Маски від зморшок навколо очей: рецепти і процедури з льодом

  1. рекомендації професіоналів
  2. Масаж і холод проти зморшок

Найтонша шкіра навколо очей настільки ніжна, що з'являються на ній зморшки - явище практично неминуче. З віком вироблення колагену припиняється, і шкіра втрачає пружність і старіє. Коричневі кола під очима, набряклість і дрібні зморшки видно вже після 25 років і поглиблюються з плином часу. Однак, незважаючи на те, що старіння - це абсолютно природний процес, з ним потрібно боротися. Робити це можна як за допомогою промислових косметичних засобів, так і домашніми, народними методами, наприклад, використовуючи маски від зморшок навколо очей.

Зміст:

  1. Як приготувати маску?
  2. Поради та рекомендації
  3. Самомасаж і процедури з льодом

рецепти масок

Рецептів, за якими легко зробити маски в домашніх умовах, безліч. Наведені нижче склади зарекомендували себе, завдяки економічності, надійності і ефективності. Подібні засоби готуються практично з будь-яких інгредієнтів, які є на кухні у господині, але від цього вони не стають менш дієвими і корисними. Маску проти зморшок навколо очей необхідно робити раз на тиждень, можна і частіше.


1. Зелень.

  • Проти зморшок допомагає маска з петрушки. Зелень товчуть, накладають на вологий тампон і поміщають на область навколо очей. Компрес необхідно залишити на чверть години, а потім змити.
  • Насіння кропу насипають на марлеві тампони і опускають в окріп або гаряче молоко на пару хвилин, дають охолонути і наносять на повіки на чверть години. Замість кропу використовують траву шавлії або пакетики чаю.

2. Хліб.

У домашніх умовах можна виготовити засіб з того, що завжди є під рукою, наприклад, з хліба. Через день на протязі місяця прикладають під очі білий хліб, попередньо розмочений у молоці. Час дії маски складає 15 хвилин.

3. Трав'яні маски.

  • Відгуки говорять про те, що проти зморшок дуже ефективні трави. Готують настій з рівної кількості шавлії, ромашки, м'яти і склянки окропу. Суміш підігрівають на паровій бані близько 10-15 хвилин, охолоджують і використовують у вигляді тампонів, прикладаючи їх до століть. Тримають приблизно 15 хвилин.
  • Після 30 років рекомендується робити компреси з відварами з квітів липи і ромашки. Їх накладають на місця, де є глибокі зморшки навколо очей.

4. Фруктово-овочеві маски.

  • Шкіра навколо очей довше залишиться молодою, якщо вчасно живити її і збагачувати вітамінами. Дуже корисно робити маски від зморшок з ягід винограду. Виноградину розрізають навпіл і змочують соком нижню повіку.
  • Сиру картоплю також може стати в пригоді у важкій справі боротьби зі зморшками. Беруть картоплю, борошно і молоко, по 2 чайних ложки кожного інгредієнта, змішують і наносять на нижню повіку. Зверху кладуть вологий ватний тампон і тримають 15 хвилин.
  • Відваром петрушки запарюють половинку подрібненої вареної картоплини і додають пару крапельок рослинного масла. Кашку загортають в бинт і накладають на півгодини.
  • Невеликий шматочок банана перетирають до крему, наносять на потрібну область і залишають на час, після чого змивають.
  • Огірок натирають на крупній тертці і загортають в марлю у вигляді двох конвертів. Накладають їх на очі на півгодини. Такий компрес не тільки зменшить зморшки, але і освітлить темні кола під очима.
  • Столову ложку вівсянки запарюють окропом, остуджують і додають натерте яблуко. Теплим складом обробляється область під очима. Залишають на 20 хвилин, а після змивають водою. Ця маска для очей збільшить пружність шкіри, зробивши її більш еластичною, а також приховає намітилися зморшки.

5. Масляні маски.

