Як перетворити виготовлення плетених меблів своїми руками в прибутковий бізнес: Покрокові інструкції і корисні поради

  1. підготовка матеріалу
  2. рекомендації

Плетені меблі є таким предметом інтер'єру, яка викликає захоплення практично у будь-якої людини, завдяки своєму незвичайному виду, надійністю і простотою. Плетені меблі популярна з тієї причини, що користується величезним попитом у домовласників, або власників дачних будинків або квартир, що мають великі лоджії. Якщо вас зацікавило виробництво плетених меблів, то вам варто обов'язково вивчити цю статтю для того, щоб дізнатися всі деталі виробництва.

виробництво

Виготовлення плетених меблів своїми руками може стати прибутковим бізнесом . А якщо ви не знаєте як виробляти виробництво цих виробів, то вам допоможуть покрокові інструкції.

Отже, в першу чергу, варто сказати про те, що пов'язана самостійно меблі виготовляються досить просто і швидко. А якщо ж грамотно дотримуватися технологію виготовлення, цілком можливо, в результаті отримати ідеальне виріб. Особливості виготовлення плетених меблів із застосуванням натуральних матеріалів, як правило, залежить від виду обраної конструкції. Наприклад, є деякі відмінності в каркасі предмета, а також в методах його плетіння.

Плетені предмети меблів бувають ажурними, комбінованими і одинарними. В процесі виконання даної роботи можна виготовляти різноманітні малюнки, виробляти комбінування плетіння або використовувати стандартне плетіння одного типу. Самостійно пов'язана меблі, в першу чергу, повинна забезпечувати вам безпеку і служити довгий час. При плетінні меблевих предметів необхідно стежити за якісним з'єднанням вузликів в даній конструкції, і в той же час надавати їй жорсткість і надійність. При плетінні меблів використовуються наступні з'єднання: роз'ємні та нероз'ємні.

Перший елемент досить простий при здійсненні збирання та розбирання меблів, але кількість окремих з'єднань обмежується. Це, як правило, залежить від особливості самих меблів. Вироби, що мають нероз'ємні елементи, виготовляються за допомогою клею і цвяхів. Дані вироби є більш міцними і служать не один десяток років. Хоча існують і недоліки - немає можливості їх розібрати, в разі необхідної транспортування.

підготовка матеріалу

Виготовлення плетених меблів ні як неможливо уявити без якісного матеріалу. Тому для майбутньої плетених меблів необхідно підготувати відповідний матеріал. Для можливості сплести меблі самостійно, можна скористатися гілками з різноманітних рослин: ліщини, черемхи, малини, верби і навіть кропиви. Необхідно звернути особливу увагу на те, що для початку проведення даних робіт, краще використовувати черемху., Так як ця рослина досить пластично для плетіння, а також легко може розсікати на кілька стрічок. Черемуха також відмінно зберігає свій первісний блиск і відтінок. Для того щоб почати заготівлю лози, слід вибрати час в період з середини жовтня і до настання перших заморозків. Також заготовлювати гілочки цієї рослини можна в весняний період.

Для того щоб виготовити ажурну меблі, прутики слід зібрати ранньою весною. Одним з головних відмінностей якості зібраного матеріалу є їх тонка серцевина. Гілочки, що мають більш товсту серцевину, як правило, підходять для складання каркаса великих виробів, а також для виготовлення всіляких альтанок або обплетення лежаків. Крім того, вибір матеріалу можна здійснювати, орієнтуючись на ширину листя: якщо лист вузький, то і гілочка буде більш гнучка, а виріб повчиться більш ажурним і красивим.

Існує техніка, за допомогою якої можна отримати білий прут - його слід проварити. Для цього, необхідно взяти ємність з гарячою водою і опустити в неї всі зібрані заготовки. Далі слід проварити прути протягом години. А для отримання більш світлих тонів, їх потрібно варити як мінімум години 2-3.

