Лозоходство як спосіб для пошуку води за допомогою лози і рамки

  1. пристрій лози
  2. Як зробити рамку
  3. Де найчастіше залягає вода
  4. Як правильно шукати воду
  5. Пошук води за допомогою рамок або лози
  6. Коли краще копати колодязь
  7. погодний аспект
  8. Астрологічний аспект
  9. Лозоходство - це не тільки пошук води
  10. Підведемо підсумок
  11. Трохи про автора:

Перед власником садової ділянки або приватного будинку в сільській місцевості завжди постає питання про джерело води. Фахівці знають, з якими труднощами можна зіткнутися, якщо плануєш обладнати колодязь або свердловину. Завдання пошуку води, прихованої в земних глибинах, здається простою лише на перший погляд. Невідомо, чи є на ділянці вода і яке її якість. Стародавня практика лозоходства може підказати, в якому напрямку вести пошуки.

пристрій лози

Лозоходство, або лозоіскательство, - це спосіб сканування місцевості за допомогою лози - свежесрезанной гілки дерева. Найбільш підходяща порода - верба. По-перше, її гілки мають високу еластичність. По-друге, верба дуже життєздатне дерево, що говорить про сильну енергетику рослини. Але якщо поблизу верби не ростуть, то підійде інше дерево, яке має гнучкі гілки. Важливо, щоб гілка була ламкою і легко гнулася.

Для виготовлення лози слід вибрати роздвоєну гілку і зрізати її трохи нижче місця розвилки. Повинна вийти рогатка, що нагадує букву У. Рекомендується товщина ручки 8-12 міліметрів і завдовжки 30-50 сантиметрів; точні розміри підбираються під ширину плечей самого оператора.

Такий інструмент зберігає працездатність протягом 2-3 днів. Коли гілка висихає, втрачає пружність і еластичність, використовувати її для біолокації не має сенсу.

Як зробити рамку

Крім лози, для пошуку води на ділянці можна використовувати біолокаційну рамку, виготовлену з металевого дроту. Такий індикатор продається в магазинах, що спеціалізуються на предметах езотерики, але його нескладно зробити своїми руками. Оскільки більш точні результати показує робота з парою індикаторів, то доцільно виготовити дві ідентичні биорамки.

  1. Знадобляться два шматки дроту перетином від двох до п'яти міліметрів і завдовжки близько 40 сантиметрів, два корпуси від кулькових ручок. Експерти рекомендують вибирати метал з найбільшим коефіцієнтом електропровідності, а тому найбільш підходящими матеріалами для рамки будуть мідь, латунь або алюміній. Втім, залізна і сталевий дріт для цієї мети теж згодиться.
  2. Пруток слід зігнути під кутом в 90 градусів. Згин знаходиться в точці, який розділяє довжину дроту в пропорції 1: 2,5.
  3. Короткий кінець рамки вставляємо в порожній корпус від кулькової ручки. Рамка готова до роботи.

Рамка своїми руками

Де найчастіше залягає вода

Зріз грунту подібний пирогу, в якому кожен шар представлений різними породами. Вода, як правило, залягає на кордоні шарів. Залежно від глибини, гідроресурси поділяються на такі категорії:

  1. Підземні води. Знаходяться на відстані від 4 до 5 метрів від поверхні землі. Їх також називають верховодка.
  2. Трохи глибше знаходиться шар ґрунтових вод. Відстань до поверхні досягає 8-10 метрів.
  3. Міжпластові води розташовані на глибині від 10 до 100 метрів.
  4. І, нарешті, артезіанські води, які проходять на глибинах понад 100 метрів. Відразу обмовимося, що виявити такі ресурси за допомогою біолокації не вийде.

Схема водоносних шарів

Іноді сама місцевість дає підказки, що поблизу проходять грунтові води. Вивчивши рельєф і характер рослинності, можна отримати відповідь, наскільки ймовірно виявити воду під землею.

  1. Дуже мало шансів виявити підземні води на горбистій місцевості, особливо на високих точках.
  2. А також немає сенсу шукати воду, якщо на ділянці є мишачі нори або колонія рудих мурах.
  3. Явна ознака, що грунтові води присутні, - густа зелена трава в посушливе літо. Ще варто звернути увагу на комарів і мошки. Ці комахи відчувають вологу і в'ються біля неї.
  4. Поведінка домашніх тварин також вказує, де ховається підземне джерело. Собаки воліють сухі ділянки, а кішки тягнуться до місць, під якими проходять водні артерії.
  5. Рослини можуть підказати, на якій глибині проходить водоносний шар. Камиш, кінський щавель і мати-й-мачуха вказують на глибину залягання 3 метри. Солодка і полин виростають там, де вода ховається в 5 метрах від поверхні.
  6. З дерев, що вказують на водну жилу, можна назвати вільху, вербу або березу.
  7. На близькість грунтових вод вказують деякі природні явища. Наприклад, стелеться туман вечорами і рясна ранкова роса.

Як правильно шукати воду

Пошуком підземних джерел займаються гідрогеологи, які мають в своєму арсеналі науково обґрунтовані методи для виявлення підземних пластів води.

Заміри електричного опору різних шарів грунту дозволяють фахівцеві зібрати дані, на основі яких він складає прогноз наявності грунтових вод на даній території. Аналіз може дати неточні результати, якщо в околицях проходять залізниці і інженерні комунікації: трубопроводи, лінії електропостачання, телефонні мережі.

