Масла для шкіри навколо очей, вік: мигдальне, ефірне, оливкова, жожоба, обліпихи

  1. Догляд за шкірою Щоб усунути цей недолік, повернути шкірі еластичність, існує безліч засобів. Мета...
  2. Косметичні засоби своїми руками
  3. Корисні рецепти з оливкового і масла жожоба

Догляд за шкірою

Щоб усунути цей недолік, повернути шкірі еластичність, існує безліч засобів. Мета їх застосування - зволоження. Косметичні фірми пропонують нам спеціальні креми, призначені для цієї чутливої ​​області. Їх основними характеристиками, як правило, є ті кошти, які можна використовувати в чистому вигляді. Це мигдальне масло, багате мікроелементами і вітамінами, в тому числі D і Е. 1-2 краплі мигдалевої олії корисні і допоможуть зволожити шкіру навколо очей, захистити її від сухості, появи зморшок під очима.

Важливо й те, що мигдальне масло для шкіри навколо очей благотворно впливає на вії. Завдяки цьому його можна використовувати для зняття макіяжу. Те ж саме масло часто використовується для зміцнення волосся, у вигляді масок перед миттям голови. Стане в нагоді воно і замість гігієнічної помади, щоб захистити губи від розтріскування.

Лікувальна маска їх мигдалю і меду

Зволожуючи шкіру навколо очей мигдальним засобом, можна позбутися від набряків і темних кіл під очима. Якщо додати його в 1 ст. л. меду і добре розмішати, вийде лікувальна маска. Її треба накласти на дану зону навколо очей на 5-10 хвилин, а потім змити теплою водою.

Але перед застосуванням маски обов'язково треба зробити пробу: нанести трохи маси на згин руки і залишити на ніч. Якщо в місці нанесення виникне почервоніння, буде відчуватися свербіж, то засіб вам не підходить через алергічну реакцію на масло мигдалю. У такому випадку можна скористатися іншим ефірним засобом, наприклад, персиковим або абрикосовим.

Персикове масло підходить для чутливої ​​зони особи. Воно допоможе і впоратися з випаданням вій, причому ефект стане помітний через 2-3 тижні. Персикове масло дуже зручно використовувати для зняття макіяжу. Крім того, персикове масло значно покращує структуру шкіри. Зазвичай кілька крапель наносять і вбивають легкими рухами пальців. Допомагає від зморшок і звичайне натуральне вершкове масло.

Взагалі, догляд за шкірою навколо очей - справа відповідальна. Починати його треба вже з 20 років. Особливо це відноситься до мешканкам великих міст, де не все гаразд із екологією.

Косметичні засоби своїми руками

Косметичні фірми пропонують нам багатий вибір засобів, що містять різноманітні масла. Але хороші засоби можна зробити і в домашніх умовах.

Прекрасні креми вийдуть, якщо використовувати в якості основи обліпиху. Для цього треба змішати в рівних частках масло обліпихи з маслом какао і розчином вітаміну Е. Отриманий крем слід нанести на повіки і прикрити компресним папером. Через 15 хвилин то, що не вбереться, треба промокнути м'якою серветкою. Саме промокнути, а не стерти, щоб повіки не стали червоними і запаленими.

Взагалі, масло обліпихи - чудовий засіб для шкіри повік і для виготовлення домашньої косметики в цілому. Масло обліпихи гіпоалергенні. Воно містить каротин, а ще багато різних вітамінів, у тому числі вітамін К, який перешкоджає утворенню веснянок і пігментних плям. У ньому міститься вітамін Р, що підтримує шкіру в тонусі і забезпечує їй пружність. Обліпихова олія багата фруктовими кислотами, які поліпшують колір обличчя, омолоджують і вирівнюють.

Якісне масло обліпихи можна отримати в домашніх умовах шляхом холодного віджиму. Для цього ягоди треба вимити і дати воді стекти. Сік отримують за допомогою соковижималки. Це дуже корисний продукт, добре допомагає при шлунково-кишкових захворюваннях.

Але для отримання масла нам потрібен не сік, а залишився після віджимання макуха. Його треба просушити, потім подрібнити, використовуючи блендер, і висипати в термос. Подрібнений макуха треба залити розігрітим до 600 ° С нерафінованою соняшниковою олією в пропорції 1: 1 і залишити на 3 доби. Після цього масло треба перелити в темну посуд і зберігати в холодильнику.

Корисні рецепти з оливкового і масла жожоба

Ефекту ліфтингу можна досягти, якщо змішати масло обліпихи з дрібно порізаними листям петрушки і алое і регулярно наносити цю суміш на зону навколо очей. Така маска справляється навіть з глибокими зморшками. Масло обліпихи не тільки допоможе позбутися від зморшок під очима, а й загоїть порізи. Якщо вам ніколи займатися приготуванням сумішей, примочки з чистого речовини на проблемні зони теж допоможуть зробити шкіру більш рівною і здоровою. Масло обліпихи і практично всі маски на основі натуральних речовин має сенс застосовувати тоді, коли проблема ще не стала серйозною.

