Йод для нігтів: для зміцнення і зростання, ванночки, маски

  1. Чи можна мазати нігті йодом
  2. Чим йод корисний для нігтів
  3. Як зміцнити нігті йодом
  4. Маски для нігтів з йодом
  5. Винничук
  6. Як прибрати йод з нігтів

Для того щоб позбутися від ламкості нігтів і інших проблем з нігтями, люди ладні терпіти на собі кожен раз все більше нові способи і засоби. Рано чи пізно, але жінка вирішується нанести йод на нігті для їх зміцнення.

Однак відгуки про його використанні можна почути різні і при цьому досить суперечливі. Кому-то дійсно вдалося поліпшити стан нігтьових пластин за допомогою йоду. Інші після перших застосувань «примудрилися» спалити шкіру навколо нігтя і розповідає про шкоду такого способу. Хтось ще довше пересушити пластину, щовечора, завдаючи це засіб. У зв'язку з цим проблема з ламкістю тільки посилилася. Так чи можна мазати нігті йодом для зміцнення пластин?

Чи можна мазати нігті йодом

Мазати нігтьову пластину йодом не тільки можна, але іноді навіть потрібно. Однак необхідно пам'ятати, що лікарський засіб завжди приймається в певних дозах. Будь-яке опис препарату має попередження про можливі наслідки в разі дозуванні. Це в повній мірі відноситься і до йоду. Адже він зазвичай застосовується як антисептик і дезінфікуючий засіб. Тому фахівці рекомендують його нанесення у вигляді всіляких ванночок, масок і мазей. У цих випадках він надає більш м'який вплив.

Однак зміцнення нігтів йодом є дієвим і необхідним засобом при ламкості пластин.

Особливо слід враховувати, що для застосування в медицині настільки активна речовина виробляється з морських водоростей.

Йод для зміцнення нігтів необхідно наносити не частіше, ніж один раз на сім днів. При цьому використовується звичайний, куплений в аптеці, медичний розчин. Однак мазати йодом нігтьову пластину необхідно в один тонкий шар. При цьому бажано не зачіпати кутикулу, яка частково складається з відмерлих клітин. Якщо намазати і її йодом, то жовтизна з неї сходити буде досить довго.

Для того щоб позбутися від ламкості нігтів і інших проблем з нігтями, люди ладні терпіти на собі кожен раз все більше нові способи і засоби

Йод здавна використовується для зміцнення нігтів.

Якщо мазати йодом нігті часто, то можливо отримати опік шкіри або висушити пластину, замість того щоб зміцнити її. Це може статися через те, що йодове розчин складається на 96% з чистого медичного спирту. З одного боку цей компонент виявляється корисний для знежирення нігтьової пластини для подальшого проникнення йодних молекул в глибокі її шари. Однак чистий спирт при частому використанні сушить шкіру і тим шкодить.

Тільки при лікуванні грибка нігтів буває необхідність проводити процедури набагато частіше, але про це ми розповідаємо в іншій статті: використовуємо йод проти грибка нігтів .

Чим йод корисний для нігтів

Сучасною наукою зафіксовано той факт, що багато морські водорості володіють аналогічною активністю клітин, такий як і в деяких тканинах організму людини. Серед них - нігті, волосся, шкіра. Тому йод корисний для нігтів тим, що має здатність, глибоко проникати в структуру таких тканин, оскільки він виробляється з водоростей.

В останні роки хімічна промисловість може замінити будь-яка речовина на його аналог. Однак для косметичних потреб застосовуються саме морські водорості, на основі яких проводиться безліч препаратів, які мають лікувальні властивості.

Як зміцнити нігті йодом

Нігті йодом мажуть для того щоб, як можна швидше забезпечити відновлення його структури, для якої це дуже корисно. Найбільш безпечним способом зміцнення пластин за допомогою цієї речовини, є ванночки і маски. Рекомендації косметологів свідчать, що такі процедури необхідно виконувати протягом мінімум двох тижнів. При цьому нанесення лаку на такий відрізок часу не вітається. Через зазначені два тижні відбудеться, принаймні, часткове відновлення нігтів. Вони стануть товщими і міцніше, придбають здоровий блиск.

