Домашні маски для обличчя навколо очей: ТОП кращих рецептів з ліфтинг-ефектом, освіжаючих погляд

  1. З яких продуктів готувати маски навколо очей?
  2. Правила застосування масок для шкіри навколо очей
  3. ТОП кращих рецептів

Поліна Соколова

Волосся сплячої жінки - медуза моря снів

calendar_today 12 березня 2019

visibility 293 перегляду

Чутлива і ніжна шкіра навколо очей потребує особливого догляду. Навчіться робити в домашніх умовах найефективніші маски для обличчя навколо очей, які допоможуть позбутися від мішків, зморшок і синців в цій частині особи. Дізнайтеся, які продукти в їх склад можна включати, а які - заборонено.

На обличчі є один дуже вразливий ділянку шкіри - навколо очей, на якому першими з'являються зморшки, дуже рано починається птоз (опускання верхніх повік), регулярно виникають мішки, синці, набряклості і ефект червоних очей .

Від цих проблем страждають жінки будь-якого віку. Через активну міміки перші «гусячі лапки», що розбігаються з куточків очей, можуть з'явитися вже до 25 років, попереджаючи про те, що цій ділянці особи потрібен особливий догляд.

І чим раніше його почати, тим ефективніше будуть результати. Комплексний догляд передбачає масаж, щоденне очищення століття від макіяжу, застосування спеціальних гелів, сироваток і кремів для цієї ділянки особи, спеціальні вправи.

Одним з важливих пунктів такого догляду є домашні, дуже ефективні маски для обличчя навколо очей, які не зажадають фінансових витрат, зате призупинять безжалісне дію часу.

Готуються вони зі звичайних, звичних всім продуктів, які можна знайти на будь-якій кухні. Однак далеко не всі підійдуть для цих косметичних процедур.

Однак далеко не всі підійдуть для цих косметичних процедур

З яких продуктів готувати маски навколо очей?

Шкіра навколо очей є самою ніжною і чутливою на обличчі, вона перша реагує на вікові та атмосферні зміни, а також на те, що відбувається всередині організму. Випили напередодні ввечері багато води - на ранок прокинулися з набряками і мішками, не виспалися - ефект червоних очей забезпечений на весь день.

Все це відбувається тому, що шкіра на цій ділянці, по-перше, дуже тонка. По-друге, під нею немає ніяких жирових прошарків, які могли б її захистити від зовнішніх впливів. Шкіру тут легко травмувати необережним поводженням. Звичайні крему і маски тут не підійдуть.

Точно так само і з продуктами, які використовувати для приготування масок навколо очей: якісь будуть ніжно і ефективно доглядати, а якісь можуть тільки погіршити стан шкіри. Найефективнішими вважаються домашні маски, до складу яких включені:

  • Зелень: кріп, петрушка, коріандр;
  • Овочі: картопля , огірок ;
  • Фрукти: абрикос, персик;
  • Зернові: білий хліб, вівсянка;
  • Чай: чорний або зелений;
  • Молочні продукти: сир, сметана, вершки;
  • Трави: ромашка, волошка, мальва, шавлія, алое, календула, подорожник, черемха, береза, багно.

Ці продукти є базовими компонентами масок для шкіри навколо очей в домашніх умовах. Їх можна використовувати як в чистому вигляді, так і змішуючи один з одним. Друга група продуктів передбачає їх включення в маски в невеликій кількості, тільки в якості допоміжних, сполучних компонентів. це:

  • мед;
  • оливкова олія;
  • яєчний білок.

У чистому вигляді використовувати їх для шкіри навколо очей категорично заборонено, тому що білок стягне і без того зневоднений епідерміс, мед може викликати алергічну реакцію на століттях, а через оливкового масла важко буде накласти макіяж, так як шкіра буде блищати від жиру і блиску .

Попадання на шкіру навколо очей продуктів з третьої групи загрожує травмуванням, побічними ефектами у вигляді утворення нових зморшок, набряків, плям, алергічних реакцій. До них відносяться:

  • цитрусові;
  • косметичні масла;
  • ефірні масла;
  • частинки кісточок і зерен.

