Як правильно напувати кішку

  1. Навіщо кішці вода?
  2. Досить води, це скільки?
  3. Не вся вода однакова!
  4. З чого кішці пити?

Відповідь однозначна - тільки воду

Відповідь однозначна - тільки воду!

Ми знаємо, як правильно годувати кішку , А ось як правильно її поїти?

Навіщо кішці вода?

Вода потрібна кішці для нормальної роботи всього організму, який майже на 70% з цієї самої води і складається. Вона необхідна для підтримки температури тіла, для процесів травлення, засвоєння вітамінів і мінералів і ін. З цим все ясно.

АЛЕ! Оскільки наші домашні вихованці походять від африканської дикої кішки, у них генетично ослаблене почуття спраги. Кішки можуть пити мало, а при вологому кормі і зовсім не пити. Звідси і безліч проблем зі здоров'ям - сеча стає концентрованою, отже, в сечовому міхурі розвиваються інфекції, випадають солі і утворюються камені, порушується робота нирок, розбудовується водний баланс організму. Висновок: кішка повинна пити достатньо води (!)

Досить води, це скільки?

На потребу кішки в рідини впливають такі фактори, як вид корму, температура і вологість повітря, фізичні навантаження, годування кошенят і ін. В середньому кішці потрібно води в 2,5-3 рази більше, ніж з'їдається їй сухого корму (наприклад, на 100гр корми - 250гр води). Таким чином, у кішки доступної води завжди має бути більше необхідного їй обсягу.

Не менш важлива якість води Звичайно, можна забезпечити вихованця хорошим харчуванням і не менш хорошими добавками до нього, але якщо при цьому вода буде недостатню якість, оптимального здоров'я, на жаль, не досягти. Чистий, хороша вода є важливою частиною підтримки здоров'я кішки!

Не вся вода однакова!

Не секрет, що якість водопровідної води в різних регіонах сильно відрізняється. Вода з-під крана зазвичай містить осадовий матеріал, сполуки хлору та фтору, шкідливі домішки, такі як токсичні залишки пестицидів, важких металів і ін., Можуть бути присутніми і хвороботворні бактерії. У деяких містах воду можна навіть назвати небезпечною.

Бутильована вода за результатами тестування також, на жаль, часто залишає бажати кращого в плані хімічних забруднюючих речовин.

Дистильована вода очищена так, що не містить ніяких частинок.

Вона може бути корисна для короткочасного вживання, наприклад, при процесі детоксикації, але не придатна для довгострокового використання. Чому? Хімія + фізика. Якщо говорити ускладнено, тут задіяний процес переміщення речовин з області високої концентрації в область низької шляхом осмосу. А простіше кажучи, дистильована вода є прекрасним розчинником, вона розчиняє в собі поживні речовини, «вимиваючи» їх з організму, підсумок - дефіцит натрію, калію та інших важливих мікроелементів.

Джерельна або колодязна вода є кращим вибором в якості питної, якщо вона дійсно відбувається з хорошого природного джерела.

Якщо немає можливості використовувати справжню джерельну воду, то найкращим варіантом буде фільтрація. Навіть найпростіший фільтр значно покращує якість водопровідної води, затримуючи шкідливі добавки. В крайньому випадку, водопровідна вода перед використанням повинна відстоюватися не менше доби.

Вода у кішки завжди повинна бути чистою (!) Щоб в поїлки не заводиться шкідливі мікроорганізми, її потрібно щодня ретельно промивати, а воду міняти. Свіжа вода стимулює кішку до пиття.

З чого кішці пити?

Кішка повинна мати доступ до води завжди, тому до поїлки пред'являються певні вимоги. Їх вибір величезний: вони виготовляються з різних матеріалів, бувають всіляких форм, звичайні і автоматичні - яку ж вибрати?

Пластмаса дешевше, але має недоліки. Миски з неї легкі, кішки можуть їх рухати. Згодом на них утворюються подряпини - будиночок для мікробів. До того ж з деяких видів пластику у воду можуть виділятися шкідливі речовини.

Зручні, гарні, стійкі, гігієнічні - миски з кераміки і порцеляни.

Металеві поїлки повинні бути тільки з нержавіючої сталі. Їх недолік - нестійкість, прогумоване підставу, на жаль, з часом зношується.

Глибина і форма посуду залежить від особливостей кішки (довжини вовни, манери пиття та ін.). Слід зауважити, що все-таки кішки вважають за краще ємності побільше (наприклад, тазик для миття підлог Глибина і форма посуду залежить від особливостей кішки (довжини вовни, манери пиття та ін ).

Миски-тандеми (дві миски, для їжі і для води, з'єднані разом) використовувати не рекомендується, оскільки вода може потрапити в їжу, і навпаки. При близькому розташуванні сухий корм зволожується, а вода набуває сторонні запахи і домішки.

Проточна вода З давніх пір і до цього дня в природі кішки люблять пити воду з річок та струмків. У домашніх умовах деякі вихованці також віддають перевагу струмку води з-під крана. Може, це позначаються історичне коріння, а, може, їм просто подобається свіжа прохолодна вода і її дзюрчання. Добре, якщо кран з'єднаний з фільтром. А якщо немає? Адже ми вже з'ясували, який шкідливою може бути водопровідна вода.

І тоді в самий раз доведеться автоматична поїлка-фонтанчик.

Як це працює? Автоматична поїлка забезпечена негаласливим електромоторчиком, що забезпечує постійну течію потоку очищеної води. А очищається вона через фільтр, зазвичай деревно-вугільний. Таким чином, всі зайці вбиті - вода і проточна, і чиста. Це пристосування робить воду для кішки більш привабливою, стимулюючи її пити більше. Хороша інвестиція в здоров'я кішки!

Порада: Щоб кішка пила більше, слід її зацікавити, наприклад, збільшити число мисок з водою і поставити їх в несподіваних місцях, скажімо, на підвіконні. Цікаву кішку може залучити сам процес знаходження води Порада: Щоб кішка пила більше, слід її зацікавити, наприклад, збільшити число мисок з водою і поставити їх в несподіваних місцях, скажімо, на підвіконні

Навіщо кішці вода?
Досить води, це скільки?
З чого кішці пити?
Навіщо кішці вода?
Чому?
З чого кішці пити?
Їх вибір величезний: вони виготовляються з різних матеріалів, бувають всіляких форм, звичайні і автоматичні - яку ж вибрати?
А якщо немає?
Як це працює?