Догляд навколо очей після 35: як правильно доглядати

  1. Доглядати - ніжно!
  2. Салонний догляд за делікатною шкірою
  3. Домашні маски
  4. Обережно, набряклі повіки!
  5. Які вибирати креми для шкіри повік?
  6. Маємо темні віки
  7. Сироватки - допомагають доглядати
  8. Ваша косметичка
  9. Персональний косметолог: настав час
  10. Як ще можна допомогти своїй шкірі?
  11. Фейсбілдінг для верхніх і нижніх повік

Зовсім недавно ви отримували безліч компліментів, може бути, навіть не доглядали за обличчям та шкірою очей так посилено. Але в 35 вже стали помічати, що ніхто не дає вам ні 20, ні навіть 25 років. Сьогодні на сайті Подглазамі.ру поговоримо про те, як налагодити догляд за шкірою навколо очей після 35, щоб зберегти молодість і сяйво.

Доглядати - ніжно!

Чим старше ми стаємо, тим більше примхливої ​​виявляється наша шкіра. Вона чутлива до будь-яких змін. Якщо раптом їй щось не до вподоби, то вона, як вередлива квітка, недоотримано вологи, сонця або, навпаки, перезволожений і пересушене променями, стає вже не такою здоровою, молодою і сяючою. Знижується тургор, колір шкіри біля очей погіршується.

Тому для зняття макіяжу з шкіри очей спробуйте гидрофильное масло. Воно добре видалить макіяж і забруднення і при цьому не викличе відчуття стягнутості і не призведе до сухості. В чутливої ​​області біля око не буде подразнень.

Як варіанти ще - мицеллярная вода, двофазна сироватка. Вам не доведеться терти і прикладати додаткові зусилля, щоб очистити шкіру. Вона не почервоніє і не розтягнеться.

Салонний догляд за делікатною шкірою

Якщо ви не можете ходити до косметолога 2 рази в тиждень, то це не означає, що потрібно позбавляти делікатну шкіру біля очей цього щастя Якщо ви не можете ходити до косметолога 2 рази в тиждень, то це не означає, що потрібно позбавляти делікатну шкіру біля очей цього щастя. Можна забезпечити собі вихід, який можна порівняти з салоном, якщо використовувати засоби, підібрані з урахуванням проблеми.

Маски з гіалуроновою кислотою, вітамінами А, Е, колагеном, еластином, склади, багаті антиоксидантами, а також витяжками трав, маслами, прийдуть вам на допомогу.

Домашні маски

Не потрібно обходити стороною і ефективні домашні рецепти. Для додання молодості і пружності шкіри в області століття допоможуть наступні склади.

  1. 2 ягоди полуниці і чайна ложка вершків. Все це розминається і накладається на область біля очей не більше, ніж на чверть години. До речі, полуниця або виноград можуть використовуватися і в якості самостійних «помічників» для харчування шкіри. Потрібно розрізати навпіл і потерти повіки, діючи делікатно, чи не натискаючи.
  2. Пюре банана - 1 маленька ложка, ½ чайної ложки меду, 6 крапельок лимонного соку.
  3. Жовток 1 яйця, ½ десертної ложки меду. Цей склад тримаємо на століттях не більше 10 хвилин.
  4. 1 велика ложка вівсянки запарюється в парі ложок гарячого молока. Кашкоподібну субстанцію потрібно нанести на область шкіри біля очей на 15 хв.
  5. Авокадо. Візьміть 1 плід і перетворите його в пюреобразную масу, додайте трохи оливкового масла.

Обережно, набряклі повіки!

Догляд навколо очей після 35, втім, як і в будь-якому іншому віці, не повинен обмежуватися тільки лише зовнішніми засобами. Тим більше часто в цьому віці можуть підстерігати набряки. Якщо їх немає, добре, але теж не треба «розслаблятися». Профілактика, в тому числі і щодо всього, що стосується делікатної шкіри біля очей, - найкращий помічник.

Так що намагайтеся їсти менше солі, пити більше чистої води - не менше півтора літрів в день.

З приводу солі - це не лише відмова від маминих засолок на ніч, але і в цілому обмеження споживання цих продуктів протягом дня. Намагайтеся не солити посилено страви, не зловживати напівфабрикатами, копченостями і ковбасами - в них теж багато солі.

Іноді набряки на шкірі під очима з'являються, якщо спати на незручній подушці. Краще купити спеціальну ортопедичну.