  • Найбільш дієвими є маски на основі різних масел. Наприклад, можна протягом місяця регулярно наносити мигдальне масло. Його залишають на півгодини і потім знімають залишки серветкою. Не варто після маски використовувати крем, так як це призведе до набряків.
  • Проти зморшок допоможе волошка. Беруть столову ложку квіток синьої волошки і змішують з половиною склянки мигдалевого або оливкового масла. У розчині змочують бинт і накладають на потрібну область на 20 хв. Після шкіра додатково протирається настоєм волошки на водній основі з розрахунку на столову ложку квітів 1 склянку окропу.
  • Дрібні зморшки зникають, а нові не з'являються, якщо застосовувати маски для шкіри навколо очей з жожоба або касторової олії. Наносити строго за годинниковою стрілкою навколо очей. Дуже корисно і натуральне абрикосове масло холодного віджиму. У ньому міститься природний віск, вітамін F, стеарин і тригліцериди. Завдяки високій біологічній активності покрив засвоює його повністю, одночасно зволожується і харчується.
  • Аналогічну дію має і персикове масло. Воно містить вітамін В15 і корисні кислоти, що прискорюють обмін речовин і попереджають зморшки.
  • Маска з оливковою олією і травами готується з 100 мл олії і рівної кількості сухого сировини календули, лопуха і м'яти. Засіб має стояти протягом тижня в темряві. Склад проціджують і намазують на повіки перед сном. Невпітавшійся масло через 10 хвилин видаляють серветкою.
  • На зморшки діє і суміш з масла оливок з парою крапель соку лимона.
  • Для жінок після 40 рекомендується використовувати маску, що попереджає глибокі зморшки. Беруть по столовій ложці вітаміну E, обліпихової і масла какао. Наносять товстим шаром на область під очима, включаючи верхню повіку. Через 15 хвилин шкіру можна промокнути серветкою. Маску застосовують за 1-1,5 години до сну тричі на тиждень протягом місяця. Засіб живить ніжну шкіру і розгладжує глибокі зморшки.
  • Ця маска від зморшок під очима готується наступним чином. Спочатку збивають сирої курячий білок, вливають 10 г оливкової олії і чайну ложку настою з лаврового листя. Пару листочків лавра заливають 100 мл окропу і проварюють протягом 10 хв. До настою додають кілька грамів палених квасцов і перемішують все до однорідної консистенції. З фланелевою тканини вирізують два півкола і, просочивши їх складом, накладають під очі. Компрес залишають на ніч.

рекомендації професіоналів

Багато жінок починають активно діяти тільки після 30 років. Саме в цьому віці найчастіше навколо очей з'являються зморшки. Оголосивши їм боротьбу, слід, перш за все, налагодити свій спосіб життя. Щоб домашні і покупні косметичні засоби почали діяти, необхідно дотримуватися правил:

1. Обов'язково висипатися. Повноцінний сон триває не менше 7 годин на добу. Не можна спати обличчям у подушку, це призводить до утворення передчасних зморшок.

2. Берегти себе від стресів. Негативні емоції впливають на стан всього організму і зокрема шкіри під очима.

3. Стежити за мімікою. Звичка кривитися і кривитися може викликати ранні зморшки.

4. Налагодити раціон і харчуватися правильно. Найчастіше шкірний покрив відчуває нестачу корисних речовин саме через неправильно харчування.

5. Шкідливі звички - це номер один в списку причин для виникнення зморшок, тому варто переглянути своє ставлення до алкоголю і паління.

Особливо важливо стежити за виконанням всіх п'яти правил після 40 років. У цьому віці процеси старіння протікають більш явно. Шкіра стає нееластичною, а через зменшення кількості гіалуронової кислоти з'являється сухість.

Ліками від цього стане вітамін E, масляний розчин якого можна знайти в аптечній мережі будь-якого міста. Засіб діє не тільки на видалення вже з'явилися зморшок, але і запобігає їх. 10 мл вітаміну розводять в 50 мл оливкової або іншої олії і постукивающими рухами вбивають у шкірний покрив під очима, поєднуючи з самомасаж. Надлишки масла потрібно видалити, промокнувши обличчя серветкою.

Іншим сильним засобом є Алое Віра, яке використовували ще древні єгиптянки. Воно служить УФ фільтром і запобігає старінню. Навіть глибокі зморшки під його впливом розгладжуються.

Масаж і холод проти зморшок

Самомасаж в домашніх умовах доступний кожному і дуже ефективний у справі боротьби за молодість. Відгуки тих, хто пробував його, свідчать про те, що зморшки буквально зникають на очах. Можна одночасно з ним використовувати косметичні засоби або проводити його окремо. Єдине правило - це ніяких розтягують рухів, вони можуть мати прямо протилежний ефект.

Для масажу будинку можна скористатися кремом для повік або рослинним маслом, наприклад, оливковою. Невелика кількість береться на подушечки пальців і акуратними рухами вбивається.

На другому місці після масажу в плані користі для шкірного покриву стоять процедури з льодом в домашніх умовах. У спеціальній формі заморожують мінеральну воду і кубиками протирають потрібну область. Можна робити тонізуючі маски з компресів з льодом.

Необхідно пам'ятати, що молодість і краса шкіри в першу чергу залежать від систематичного і ретельного догляду. Навчитися піклуватися про себе ніколи не пізно, але чим раніше це відбудеться, тим краще.