Як зробити саморобний фільтр для очищення води

  1. Що нам знадобиться для саморобного фільтра очищення води?
  2. Тепер збираємо наш саморобний фільтр очищення води.

Звичайно, сьогодні немає нічого простішого, ніж купити якісний і при цьому не дуже дорогий фільтр для води , Але, все ж, залишаються любителі змайструвати щось своїми руками, які мріють виготовити саморобний фільтр для очищення води. Для тих, у кого є вільний час, хто збирається в похід або кому просто цікавий процес усунення домішок з рідини, написана ця стаття.

Що нам знадобиться для саморобного фільтра очищення води?

Для початку хочеться підкреслити, що саморобний фільтр очищення води не забезпечить такої ж якості, як сучасні фільтри, які пропонуються сьогодні на ринку. Тому, якщо вам потрібна дійсно чиста рідина для пиття, приготування різних страв, відмовтеся від думки зробити пристрій для усунення домішок своїми руками. Все-таки покупної фільтр, максимально продуманий, дає зовсім інші результати.

Але, все ж, стаття написана для тих, хто вирішив змайструвати саморобний фільтр для очищення води. Тому, продовжуємо. Отже, для того, щоб виготовити пристрій, який би досить ефективно очистило воду, зробило б її більш безпечною, знадобиться:

  • пластикова пляшка;
  • банку;
  • вугілля, що залишився після згоряння берези;
  • пісок;
  • натуральна бавовняна тканина;
  • марля.

пластикова пляшка;   банку;   вугілля, що залишився після згоряння берези;   пісок;   натуральна бавовняна тканина;   марля

Всі матеріали для створення саморобного фільтра, що очищає воду, прості і досить доступні. Тому проблем з тим, щоб їх дістати, виникнути не повинно. Тепер готуємо матеріали. Вирізаємо дно у пластикової пляшки. Березові вугілля намагаємося перетерти так, щоб розмір часток не перевищував 1 мм. Пісок промиваємо кілька разів. Тканина і марля, звичайно ж, повинні бути чистими.

Тепер збираємо наш саморобний фільтр очищення води.

Дуже важливо правильно зібрати наш саморобний фільтр для очищення води. Робимо це наступним чином. Ставимо на рівну поверхню відповідну банку. Вона служить нам для того, щоб збирати вже очищену рідину. В пластикову пляшку, у якій тепер немає дна, всередину, ближче до шийки, кладемо скручену марлю. Вона повинна заповнити всі горлечко і ще трохи об'єму пляшки. Тепер перевертаємо пластикову ємність дном вгору і поміщаємо її шийку в шийку скляній ємності.

Звичайно ж, наш саморобний фільтр для води не обійдеться без адсорбуючого речовини. У нашому випадку це - вугілля березового дерева. Його необхідно помістити в натуральну тканину, заздалегідь підготовлену, і занурити в нашу пластикову ємність. Він повинен займати приблизно половину обсягу пляшки. Не забуваємо і про пісок. Він у нас буде відповідати за усунення з рідини великих частинок, зробить воду більш прозорою. Пісок також краще помістити в тканину, щоб він був сконцентрований переважно зверху.

Пісок також краще помістити в тканину, щоб він був сконцентрований переважно зверху

Ось такі ось картриджі для фільтрів своїми руками, прості і доступні. Пісок усуває муть і механічні частинки, вугілля знезаражує воду, а марля не дає просочитися частинкам вугілля в уже очищену воду. Три шару гарантують досить якісне усунення домішок. В результаті банку поступово наповниться очищеною водою. Однак, дану воду найкраще прокип'ятити.

Саморобний фільтр для очищення рідини - це цікавий пристрій. Але все ж, якщо ви хочете отримати те, що називається «якісна вода питна », Найкраще вам звернути увагу на заводські фільтри для очищення води. Вони в своїх цілях використовують останні наукові розробки, сучасні високоефективні матеріали. Крім того, побутові фільтри максимально зручні у використанні, картриджі (змінні очисні елементи) знаходяться у вільному продажу. Все це робить пристрої дедалі популярнішими по всьому світу, в тому числі, у нас в країні.

Що нам знадобиться для саморобного фільтра очищення води?
Що нам знадобиться для саморобного фільтра очищення води?