Для того щоб отримати темні відтінки, потрібно проварити заготовки протягом 4-5 годин. Після проведення даної процедури, все прути потрібно вийняти, і відразу ж очисти від кори. Це необхідно для того, щоб вони не втратили свій гарний зовнішній вигляд. Видалення кори відбувається за допомогою розщепу. Меблі виходить дуже красивою, завдяки застосуванню в плетінні цілих прутів і глянцевих стрічок. Для можливості виготовити такі прути, необхідно розділити їх на 3-4 частини за допомогою ножа або колунка. З цих частин виходять гарні і тонкі стрічки.

З цих частин виходять гарні і тонкі стрічки

рекомендації

Конструктивні особливості плетеного крісла включають в себе наступні елементи:

  • боковини;
  • спинку;
  • сидіння;
  • ніжки;
  • Царги.

Підлокітники крісла є додатковим елементом виготовляється вироби. Для виробництва крісла застосовують палички верби. Їх діаметр повинен становити приблизно 29-30 мм. Також використовуються тоненькі прутики даної рослини (від 6 до 10 мм). Для того щоб виготовити один предмет необхідно витратити до 30 довгих прутів. Вигини виготовляють, застосовуючи спеціальний інструмент - хрустики. За допомогою нього відбувається вирівнювання всіх існуючих нерівностей прутів. Процес виготовлення меблів починається, як правило, з розкрою всіх необхідних деталей-прутів і гілок. Для виготовлення меблів, що має зігнутий вигляд, слід виробляти згинання полиць за певним шаблоном. Крісло для відпочинку складається з наступних компонентів:

  • спинки;
  • Зручне і комфортне сидіння;
  • підлокітники;
  • Нижньої лави.

Технологія виготовлення плетених меблів ділиться на кілька етапів. Тому виготовлення плетених меблів своїми руками може зайняти у вас багато часу.

Отже, спочатку виготовляється каркас з товстих прутів, а оплетку виробляють в ділянках стику елементів предмета. Цей виріб має дуже гарний зовнішній вигляд, а також високі підлокітники. Вони, в свою чергу, служать для комфорту, а також для збільшення жорсткості і довговічності крісла.

Якщо є вільний час, то прочитайте статтю: Як заробити на переробці шин

Нижня лава є несучим каркасів меблів. Вона необхідна в першу чергу для міцності і надійності предмета. Каркас має:

  • ніжки,
  • обтягнуті проножки,
  • несучу хрестовину,
  • рамки для опори,
  • сидіння,
  • подлучек.

Спинка крісла виготовляється з верхніх частин задніх ніжок та лози, розташованих у верхній частині спинки.

Сидіння для крісла виробляють з щільних і міцних за складом гілок. Вони кріпляться, як правило, на перпендикулярно розташованому прутки сидіння і на прутах рамок (задніх і передніх).

В процесі виробництва каркаса його ніжки закріплюють до рамки сидіння і до хрестовини проножки.

Наступним етапом в роботі є процес обтягування проножки і установка подстрелкі.

Далі, станься монтаж верху спинки, поперечних прутиків спинки і сидіння.

Виготовлення підлокітників відбувається за допомогою заздалегідь оброблених елементів - вимочені і вигнутих гілочок верби.

Потім до передньої частини рами сидіння встановлюються підлокітники, а до боків подстрелок прикріплюються окоренкові кінці.

Наступним етапом роботи є закріплення верхніх кінців прутів підлокітників до верхніх ділянках прутів задніх ніжок. Після того, як всі основні прути встановлені, проводиться монтаж декоративних гілочок підлокітників. Вони огинають спинку крісла по всьому верху. За допомогою стрічки з верби відбувається обплетення всіх з'єднань виробу. Далі, монтуються прутики для сидіння і спинки крісла.

Далі, монтуються прутики для сидіння і спинки крісла

висновки

Виготовлення плетених меблів як додатковий або основний заробіток може стати перспективним бізнесом. Однак перш ніж відкрити подібну справу, потрібно знати всі особливості виробництва і деякі деталі. Загалом, враховуйте всі ці поради для того, щоб запустити подібний бізнес в своєму місті.