Оливкова олія може стати прекрасною основою для масок. Ось один з найпростіших рецептів: на 5 частин масла взяти 2 частини вітаміну Е, ретельно перемішати. Вітамін Е для всіх масок береться у вигляді масляного розчину.

Таку маску можна робити щодня, бажано на ніч. Хороший ефект дає і оливкове масло з додаванням кількох крапель лимонного соку. Але таку маску можна тримати на обличчі не більше 10 хвилин і робити її не частіше 2 разів на тиждень.

При виборі косметичних засобів треба пам'ятати, що для шкіри повік необхідні вітаміни А і Е. Молодий шкірі підходять як рослинні речовини, так і засоби, що містять екстракти фруктів.

Ефірні масла для шкіри навколо очей, такі як масло шипшини, рожеве, масло неролі, що отримується з квіток дикого апельсина, можна використовувати для зняття водостійкої косметики. Але треба стежити, щоб масло не потрапило в очі. Масло для шкіри навколо очей, зроблене з квітів дикого апельсина, підходить для жирної шкіри, тому його можна наносити на всю область обличчя. Ефірна олія неролі добре тонізує шкіру, розгладжує дрібні зморшки, прибирає синці і мішки під очима. Крім того, воно звужує пори і, якщо обробляти їм проблемну зону, допомагає позбутися від слідів прищів. Шипшина прекрасно живить шкіру, робить її більш еластичною.

Прекрасний косметичний ефект надає на шкіру навколо очей жожоба. Недарма воно входить як один з компонентів у багато креми і лосьйони. За консистенцією масло жожоба нагадує віск. Масло жожоба для шкіри навколо очей - це класика, воно має яскраво вираженим ліфтинг-ефектом. Жири, що входять до складу цього масла, близькі до вироблюваним людським організмом.

Тому при регулярному використанні косметики, що містить масло жожоба, зменшується вироблення секрету сальних залоз, що благотворно впливає на проблемну жирну шкіру.

Воно сприяє регенерації, захищає шкіру від впливу ультрафіолетового випромінювання. Масло жожоба для шкіри навколо очей - засіб незамінне. Допомагає позбутися від набряків і подразнень, а також сприяє загоєнню мікротріщин.

Для захисту від сонця прекрасно підходить кокосове засіб. Багате вітамінами А, В і С, а ще мінеральними речовинами і кислотами, кокосове масло сприяє пом'якшенню і регенерації шкіри, володіє підтягуючим ефектом. Тому рекомендується використовувати кокосове масло від зморшок. Воно захищає шкіру не тільки від сонця, але і від морозу, бруду і вітру.

Кетамін сприяє. Воно являє собою суміш рицинолевої, олеїнової, лінолевої та інших жирних кислот. Кетамін бореться не тільки з зморшками, але і з обвисанням століття. Даний продукт не утворює на шкірі плівку, але і не вбирається до кінця. Якщо мазати їм шкіру під очима, то набряки і мішки не просто пройдуть, вони перестануть з'являтися вранці. Треба пам'ятати, що касторове масло можна залишати на обличчі на ніч. Замість боротьби з набряками можна отримати зворотний ефект. Кетамін треба змити через 10 хвилин, цього цілком достатньо для досягнення лікувального ефекту.

Якщо ви страждаєте на алергію, касторове масло може вам не підійти. Тому не полінуйтеся зробити пробу на згині руки.

Перед застосуванням касторове масло бажано розігріти: це посилить його дію. Щоб видалити субстанцію, треба промокнути шкіру повік ватним тампоном або м'якою серветкою, а потім змочити вату в теплому молоці і змити то касторове масло, яке не вдалося зняти.

Які масла вибрати зі всього цього різноманіття для догляду за століттями? Чим змащувати і очищати проблемну зону? Це залежить в першу чергу від типу шкіри.

Ефірні масла ялівцю, троянди, сандалу, сосни захистять і підлікують нормальну шкіру, чайного дерева і шипшини - зволожать і пом'якшать суху шкіру, забезпечать їй необхідне живлення. Масла неролі, жожоба, кипариса краще використовувати для жирної шкіри. Вони допоможуть уникнути зайвих виділень сальних залоз.

Для того щоб оживити і очистити шкіру в проблемній зоні, можна використовувати спеціальний склад для вмивання. Готується він у такий спосіб: на 1 л води береться 2-3 краплі ефірного масла, підходить для вашого типу шкіри. Краще готувати воду безпосередньо перед умиванням, так як ефірні масла дуже летючі. Регулярне використання такої води покращує колір обличчя і зменшує зморшки.

Які масла вибрати зі всього цього різноманіття для догляду за століттями?
Чим змащувати і очищати проблемну зону?