Як виняток іноді можна додати в маску для повік 1-3 краплі лимонного соку, але лише в тому випадку, якщо немає алергії на цитрусові.

До вибору продуктів для приготування масок потрібно поставитися дуже відповідально. Шкіра засяє, подарувавши погляду свіжість і молодість, якщо зробити правильний вибір рецепта.

Або ж можна на ранок прокинутися з набряклими століттями, злиплими віями і жахливими мішками під очима, якщо додати в маску один-єдиний неправильний компонент.

Важливу роль відіграє також дотримання рекомендацій від косметологів, які попереджають всіх про правила використання масок для повік в домашніх умовах.

Правила застосування масок для шкіри навколо очей

Косметологи, як відомо, поганого не порадять. Кілька рекомендацій від професіоналів зроблять домашню процедуру омолодження шкіри навколо очей більш ефективною і корисною. Дотримуючись їх, можна уникнути всіляких побічних ефектів і небажаних результатів.

  1. Використовуючи звичайні маски для обличчя, не наносите їх на шкіру навколо очей: у них можуть входити інгредієнти, які негативно вплинуть на цю зону - висушать, стягнутий, викличуть алергію. Тому, наносячи їх на обличчя, попередньо можна закрити очі ватяними дисками, змоченими в зеленому чаї або якомусь відварі трав. Для догляду за шкірою навколо очей шукайте тільки ті рецепти, в яких чітко прописано, що дана маска - для особи навколо очей.
  2. Перевіряйте обраний засіб на присутність в ньому алергену. Для цього невелику кількість приготовленої маси розмажте тонким шаром по внутрішній стороні зап'ястя. Змийте через 10 хвилин і протягом 2-3 годин спостерігайте за реакцією. Ні побічних ефектів (плям, печіння, свербіння) - сміливо використовуйте маску за призначенням. Присутній хоч один з них - пошукайте інший рецепт.
  3. Попередній етап процедури передбачає повне очищення століття від макіяжу. Засоби не можна наносити на брудну шкіру, тому що активні інгредієнти маски тягнути за собою частинки хімічних речовин і бруду, які можуть викликати запалення повік і довести справу до блефарити - досить небезпечного і важко излечимого захворювання. Обов'язково використовуйте молочко або спеціальний тонік для зняття макіяжу з очей, потім вмивайтеся, застосовуючи гель.
  4. Після цього зробіть парову ванночку на травах, щоб шкіра розпарився і могла повноцінно сприйняти активно діючі речовини маски.
  5. Оптимальний час для застосування масок на шкіру навколо очей - перед сном, приблизно за годину.
  6. Наносячи масу, намагайтеся не зачіпати краю вій, щоб вона не потрапила в очі і не викликала роздратування або запалення слизової оболонки. Для того, щоб цього не сталося, намагайтеся не робити маски занадто рідкими, а інакше вони гарантовано будуть затікати в очі.
  7. Якщо, читаючи рецепт, ви розумієте, що маска - рідка, найкраще змочити в ній ватяні диски або шматочки марлі і накласти поверх століття. Густіші кошти забиваються в шкіру навколо очей подушечками пальців рухами. Такий масаж поліпшить кровообіг в цій зоні і посилить живлення шкіри.
  8. Час дії масок для очей - не більше 10-15 хвилин. Процедура передбачає, що весь цей відрізок часу ви будете перебувати в лежачому, розслабленому стані. Ніяких емоцій, переживань і міміки не повинно бути на вашому обличчі, поки діє маска.
  9. Як правильно зняти маску з очей? Косметологи рекомендують використовувати для цієї мети ватяні диски, змочені в теплій воді, злегка підігрітому молоці або відварі з лікарських трав.
  10. Завершальний етап процедури - нанесення звичайного крему для шкіри навколо очей, яким ви користуєтеся щодня.
  11. Щоб домогтися максимального ефекту від таких коштів, рекомендується застосовувати їх не рідше двох разів на тиждень.

Якщо щось пішло не так, і ви не домоглися потрібно ефекту, переглянете ще раз продукти, які ви використовуєте для приготування масок. Не зайвим буде повторити вище наведені рекомендації, одну з яких ви могли пропустити через необережність.

