- Чи можна проводити пілінг навколо очей
- Показання та протипоказання
- Які бувають різновиди пілінгу навколо очей
- Особливості проведення, етапи
- Як часто потрібно робити
- Пілінг кожен день
- Пілінг один раз в тиждень
- Пілінг один раз в три місяці
- Чи можна проводити в домашніх умовах
- Можливі побічні реакції
- результати
Шкіра, захищаючи внутрішні системи від згубного впливу навколишнього середовища, є одним з найбільш чутливих органів. Особливо ніжна і делікатна шкіра навколо очей. Швидко усунути прояви втоми, стресу, допоможе пілінг навколо очей.
Зміст статті
Чи можна проводити пілінг навколо очей
Регулярна, акуратна обробка пілінговими складами допоможе довше зберегти ніжну шкіру навколо очей пружною, підтягнутою, швидше позбутися від зморшок, набряків .
Єдине, що необхідно з особливою обережністю підходити до вибору препарату пілінгу. Який пілінг можна проводити в домашніх умовах, а який тільки в умовах косметичного кабінету - визначає майстер-косметолог.
Показання та протипоказання
Показаннями до проведення пілінгу навколо очей є:
- пігментація, що поширена під очі;
- сітка дрібних зморшок;
- набряклість шкірних покривів під очима;
- пілінг навколо очей, як підготовчий етап перед пластичною операцією.
Протипоказаннями до проведення пілінгу навколо очей є:
- індивідуальна непереносимість кислот;
- прийом медикаментів тетрациклінового ряду, антибіотиків. Вони підвищують сприйнятливість шкірних покривів до сонця в рази. Відмовитися від медикаментозного лікування з використанням перерахованих груп лікарських засобів необхідно за місяць до початку процедури омолодження навколо очей;
- період виношування і годування дитини грудьми;
- наявність хронічних патологій в гострій фазі розвитку;
- вірусні та інфекційні ураження шкірних покривів;
- цукровий діабет;
- захворювання серця (ішемія, гіпертонія);
- ракові пухлини злоякісного і доброякісного характеру.
Які бувають різновиди пілінгу навколо очей
- Гліколевий пілінг - обробка зон навколо очей фруктовими кислотами . Гліколевий пілінг надає максимально щадне вплив на шкіру, дуже рідко провокує розвиток побічних ефектів. Препарат гліколевої кислоти наноситься строго на певний час, після чого проводиться нейтралізація слаболужним розчином. Гліколевий пілінг проходить без будь-яких неприємних відчуттів, лише в деяких випадках спостерігається легке почервоніння навколо очей.
- Ретиноєвий пілінг - обробка проблемних зон навколо очей вітамінними засобами. Ретиноєвий пілінг надає максимальний антиоксидантний ефект. Ретиноєвий пілінг найчастіше проводять в салоні, не частіше одного разу на місяць.
Послідовність дій ретиноєвої пілінгу:
- шкіра обробляється відлущувальними розчинами;
- наноситься засіб з ретиноєвої, гіалуронової кислоти та інших речовин;
- склад видаляється, шкіра обробляється зволожуючим кремом.
Ретиноєвий пілінг - найбільш ефективний пілінг для зони навколо очей.
- Лазерний пілінг - одна з різновидів апаратних процедур омолодження. незаперечною перевагою пілінгу лазером є можливість контролю проникнення променя лазера і заміни зони впливу. Проводять таку процедуру омолодження один - два рази на рік. Період відновлення триває не більше десяти днів, протягом яких на шкірі навколо очей можуть з'явитися почервоніння, лущення і легка набряклість.
- Мигдальний пілінг передбачає використання мигдальної кислоти. Мигдальний пілінг надає максимально дбайливий поверхневий ефект, за рахунок того, що молекули молочної кислоти більше, ніж у кислоти гліколевої.
- Молочний пілінг проводиться з використанням молочної кислоти. Він максимально підходить для особливо ніжною, чутливої шкіри. молочний пілінг допомагає швидко усунути пігментацію, сітку розширених капілярів, зволожити шкіру і розгладити зморшки.
- Жовтий пілінг проводиться незалежно від пори року. Основна його перевага - максимально короткий період реабілітації. Часто жовтий пілінг називають «процедурою вихідного дня».
Особливості проведення, етапи
Ефект від пілінгу для шкіри навколо очей безпосередньо залежить від дотримання певної послідовності дій майстра-косметолога:
- Перед нанесенням отшелушивающего препарату, шкіру навколо очей ретельно очищають.