До речі, від набряків повік, якщо вони не пов'язані з проблемами здоров'я, допомагають заморожені відвари фіалки, ромашкових квіточок шавлії.

Як застосовувати косметичний лід для ніжної шкіри навколо очей >>

Які вибирати креми для шкіри повік?

Віддавайте перевагу тим, у складі яких є ретинол, колаген, АНА-кислоти.

Маємо темні віки

Догляд за змінила колір шкірою навколо очей після 35 років повинен базуватися не на чудеса кольорокорекції, а на правильному харчуванні. Хоча podglazami.ru може порадити вам і те, як правильно використовувати косметику, наносити праймери і консілери.

Зараз мова не про це. А про харчування шкіри. Після 35 повіки потрібно живити двічі в день. Спільно з косметологом підберіть собі засіб, що володіє ліфтинг-ефектом.

Сироватки - допомагають доглядати

У косметичних сироватках в концентрованому складі є комплекс необхідних компонентів, що підвищують дієвість всіх засобів для шкіри повік.

Сироватки бувають різними. Вони покликані зволожувати, живити, відновлювати, омолоджувати. Бувають на масляній або водній основі. Вибір кращої варто проводити ретельно, не самостійно і не за порадою подруги. Все ж навіть в 35 шкіра у кожної різна, має свої особливості, з урахуванням яких і потрібно за нею доглядати.

Ваша косметичка

Чи варто говорити, що перевагу варто віддавати тільки кращої косметиці, тим більше що, швидше за все, ви можете собі її дозволити.

Буквально кілька рекомендацій. Не використовуйте рідку підводку для очей. Краще вибрати м'який олівець, яка не подряпає повіку і при цьому буде виглядати максимально природно. Повіки ж з тонкою лінією підводки, навіть не сильно смугастих зморшками, можуть не просто видавати ваш вік, але і додавати його.

Персональний косметолог: настав час

Чому хтось, навіть якщо фарбується дорогою косметикою і носить начебто молодіжні речі, виглядає на всі свої 35, а то і старше, а хтось в цьому віці зійде за однолітку 20 або 25-річної?

Справа навіть не в пластиці, не в тоннах косметики і не в фігурі. Секрет - в професійному косметології і догляді, який він може порекомендувати.

Якщо раніше ви могли собі дозволити самостійно експериментувати із засобами, вибирати, як доглядати за шкірою під очима, за порадами в мережі, на форумах або в спілкуванні з подругами, то тепер прийшов час довірити свою красу професіоналу.

Тим більше тепер до «будівництва» вашої зовнішності «підключаються» гормони. Правильний догляд за шкірою навколо очей у віці після 35 років повинен будуватися і з урахуванням цієї обставини. Як доглядати, вам підкаже косметолог, а ось питання, як вибрати свого фахівця, який не буде викачувати гроші просто так, а призначить стоять процедури - інше питання.

Так, косметолог може порекомендувати і зробити ін'єкції колагену, еластину, провести процедури біоревіталізації, мезотерапії. Можливо, знадобиться блефаропластика або контурна пластика.

Як ще можна допомогти своїй шкірі?

Якщо до цього ніколи не цікавилися, то, як і в випадку з косметологом, масаж - обов'язковий. Зараз є багато вправ для фейсбілдінга.

Фейсбілдінг для верхніх і нижніх повік

1. Відкрийте очі і піднімайте нижні повіки вгору. При цьому вся шкіра в області очей злегка підводиться. Щоб простіше зрозуміти: уявіть, що дивитеся на сонце. Але не щурітесь, звичайно, а ходите його побачити, не піднімаючи голови.

2. Відкривайте очі так, щоб підняти нагору верхні повіки максимально.

3. Безіменними пальцями торкніться зовнішніх країв очних западин, потім прикрийте очі. Пальці при цьому перемістяться до центру.

4. Тепер безіменні пальці потрібно розташувати під нижніми віями, середні - на шкіру в області брів. Лікті розведені по сторонам. Розширюйте очі і погляньте наверх. Але не відкривайте їх дуже сильно і не міняйте положення голови.

Це лише кілька вправ. В ідеалі робити фейсбілдінг для всього особи, можна подивитися відео, щоб було зрозуміліше.

Який ще масаж можна робити для повік і очей?

Сподіваємося, ці рекомендації допоможуть виглядати молодше вашій шкірі. Зовсім скоро поговоримо про те, як доглядати за століттями після сорока.

Які вибирати креми для шкіри повік?
Як ще можна допомогти своїй шкірі?
Який ще масаж можна робити для повік і очей?