Як зробити легкі хвилі на волоссі: на середні, короткі, на довгих, каре, плойкою, праскою, косичками

  1. Як зробити легкі хвилі на волоссі в залежності від довжини
  2. на довгі
  3. на середні
  4. на короткі
  5. на каре
  6. Як зробити легкі хвилі праскою, плойкою
  7. Надаємо обсяг косичками

Змінити зачіску жінці можна і в домашніх умовах. Досить зробити легкі хвилі на волоссі - і зовнішній вигляд кардинально зміниться. Але при цьому потрібно знати технологію цієї процедури, щоб не зробити локони надмірно сухими, не допустити перетину їх кінчиків.

Як правильно користуватися перукарнями інструментами для створення хвилястого волосся, що потрібно врахувати з техніки безпеки, як зберегти здоров'я пасом - все це дізнайтеся з нашої статті.

Як зробити легкі хвилі на волоссі в залежності від довжини

Не всі методи можуть підходити жінці, багато що залежить не тільки від бажання, а й від довжини волосся.

на довгі

Власницям довгого волосся дуже легко створити новий образ за допомогою хвиль, тому що вони можуть використовувати найрізноманітніші інструменти для цього. Легкими хвилястими пасма зробить праску, який використовується в такий спосіб:

  • вимити голову і злегка просушити - локони повинні бути злегка вологими;
  • розчесати волосся і відокремити одну пасмо - її скручують в джгут і починають сушити / притискати праскою;
  • починається процес біля коренів, на кожному етапі потрібно затриматися на 10 - 15 секунд і тільки після цього переставляти праску нижче.

Обробивши таким чином всю шевелюру, струснувши її потім руками і зафіксувавши легким лаком, жінка доб'ється «творчого» безладу на голові з ледь помітними, але цілком сформованими локонами. Цей варіант надає зачіски більшого обсягу і відмінно підходить дівчатам з тонкими і прямим волоссям.

Зробити легкі хвилі на довгому волоссі можна і за допомогою бігуді (краще, якщо будуть використовуватися на липучках). Ще мокрі пасма накручуються і висушуються природним способом або за допомогою фена. Доречним буде використання фіксуючих мусів і пінок - це збереже зачіску на кілька годин.

Стилісти рекомендують не накручувати волосся на бігуді строго в одному напрямку - легка недбалість і «неслухняні» завитки зараз в моді.

Рекомендуємо прочитати статтю про гелях для укладання волосся . З неї ви дізнаєтеся, навіщо потрібен гель-віск для укладання волосся, як зробити гель самостійно, а також про кращі засобах на ринку.

А тут докладніше про те, як швидко укласти волосся.

на середні

В принципі на такій довжині локонів можна теж застосовувати і праску, і бігуді по вищеописаним алгоритмам. Але за допомогою плойки можна виконати вертикальні хвилі, їх ще називають «ефект штопора»:

  • на волосся наноситься спрей для укладки;
  • відокремлюються вузькі пасма, кожна накручується на плойку від коренів вертикально;
  • через 30 секунд плойка виймається з локона, але сам «штопор" не розкручується, а фіксується на кінці шпилькою-затиском.

на волосся наноситься спрей для укладки;   відокремлюються вузькі пасма, кожна накручується на плойку від коренів вертикально;   через 30 секунд плойка виймається з локона, але сам «штопор не розкручується, а фіксується на кінці шпилькою-затиском

Після того, як волосся повністю висохнуть, шпилька знімається, пальцями формується гранично акуратний і «правильний» завиток. Втім, можна обійтися і без цього, досить відкласти в сторону гребінець і «підбадьорити» пасма пальцями.

Ця ж зачіска робиться і за допомогою тонких бігуді, але в такому випадку доведеться взяти термо - вони спочатку нагріваються і потім тільки використовуються. Стилісти / перукарі попереджають, що це пристосування вкрай негативно впливає на структуру і здоров'я волосся.

Тому процедура повинна проводитися вкрай рідко, коли необхідно зберегти «ефект штопора» на кілька днів. В такому випадку перед початком роботи на пасма повинен бути нанесений спеціальний фіксуючий мус.