- Підібране засіб наносять на підготовлену шкіру і залишають на десять хвилин. Важливо: дії майстра повинні бути плавними, злегка масажними. Препарат наносять по лінії навколо очей, від зовнішньої точки до внутрішнього краю. Легкими, максимально акуратними рухами, намагаючись не зачепити слізну залозу, препарат наноситься на шкіру під очима.
- На оброблену шкіру накладають маску, дія якої спрямована на зниження почервоніння і набряклості після процедури.
Як часто потрібно робити
Залежно від концентрації активних елементів, розрізняють частоту проведення процедури.
Пілінг кожен день
Для щоденних процедур найчастіше використовуються суміші з фруктовими кислотами. Такі кошти можна придбати в спеціалізованих магазинах, салонах або аптеках. У складі пілінгових коштів для щоденного використання присутні не більше 5% активних компонентів.
Косметологи радять наносити засоби щоденного використання на ніч. Це дозволить ефективніше розм'якшити ороговілі клітини і швидко усунути їх вранці.
Пілінг один раз в тиждень
Для щотижневої процедури використовують спеціальні склади фруктових кислот, з вмістом активних компонентів не менше 7%. Процедура омолодження з використанням таких засобів можна проводити тільки за умови відсутності чутливості до компонентів препарату.
Пілінг один раз в три місяці
Апаратний тип процедури омолодження проводиться тільки майстром з досвідом роботи не частіше ніж один раз на три місяці. Така процедура вимагає досить тривалого відновного періоду.
Чи можна проводити в домашніх умовах
Головне правило проведення пілінгу для області навколо очей в домашніх умовах - чітке дотримання послідовності дій і ніякої самодіяльності. В іншому випадку, шкіра навколо очей може серйозно травмуватися, в рази збільшуються ризики необоротних наслідків і нових проблем. Пілінг для контуру очей повинен проводитися максимально м'якими і акуратними рухами, так як це досить ніжна і делікатна зона. Приклавши трохи більше зусиль і непорозумінь, можна тільки погіршити вже існуючі проблеми шкіри.
Важливо: після процедури хімічного пілінгу в домашніх умовах на шкіру навколо очей необхідно нанести нежирний крем або відновлює маску. Це допоможе посилити і закріпити позитивний ефект від процедури пілінгу.
РЕКЛАМА
Можливі побічні реакції
Шкіра навколо очей настільки ніжна і делікатна, що обробка її пілінговими складами може викликати ряд побічних ефектів:
- почервоніння;
- набряклість;
- лущення.
Важливо: при використанні професійних косметичних засобів і умілих діях майстра ризики розвитку побічних ефектів мінімальні.
Також можливі прояви важких ускладнень після пілінгу:
- кропив'янка - виражається в дуже сильних набряках, свербінні та шкірні висипання;
- запалення шкірних покривів неалергічного характеру, спровоковані дуже сильним роздратуванням.
Зменшити ризики появи негативних ефектів і ускладнень просто, достатньо перед пілінгом провести тест на переносимість використовуваного препарату. Невелика кількість кошти для пілінгу наноситься на шкіру згину руки. Через кілька хвилин можна візуально оцінити можливі алергічні реакції на препарат. Також з метою зменшення ризиків побічних ефектів, фахівці рекомендують протягом семи днів після пілінгу обробляти шкіру спеціальними сонцезахисними засобами або кремом з пантенолом.
Косметологи категорично не рекомендують проведення таких процедур навколо очей:
- чистка за допомогою гоммажа. Дана процедура передбачає посилене тертя шкірних покривів, що активізує процес появи нових зморшок;
- скрабірованіе - активне тертя шкіри скрабами з абразивними частинками подразнює шкіру навколо очей, травмує її;
- процедура з використанням висококонцентрованих кислот - такі маніпуляції здатні викликати опіки шкіри навколо очей.
результати
Якісно проведена процедура омолодження навколо очей допомагає досягти таких результатів:
- нормалізація процесів кератинізації. Пропадає плівка, що покриває ніжну шкіру навколо очей;
- досягається результат максимального зволоження шкіри;
- пропадають дрібні зморшки, підвищується пружність і еластичність шкірних покривів навколо очей;
- нормалізується кровообіг шкіри обличчя, зникає судинна сітка;
- шкіра світлішає, пропадає пігментація;
- зменшуються набряки.
Якщо на даний момент не виявляються вікові зміни шкіри навколо очей, відмовлятися від процедури пілінгу не варто. Регулярний догляд за обличчям допоможе призупинити старіння. Постійна стимуляція природних процесів регенерації шкіри навколо очей допомагає довгий час зберегти її молодість, еластичність, свіжість.