Зверніть увагу і на те, який саме рецепт ви вибрали з того різноманіття, яке пропонує домашня косметологія.

ТОП кращих рецептів

Вибираючи рецепт маски для шкіри очей, звертайте увагу на її головне призначення. Залежно від основних інгредієнтів, кожна з них має специфічну функцію. Одна буде хороша для зняття втоми з очей, інша призначена для усунення «гусячих лапок», третя потрібна для повноцінного харчування даної ділянки шкіри.

Багато маски мають зволожуючі, омолоджують або захисними властивостями. Правильний вибір маски дозволить зменшити кількість зморшок, прибрати набряклість і синяву, зробити погляд виразним і сяючим.

Зелень кропу і петрушки промити, подрібнити, змішати в рівних пропорціях (по одній чайній ложечці). Якщо крім зволоження ви хочете домогтися ще й омолоджує ефекту, додайте до зелені така ж кількість жирної сметани, сиру або вершків. Для того, щоб усунути птоз (обвисання верхньої повіки), можна додати столову ложку охололого картопляного пюре. Щоб маска легше змивалася, можна додати в неї 3-4 краплі оливкового натурального масла холодного (бажано) віджиму.

  • протинабрякові

Дві столові ложки свіжого подрібненого лікарської трави залити склянкою окропу. Прикрити кришкою, залишити настоюватися хвилин на 30-40. Потім ретельно процідити, змочити в отриманому теплому настої ватяні диски і накласти на повіки. Даний засіб можна використовувати для приготування інших масок для шкіри навколо очей, замінюючи їм воду. Наприклад, в двох столових ложках настою розмочити м'якоть білого свіжого хліба, загорнути в марлю і накласти поверх століття. Або розбавляти таким трав'яним настоєм (однією столовою ложкою) пюре з огірків або картоплі (три столові ложки).

  • Проти «гусячих лапок»

Відварювати картопля, робити з нього пюре і остуджувати іноді просто не часу. Не біда: зробіть експрес-маску за 5 хвилин. Очистіть сиру картоплину, натріть її на тертці, загорніть масу в марлю і накладіть поверх очей. Ще більш швидка маска: промийте картоплину, наріжте кружальцями і покладіть свіжим зрізом на повіки.

  • Лифтинговая (підтягує)

Чи не очищаючи, відваріть картоплю, розімніть її виделкою, остудіть до теплого стану, загорніть в марлю і покладіть на очі. Дві столові ложки отриманого пюре можна змішати зі столовою ложкою жирної сметани або чайною ложечкою оливкової олії. В такому випадку марля може не знадобитися.

  • Омолоджуюча

Столову ложку жирного сиру змішати з такою ж кількістю жирної (краще домашнього) сметани або вершків.

  • Проти зморшок

Соковитий, стиглий абрикос (персик) перетворити в пюре, додати неповну чайну ложечку рідкого, теплого меду і 3-4 краплі оливкового масла.

  • Проти ефекту «червоних очей»

Круто заварити зелений або чорний чай, змочити в ньому марлю і накласти на повіки. Можна змішувати його з сиром або сметаною в рівних пропорціях. Але найшвидший спосіб, звичайно, - прикладати до очей вже використані чайні пакетики.

  • Від мішків під очима

Столову ложку насіння коріандру заварити склянкою окропу. Прикрити кришкою, залишити на годину, потім ретельно процідити. Змочувати ватяні диски в отриманому настої і прикладати під очі.

Своєчасний і регулярний догляд за шкірою навколо очей - це ефективна профілактика, що запобігає передчасному старінню шкіри. Якщо вже в 20 років задуматися про те, щоб допомогти ніжною і чутливій шкірі зберегти молодість і красу, то в 30 і 40 не потрібно буде боятися зморшок, синців, темних кіл і мішків під очима. Домашні маски зроблять погляд красивим і виразним, приховавши справжній вік.

З яких продуктів готувати маски навколо очей?
З яких продуктів готувати маски навколо очей?
Як правильно зняти маску з очей?