Маски для нігтів з йодом

Живильні маски, що володіють ефектом відновлення, найкраще робити на ніч, перед сном. Цим виключається можливість контакту нігтьових пластин з водою. Таку процедуру рекомендується виконувати раз в тиждень. Йод ефективно зміцнює нігті в поєднанні з іншими корисними для пластин складовими, які також входять в склади масок:

  1. Йод з лимонним соком.
    Зміцнити нігті йодом допоможе маска, для приготування якої будуть потрібні наступні складові: рослинне масло (можна соняшникова) в кількості однієї столової ложки, лимонний сік - три краплі, йод - три краплі. Цю суміш після перемішування за допомогою ватної палички наносять на нігтьову пластину. Такий склад засобу дозволяє його втирати не тільки в пластину, але і по краях. Час, необхідний для того, щоб необхідні інгредієнти вбралися клітинами як шкіри, так і нігтів, становить від 15 до 20 хвилин. Решта надлишки можливо легко видалити за допомогою серветки або втерти в шкіру навколо пластин.
  2. Йод в поєднанні з оливковою олією.
    Для приготування цієї маски необхідні одна ложка оливкової олії, яке повинно бути теплим і три краплі йоду. Отриманою сумішшю рясно змащуються пластини, адже йод зміцнює нігті за рахунок глибокого проникнення в їх структуру. При цьому не слід забувати і про нігтьових валиках і кутикули. Після початкового вбирання, хвилин через 10-15, на руки треба надягти бавовняні рукавички і лягти спати. На ранок маска повністю вбереться, а нігті стануть міцнішими. Після ополіскування рук в тепленькою воді залишиться тільки змастити їх живильним кремом.
  3. Зміцнююча масляна маска для нігтів з йодом.
    Для приготування маски необхідно до ложки теплого мигдалевого масла додати 4-5 крапель олії лаванди і змішати з декількома краплями йоду. Така суміш наноситься, не економлячи на пластини. Хвилин через 10-15, надівши рукавички, можна лягти спати. І насолоджуватися міцністю ваших нігтів!

Винничук

Цілющий ефект, який чинить тепла йодова ванночка для нігтів, посилюється за рахунок додаткових інгредієнтів. При цьому побоюватися опіку або подразнення шкіри, а також надмірної сухості пластин вже не доведеться. Кілька крапель йодного розчину, розбавлені склянкою води, нададуть максимально м'який вплив і будуть дуже корисними для зростання нігтів.

До складу таких зміцнювальних і оздоровлюючих ванночок входить йод:

  1. Сольова.

    Ванночка з йодом і сіллю, що зміцнює нігті.

    Є найпростішим зміцнює засобом. Для її приготування потрібно склянку теплої прокіпевшей води, в якому розчиняється одна ложка морської солі, а потім додається до п'яти крапель йодного розчину. У цій суміші пальці треба потримати хвилин 20.

  2. Апельсинова зміцнює.
    Її приготування і використання аналогічно сольовий, однак замість склянки води використовується половина, а відсутня частина - це півсклянки свіжовичавленого апельсинового соку. Користь від таких щовечірніх процедур безсумнівна. Нігтьову пластину одночасно живлять три компонента.
  3. З подорожником.
    Для приготування такого зміцнювальний засіб необхідно зробити настій з рослини. Для цього достатньо однієї столової ложки сухого подорожника, який заливається на 10 хвилин склянкою окропу. Потім проціджують і додається йод в кількості чотирьох крапель.
  4. З чистотілом.
    Для цього потрібно сухе або свіже подрібнене рослина в кількості однієї столової ложки і склянку окропу. Настій витримується одну годину. Проціджують. Додається ложка морської солі і п'ять крапель йодного розчину. Ванночка готова.

До речі, у нас є ціла стаття про ванночки для нігтів , Для їх росту і зміцнення.

Один з рецептів в відео-форматі:

Як прибрати йод з нігтів

Для зняття слідів йоду, тобто жовтизни, вранці необхідно по кілька крапель лимона нанести ватним тампоном на кожен нігтик. Це додасть нігтьовим пластин природний рожевий колір. Таким цитрусом необхідно запастися заздалегідь.

Деякі косметологи стверджують, що якщо вранці на нігтьової пластини залишається жовтизна, то це означає насичення організму цією речовиною. Отже, виконання таких процедур можна припиняти. Ранкова жовтизна пластин є в цьому випадку доповненням до відповіді на питання про те, як часто можна мазати нігті йодом.

Йод також є досить ефективним засобом для боротьби з грибком. Однак ця тема досить обширна. Тому вона буде виділена в окрему статтю.

Так чи можна мазати нігті йодом для зміцнення пластин?