Сонцезахисна плівка штора для вікон від сонця: як наклеїти, як зняти або відібрати, відгуки фахівців

  1. Сонцезахисна плівка утримує тепло в зимовий період
  2. захисні функції
  3. багата палітра
  4. особливості монтажу
  5. Технологія обклеювання стекол
  6. Типи тонувальних плівок
  7. Видалення захисної плівки

Коли приходить літо і настає виснажливий спеку, багато хто замислюється, як захистити вікна в квартирі від сонця. Необхідно, щоб температура в приміщенні знизилася. Найпростіший і низькобюджетний спосіб зменшити вплив ультрафіолету на скло - обклеїти вікна спеціальної сонцезахисної плівкою. Раніше такі матеріали застосовували тільки на вікнах транспортних засобів, проте, прогрес не стоїть на місці.

Сьогодні на ринку представлений широкий вибір не просто затемнюють виробів, а й поглинають інфрачервоне і ультрафіолетове випромінювання. При цьому сонячне світло безперешкодно потрапляє в приміщення. Використання таких інновацій допоможе охолодити квартиру на цілих десять градусів. Для квартир, що виходять на сонячну сторону, краще вибрати щільне покриття.

Сонцезахисна плівка утримує тепло в зимовий період

Тонування вдвічі скорочує втрату тепла в холодну пору року. Тонувальна плівка для вікон будинку - це ефективний, доступний кожному спосіб енергозбереження. Давайте докладніше розглянемо принцип її дії. Під час опалювального сезону, через скла втрачається до 65% енергії. Як сказано вище, захисні плівки на вікна здатні відображати інфрачервоні промені.

Взимку джерелом такого випромінювання стають радіатори опалення. Тепло акумулюється на стеклах і безперешкодно проникає назовні. Плівка дзеркальна самоклеюча на вікна розроблена саме так, щоб теплі потоки повітря, відбиваючись від дзеркальної поверхні на склі, знову поверталися в квартиру.

Коли приходить літо і настає виснажливий спеку, багато хто замислюється, як захистити вікна в квартирі від сонця

Так виглядає дзеркальна плівка на вікні

Наявність надійної ізоляції на вікнах дозволить вам влітку рідше включати кондиціонер, а взимку калорифер.

захисні функції

Скло крихкий і неміцний матеріал. Розбиваючись, воно розлітається на тисячі осколків, здатних завдати серйозні травми. Однак це не відбудеться, якщо ваші вікна обклеєні спеціальною оболонкою. Осколки скла як би застряють в ній і не падають. У той же час вона не обмежує можливості розбити вікно зсередини при виникненні аварійної ситуації або пожежі.

Крім того, дзеркальна поверхня одностороння. Вона захищає власників квартири від сторонніх очей. При цьому з вікна видно все, що відбувається у дворі. Таке покриття на скла незамінне для жителів перших поверхів.

Самоклеящаяся тонування вбереже нову оббивку крісел і диванів від вицвітання під впливом палючого сонця.

багата палітра

Плівка на вікна, декоративна складова якої не менш важлива, ніж функціональність, може стати прикрасою будинку. Різноманітна колірна гамма дозволяє підібрати відтінок підходить саме для вашого житла.

Різноманітна колірна гамма дозволяє підібрати відтінок підходить саме для вашого житла

Сонцезахисна плівка різних кольорів

Можна оформити вікна або під колір покрівлі та цоколя, або зіграти на контрасті з забарвленням фасаду. Все залежить тільки від фантазії і особистих переваг.

особливості монтажу

До переваг такого облицювання відносять і простоту монтажу. Вам не доведеться знімати віконні рами і витягувати скла, щоб обклеїти їх плівкою. Для цього достатньо просто знежирити їх. Можна взяти будь-спеціальне засіб для чищення для вікон. Безпосередня установка покриття не вимагає особливих навичок і знань. Це під силу кожному.

Це під силу кожному

Обклеювання вікон тонувальної плівкою

Набір необхідних для роботи інструментів знайдеться в кожному будинку. Знадобиться канцелярський ніж, пластмасовий шпатель або гумовий валик і пульверизатор з чистою водою. Однак завжди можна звернутися до професіоналів, які впораються з роботою всього за кілька годин. Головне - дотримуватися рекомендований температурний режим. Обклеювати скла потрібно при температурі не нижче 5-7 градусів і не вище 30. Дотримання цих вимог дозволить уникнути деформації плівки.

Таке покриття не вимагає спеціального догляду. Вікна можна мити , Як правило, не боячись при цьому пошкодити плівку. Однак майстри радять виконувати цю процедуру не раніше ніж через місяць після установки, щоб поверхня залишалася гладкою.

Технологія обклеювання стекол

Перед тим як наклеїти сонцезахисну плівку на вікно, слід ретельно вимити і знежирити поверхню скла з обох сторін.