Як накрутити бігуді, щоб вийшли гарні локони

Зиґзаґоподібні легкі хвилі на середні волосся - хіт року! У розпущеному вигляді вони дозволяють відвідувати будь-які заходи і навіть театри з упевненістю в своїй привабливості, а якщо їх зібрати в хвіст / пучок, то можна і на роботу в офіс відправлятися - зовнішній вигляд буде охайний, стильний.

Для отримання бажаного ефекту потрібно виконати наступні маніпуляції:

  • вологе волосся розділити на 4 великі зони - потилична частина, віскі і лобова;
  • з кожної частини виділити пасма однакового розміру (не широкий);
  • підготувати шматочки фольги, відповідні довжині волосся і в два рази ширше сформованих пасом;
  • кожну з них обернути фольгою по типу «конвертика» і скласти його у вигляді гофри - як в дитинстві робили віяло з паперу;
  • розігрів праску, притискаємо підготовлений локон і витримуємо 5 секунд.

Локони за допомогою фольги і прасування

Далі потрібно буде дочекатися повного охолодження фольги - і можна розкривати готові пасма. Легкі зигзагоподібні хвилі на волоссі, зроблені праскою, вийдуть, якщо струсити всю зачіску руками, пальцями злегка розпушити пасма. А розчесавши отримане пишність гребінцем, вдасться домогтися ефекту «поїздки на кабріолеті» - зачіска стане пишною, об'ємної із залишками строгих локонів.

на короткі

Легкі хвилі на короткому волоссі - завдання не з легких. Звичайно, не вийде нічого змінити, якщо на голові «їжачок», але у всіх інших випадках варіанти є. Найпростіше - створення нової зачіски за допомогою плойки:

  • вологе волосся обробити фіксуючим спреєм або мусом;
  • взяти в руки одну тонку пасмо, затиснути у кореня волосся плойкою і провести нею по всій довжині.

Рухи повинні бути спрямовані вгору від кореня, а до кінчиків волосся - вниз: вийдуть акуратні хвилі. Починати процедуру краще з потиличної частини голови і просуватися до скронь і лоба. Після закінчення процесу можна розчесатися і отримає об'ємну і «правильну» зачіску з локонами, а якщо все розправити руками / пальцями, то буде створено недбалий образ.

Дивіться на відео про те, як зробити кучері на коротке волосся:

Якщо коротке волосся дозволяють зробити кілька обертів навколо олівця, то можна на голові створити ефект хімічної завивки. Для цього знадобляться коклюшки - вузькі «палички» у вигляді циліндра, на яких є затискачі. Вони виготовляються з самих різних матеріалів, але фахівці рекомендують віддати перевагу виробам з дерева. Що потрібно зробити:

  • вимити голову, трохи підсушити волосся і нанести на них мус, пінку або спрей для надійної фіксації результату;
  • взяти вузьку пасмо (максимально) і накрутити її на коклюшку - кінчик повинен теж брати участь у процесі і лягти рівно, щоб не вийшли злами;
  • висушити голову феном.

вимити голову, трохи підсушити волосся і нанести на них мус, пінку або спрей для надійної фіксації результату;   взяти вузьку пасмо (максимально) і накрутити її на коклюшку - кінчик повинен теж брати участь у процесі і лягти рівно, щоб не вийшли злами;   висушити голову феном

на каре

Ця зачіска може бути суворою і злегка завзятою, романтичною і творчої. Такі різні образи на волоссі каре допоможуть створити хвилі - вони можуть виконуватися за допомогою плойки або бігуді на липучках, праскою. Ось які варіанти підходять:

  • Ледь помітні хвилі. Для досягнення ефекту «поїздки на кабріолеті» потрібно вимити голову, розчесати по формі. Потім на широкі бігуді накручуються тільки ті пасма, які будуть лежати на рівній поверхні решти волосся. В результаті маємо отримати нашарування хвиль і прямих локонів.
  • Творчий безлад. Ще вологе волосся поділяються на пасма, кожна з них накручується на плойку. Важливо кожен «завиток» на плойки сушити ще і феном, піднімаючи пасмо вгору. Після закінчення маніпуляції потрібно лише струснути головою або злегка «розчесати» пальцями. У цьому варіанті зачіски чубчик може залишатися прямій або теж зазнати змін.
  • «Після дощу». Такий ефект можна створити праскою - їм просушують джгути вологих волосся, скручені з нетовстих пасом. Важливо стежити за напрямком кінчиків і «запекти» їх праскою таким чином, щоб не було розтріпаності, неакуратність на голові.

Важливо стежити за напрямком кінчиків і «запекти» їх праскою таким чином, щоб не було розтріпаності, неакуратність на голові

Як зробити легкі хвилі праскою, плойкою

Існує ряд загальних правил щодо виконання хвиль за допомогою плойки і прасування. Ці інструменти впливають на пасма високими температурами, що негативно позначається на стані здоров'я волосся.

Уникнути неприємних наслідків свого перетворення можна з дотриманням рекомендацій фахівців:

  • Легкі хвилі на волоссі плойкою - оптимальний варіант для будь-якого типу пасом, навіть ослаблених після агресивного хімічного фарбування. Перукарі тільки підкреслюють, що занадто тугими робити локони не варто і потрібно стежити за тим, як лягають їх кінчики. Плойки і стайлери для волосся У всякому разі ніяких заломів не повинно бути.
  • Праску повинен використовуватися тільки з рівними панелями. Той інструмент, який застосовується для формування «гофре», категорично не підходить - на джгутах і зигзаги в фользі він сильно заламає пасма в неправильному напрямку.
  • Плойка повинна знаходитися на волоссі максимум 15 секунд (для однієї пасма), праску - 4 - 5 секунд на одному місці. Більш тривалий вплив не поліпшить результат і не зробить хвилі міцними, а ось пересушити волосся може.
  • Якщо локони просушиваются феном, то потрібно використовувати прохолодний обдув. Повністю цим висушити волосся не вийде, потрібно дочекатися цього природним шляхом. Одночасне вплив плойки або прасування і гарячого повітря призведе до витончення пасом, висушування їх і шкіри голови.

Якщо легкі хвилі на волоссі робляться часто, то потрібно подбати про їх харчування. При митті голови слід використовувати бальзами, 1 раз на тиждень наносити зволожуючі і зміцнюючі маски, уникати агресивного фарбування. Але фахівці не рекомендують захоплюватися - нехай така зачіска буде рідкісною, зате вона відразу змінює зовнішній вигляд жінки, робить його більш романтичним, святковим.

Надаємо обсяг косичками

Якщо хочеться хвилі на волоссі, але немає бажання використовувати термоінструментов, то варто просто заплести косички! Такий «фокус» можна влаштувати на довгих і середніх локонах - заплести щільну косу, зафіксувати її кінчик гумкою / стрічкою і залишити на ніч.

Дивіться на відео про те, як зробити локони без плойок і бігуді:

Можна зробити кілька вузьких, тоді хвилі вийдуть більш дрібні і часті. А більш пружними завитки будуть, якщо готову косу скрутити в пучок і закріпити вгорі або на потилиці.

Легкі хвилі на волоссі косичками можна робити хоч кожен день, але «канікули» все-таки повинні бути. Для збереження отриманого результату на 1 - 2 дні можна на ніч зволожити волосся і обробити фіксуючим спреєм або мусом, пінкою.

Рекомендуємо прочитати статтю про засобах термозахисту для волосся . З неї ви дізнаєтеся про види термозахисту, як їх застосовувати і вибрати найкращі засоби для волосся.

А тут докладніше про правила догляду за волоссям.

Часта зміна іміджу, необхідність регулярного оновлення зовнішнього вигляду та й просто через хорошого, веселого настрою робити хвилі на волоссі можна і потрібно. Тим більше, що для цього існує маса методів і з використанням спеціальних інструментів, і без них.