Маски з винограду. Чудо-рецепти для шкіри обличчя

  1. Рецепти масок з винограду
  2. Виноград і помідор (від пігментації)
  3. Кукурудзяне борошно і виноград (зміцнює маска)
  4. Виноград і фрукти (ківі, яблуко, полуниця)

Якщо ви любите фруктові маски , То сьогоднішня тема саме для Вас. Спробувати маски з винограду потрібно обов'язково. Вони по-справжньому перетворять вашу шкіру, зроблять її яскравою і еластичною, здоровою і сяючою. Вам цікаво дізнатися більше? Тоді продовжимо читання.

Трохи про виноград

Гроно винограду - не тільки райська насолода і справжнє диво природи. Він володіє багатьма корисними властивостями для краси і здоров'я, тому що багатий вітамінами, мінералами і антиоксидантами, такими як флавоноїди, таніни і ресвератрол. Божественні ягідки ефективні в боротьбі з вільними радикалами і допомагають зберегти шкіру молодою і світиться. Виноград до того ж містить амінокислоти, що сприяють оновленню шкірної поверхні.

Цей неймовірний плід при нанесенні на шкіру здатний захистити її від сонячних променів, запобігти появі зморшок, підвищити еластичність і відмінно підходить для всіх типів шкіри. Він також багатий альфа і гидрокислоти, що допомагають запобігти і вилікувати акне. З огляду на таку велику кількість корисних властивостей, обов'язково спробуйте виноград в домашній косметології.

Для приготування масок потрібні виноградний сік або пюре з ягід винограду. В кінці літа і початку осені винограду багато на дачах, в садах, на ринках, і, звичайно, вдома. Тому робити маски потрібно обов'язково. Рецепти дуже прості, проте, супер плід дає чудовий результат в догляді за шкірою, даруючи їй природне досконалість в чистій формі.

Ви можете скористатися рецептами, що вказані нижче або спробувати створити свій власний - унікальний і неповторний.

Рецепти масок з винограду

Виноград і білок

1. Для приготування маски відокремте один яєчний білок. Вилийте його в блендер і додайте 6-7 ягід винограду.

2. Ретельно перемішайте, подрібнюючи також насіння, що містять сире масло виноградних кісточок.

3. Після того, як суміш буде добре збита, нанесіть маску на обличчя і шию, використовуючи спеціальний пензлик.

4. Залиште на шкірі на 15 хвилин, потім ретельно змийте і зволожите хорошим кремом.

Виноград і помідор (від пігментації)

Освітлюючі властивості томатів і винограду роблять їх потужним дуетом, здатним боротися з віковими плямами, нерівномірним засмагою, вирівнювати колір шкіри.

1. Для приготування маски необхідно збити в блендері помідор і виноград до утворення однорідної маси.

2. Нанести на обличчя і шию, концентруючи масу на сонячних і особливо темних плямах на шкірі.

3. Змити через 20 хвилин після нанесення. Нанести крем для зволоження.

Нанести крем для зволоження

Кукурудзяне борошно і виноград (зміцнює маска)

Французькі жінки здавна використовують виноград для приготування масок проти старіючої шкіри. Виноград чудесним чином пом'якшує шкіру, протидіючи її в'янення. Цьому сприяє ресвератрол, виявлений в шкірці ягід. Червоний виноград містить більше ресвератрола, ніж білий. При регулярному нанесенні такої маски на шкіру, вона стає більш пружною. Маску можна використовувати для всіх типів шкіри.

Для її приготування необхідно:

1. Ретельно мити виноград, особливо шкірку - від пестицидів.

2. Помістити ягоди в блендер і подрібнити, в тому числі і товсту шкірку.

3. Зайвий сік злити. Його можна використовувати як освіжаючий напій для оздоровлення тіла зсередини. Виноградну пасту помістити в миску.

4. Додати кукурудзяну муку для загустіння. При нанесенні на шкіру вона вбере весь надлишковий жир на шкірі, в той час як виноград буде працювати своєю магією.

5. На очищену шкіру обличчя і шиї нанести суміш, уникаючи області очей і рота. Залишити на 10 хвилин і використовувати їх для розслаблення. Змити маску і висушити шкіру.

Маска рекомендується для застосування не більше 1-2 разів на тиждень. Найкраще її використовувати відразу після приготування, але якщо раптом залишаться надлишки - їх можна зберігати в холодильнику до двох днів.

Найкраще її використовувати відразу після приготування, але якщо раптом залишаться надлишки - їх можна зберігати в холодильнику до двох днів

Виноград і фрукти (ківі, яблуко, полуниця)

Ці продукти багаті антиоксидантами, вітаміном С, Е і К, до того ж чорні насіння ківі містять жирні кислоти Омега-3, здатні творити з шкірою справжні чудеса. При змішуванні ківі і винограду в одному рецепті, виходить фантастична маска, що робить шкіру сяючою і здоровою.

Наші улюблені і звичні до смаку яблука також багаті антиоксидантами і в союзі з виноградом вони допомагають боротися зі вільними радикалами.

Ягоди полуниці містять саліцилову кислоту, а виноград багатий альфагідрокіслоти. Вони ідеально підходять для оздоровлення в'янучої і млявою шкіри .

Приготувати маски нескладно.

1. Чистий виноград розчавити, щоб отримати м'якоть.

2. Додати рівну кількість будь-якого подрібненого до стану пюре фрукта.

3. Ретельно перемішати.

4. При бажанні в суміш можна додати йогурт, мед.

5. Нанести маску на шкіру і залишити на 20 хвилин. Змити теплою водою. Зволожити кремом шкіру.

Маски сприяють відновленню еластичності і підвищенню тонусу шкіри. При регулярному використанні шкіра очищається. Результати дії маски ви обов'язково помітите. Шкіра стане свіже та сяятиме протягом всього дня.

Шкіра стане свіже та сяятиме протягом всього дня

Виноград - фантастичний плід. Його вважають «королем фруктів». Незважаючи на те, що в світі налічується більше 10 000 сортів винограду, кожен з них багатий на флавоноїди, антиоксидантами і альфагідрокіслоти, завдяки чому чудові ягоди можна використовувати для масок жінкам будь-якого віку, отримуючи вигоду від протизапальних властивостей і осветляющего ефекту чудесних грон. Маски з винограду корисні і тим, хто бореться зі старінням, і тим, хто хоче позбутися від акне. Виноград допомагає бути красивіше і молодше. Обов'язково використовуйте ці чарівні грона, поки вони ще лежать соковиті і свіжі на прилавках ринків. Спробуйте для себе одну з цих нескладних домашніх масок.

Бажаю вам досягти приголомшливого результату і вірю у ваш успіх.

Будьте завжди в курсі нових публікацій, заходите частіше, діліться інформацією з близькими і друзями, натиснувши кнопочки соціальних мереж. Залишайте свої коментарі та відгуки. Мені завжди цікаво почути Вашу думку.

Мені завжди цікаво почути Вашу думку

Вам цікаво дізнатися більше?