На скло і клеїться поверхню заслінки пульверизатором наноситься мильний розчин. Суміш з води і рідкого мила дозволяє легко переміщати виріб по склу для вибору правильного положення.

Потім слід докласти захисне полотно до скла і акуратно розгладити від центру до країв валиком. Після того як поверхня вирівняється, залишаємо її висохнути.

Через деякий час можна обрізати виступаючі за периметр вікна краю вироби.

Типи тонувальних плівок

Існують такі види тонуючих огороджувальних покриттів: енергозберігаючі, дзеркальні, кольорові дзеркальні і декоративні.

Дзеркальні оболонки ще називають металізованими. Вони захищають віконне полотно від відколів, відображають сонячні промені.

Металізована плівка в склінні балкона

Як правило, металізовані вироби для шибок випускають різних кольорів. Є золотисті, червоні, блакитні, сині, фіолетові плівки.

Енергозберігаюче покриття. Воно не тільки захищає від сонця, але і запобігає втраті тепла завдяки присутності спеціальної металізованої методом іонного обміну прошарку.

Декоративна плівка. До цієї групи відносять вироби з малюнками і візерунками. Вони служать для прикраси вікон. Широкий асортимент таких плівок дозволяє вибрати найбільш підходящий загальному стилю приміщення декор.

Декоративна плівка на вікна в асортименті

Всі різновиди тонованих матеріалів мають зовнішнє покриття, що захищає скло від механічних пошкоджень. Незважаючи на це, не варто зловживати агресивними миючими засобами і жорсткими щітками. Також не слід використовувати рідини, що містять аміак, так як він пошкоджує глянцеву поверхню.

Сфера застосування сонцезахисних плівок різноманітна. Вони непогано підійдуть для вікон квартир і приватних котеджів. Плівка для вікон від сонця замість фіранок може стати в нагоді на лоджії або в дачному будиночку. Та й в квартирах, де на стеклах наклеєна сонцезахисна плівка, штора для вікон необов'язкова. Сонцезахисна плівка на вікнах в квартирі, відгуки про яку можна знайти на нашому сайті, користується попитом на сучасному ринку.

Видалення захисної плівки

Який би зносостійкість сонцезахисна плівка не володіла, рано чи пізно доведеться її видалити. Якщо ви цікавитеся, як зняти захисну плівку з пластикових вікон, насамперед, запасіться терпінням. Розглянемо, як можна прибрати це тоноване покриття. Врахуйте, що за літній період ізоляція міцно-міцно пристає до скла і її дуже складно віддерти. Основа такого покриття - лавсан. Цей матеріал практично не схильний до дії розчинників. Отже, щоб прибрати сонцезахисну плівку, доведеться докласти зусиль.

Для цього вам буде потрібно гель для миття посуду і різак. Потрібно обробити скло мильним розчином і обережно ножичком для паперу зішкребти залишки плівки. На це піде час, але ви залишитеся задоволені результатом.

Варто враховувати, що при нагріванні плівка знімається легше.

Варто враховувати, що при нагріванні плівка знімається легше

Зняття захисного покриття

Краще проводити демонтаж при ясній сонячній погоді. Однак як зняти плівку з пластикового вікна, коли на вулиці прохолодно? Можна направити на скло струмінь теплого повітря з фена.

У більшості випадків абразивні чистячі засоби не підходять для віконних систем, оскільки можуть пошкодити пластик. Краще використовувати щадну побутову хімію.

На рами пластикових вікон також приклеюють спеціальну плівку, що захищає їх від пошкоджень і появи плям під час транспортування і монтажу. Її рекомендують знімати відразу після установки. В іншому випадку через кілька місяців плівка міцно пристане до пластикової рами. Внутрішній шар захисної стрічки з часом руйнується під впливом тепла і з'єднується з поверхнею конструкції.

Щоб звільнити пластикові рами від плівки можна звернутися до фахівців клінінгової компанії. Вони допоможуть вам вирішити цю проблему за допомогою будівельного фена і спеціальних очищувачів. Для видалення захисного покриття іноді застосовують скребок, який не пошкоджує склокераміки. При цьому підчіплювати покриття лезом слід акуратно, по можливості знімаючи плівку вручну. Сліди від клею потім змивають засобом для миття ванн, злегка протираючи пластик губкою. У деяких випадках можна спробувати видалити шматочки плівки ластиком. Ще один спосіб передбачає змочування рами розчинником. Однак працювати з ним потрібно обережно, оскільки він може змінити колір пластикового покриття.

Придбання сонцезахисної плівки - прекрасна альтернатива дорогої послуги тонування стекол . Крім функціональності таке покриття дозволяє оновити дизайн балкона, лоджії або вітальні. Металізовані плівки коштують недорого, приклеїти їх можна своїми руками. Крім того, вони не тільки прикрашають інтер'єр, але і облагороджують фасад будівлі.

Однак як зняти плівку з пластикового вікна, коли на вулиці прохолодно?