волосся?

Маска для волосся з коньяком і кавою

Ласкаве підступність: вибираємо сонцезахисний засіб

А ви коли-небудь замислювалися, як ці радощі життя впливають на ваше волосся?
Тоді виникає питання, навіщо нам пропонують наносити ці продукти по всій довжині волосся?
Каверзне питання: чи обов'язково влітку переходити на кошти з SPF?
Це маркетинг або дійсно необхідність?