Більш точний, але більш витратний метод - шнекове буріння, проведене з урахуванням гідрогеологічної карти місцевості.

Більш точний, але більш витратний метод - шнекове буріння, проведене з урахуванням гідрогеологічної карти місцевості

шнекове буріння

Пошук води за допомогою рамок або лози

Незважаючи на те, що в розпорядженні гідрогеологів є сучасні методи пошуку, лоза послужить гарною підмогою для вивчення місцевості на предмет наявності води. І саме з її допомогою проводять попередні пошуки.

Принцип досить простий. Вода завжди несе в собі енергію, а лоза на цю енергію неодмінно відреагує. У нейтральній зоні, де підземні потоки відсутні, лоза буде залишатися нерухомою. А в точці, де проходить водоносний шар, ми зауважимо рух індикатора вгору або вниз. Інтенсивність відхилення вказує на силу водного потоку і товщину водоносного шару.

Новачкові простіше працювати з двома металевими рамками. Повільно переміщаючись по території, оператор стежить за обертанням рамок. У нейтральному ділянці рамки зберігають початкове положення (спрямовані вперед). Якщо рамки в якийсь момент почнуть сходитися, то це означає реакцію на рух води під землею.

Якщо рамки в якийсь момент почнуть сходитися, то це означає реакцію на рух води під землею

Пошук води за допомогою рамки

Відзначивши на місцевості можливі точки наявності водоносного шару, можна приступити до пробного буріння, щоб упевнитися в показаннях рамки.

Зразки виявленої води треба відправити на експертизу в лабораторію, де фахівці оцінять її склад і якість.

У цьому відео фахівець-гідрогеолог розповість про те, як правильно шукати воду на ділянці:

Коли краще копати колодязь

Отже, місце розташування підземних вод, придатних для використання, виявлено. Однак поспішати з обладнанням колодязя або свердловини не слід.

погодний аспект

Справа в тому, що рівень ґрунтових вод - величина непостійна. Залежить від пори року і рівня опадів. Якщо копати криницю в період рясних злив, то пізніше з'ясується, що його глибина недостатня. Взимку або в посуху ґрунтові води можуть опуститися нижче, і колодязь перестане добувати вам воду. Таким чином, немає сенсу копати колодязь в період весняного паводку або в дуже дощове літо.

Астрологічний аспект

Фаза зростаючого Місяця ідеально підходить для облаштування колодязя або свердловини. Падаюча місяць несприятлива для такого роду робіт. Причому, знавці рекомендують уточнити, в якому зодіакальному знаку знаходиться Місяць. Вона повинна бути в стихії Води, тобто в Раку, Скорпіона або Рибах.

Лозоходство - це не тільки пошук води

Біолокаційні методи дозволяють не тільки шукати воду на присадибній ділянці. Вони мають широкий спектр застосування.

  1. У далекому минулому лозу використовували в гірничій справі для виявлення рудних родовищ. Шукачі скарбів, озброївшись індикатором, намагалися знайти заховані скарби .
  2. Археологам і історикам рамка стане в нагоді для пошуків стародавніх поховань і пам'ятників культури минулого. Авторитетний експерт з лозоходства А. Плужников, використовуючи рамку, відтворив точну планування старовинного монастиря.
  3. Відомі випадки, коли біоенергетична рамка допомагала криміналістам в розслідуванні заплутаних справ, вказувала на злочинця, визначала місцезнаходження людей, зниклих без вести.
  4. Під час бойових дій у В'єтнамі армія США використовувала биорамки для знешкодження пластикових хв, які неможливо було знайти за допомогою звичайного міношукача.
  5. Лозоходство ефективно працює при виявленні сприятливих і несприятливих ділянок місцевості. Ця методика допомагає правильно вибрати місце для будівництва будинку або при розстановці меблів в квартирі. Зони з позитивним енергетичним фоном ідеально підходять для відпочинку. Навпаки, ділянки з патогенної енергією викликають погіршення самопочуття, а при тривалому перебуванні на них стають причиною серйозних захворювань.
  6. Біолокаційні інструменти допоможуть не тільки в пошуку втрачених речей, але і для визначення якості продуктів харчування. На садовій ділянці рамкою можна визначити найбільш підходящі місця для посадки рослин.
  7. Народні цілителі за допомогою рамок проводять діагностику загального стану організму і окремих органів, виявляють аномалії в роботі життєво важливих систем на самій ранній стадії.
  8. Любителям езотерики рамка дасть багато докладної інформації про ауру, чакри і інших тонкі матерії.

Любителям езотерики рамка дасть багато докладної інформації про ауру, чакри і інших тонкі матерії

Підведемо підсумок

Лозоходство - хороший інструмент для визначення місця розташування підземних вод. Але домогтися точних результатів - це ціле мистецтво. На освоєння біолокаційного індикатора знадобиться час і терпіння. Потрібно приділяти тренуванням з рамкою не менше 30 хвилин в день і розвивати спостережливість. Тільки так ви освоїте лозоходство досконало і налаштуєте свою свідомість на сприйняття тонкого світу.

Трохи про автора:

Євген Тукубаев Потрібні слова і ваша віра - ключ до успіху в скоєному ритуалі. Інформацію я вам надам, але її реалізація безпосередньо залежить від вас. Але не варто переживати, трохи практики і у вас все вийде!