Макіяж по кольоротипу зовнішності осінь, зима, весна літо, колірна палітра

  1. Кольоротип "Осінь", особливості зовнішності:
  2. Кольоротип "Весна", особливості зовнішності:
  3. Макіяж для цветотипа "Весна"
  4. Кольоротип "Зима", особливості зовнішності:
  5. Макіяж для цветотипа "Зима"
  6. Кольоротип "Літо", особливості зовнішності:
  7. Поради візажистів для різних цветотипов
  8. засмага
  9. веснянки
  10. Не тільки догляд
  11. Тональна основа
  12. пудра
  13. очі
  14. губи

Фахівцями давно встановлено, що існує 4 цветотипа зовнішності. Найбільш популярною вважається "теорія пір року", в якій колірній тип визначається за аналогією з сезонами (весна, літо, осінь, зима).

теорія пір року,

Дівчатам слід точно уявляти, до якого кольоротипу вони відносяться, оскільки від цього залежить вибір палітри кольорів для виконання макіяжу, гардероба, прикрас.

Кольоротип "Осінь", особливості зовнішності:

  • теплі руді кольори волосся: мідний, каштановий, рудий, золотисто-рудий;
  • зелені, сині, голубі, сірі, карі очі;
  • тепло-золотиста або блідо-жовта шкіра з великою кількістю золотистих веснянок, з відсутністю рум'янцю, погано загоряє.

Макіяж для цветотипа "Осінь"

  • Жінці з осіннім цветотипом підходить коричневий макіяж, відтінки якого повторюють колір волосся;
  • Помада - червоно-коричнева, яскраво-червона, бордова, колір іржі, золотиста, коричнева, цегляно-теракотова, мідно-червона;
  • Тон для обличчя необхідно вибирати в теплих тонах в залежності від кольору шкіри, наприклад: золотисто - бежевий в поєднанні з теракотовими рум'янами;
  • Жінці, цветотипа "Осінь", c зеленими і сірими очима підійдуть тіні хакі, фісташки, синьо-зеленого, соковито-зеленого, тростинного відтінків, c карими і блакитними очима-відтінки коричневих і рудих тіней;
  • Туш і олівець для брів так само повинні бути ближче до коричневого кольору. Чорна туш добре виглядає, якщо брови теж пофарбовані в чорний колір.

Чорна туш добре виглядає, якщо брови теж пофарбовані в чорний колір

Кольоротип "Весна", особливості зовнішності:

Якщо ви володарка світлої прозорої шкіри з рожевим світиться відтінком, світлих лляних, солом'яних, світло-рудих або медового кольору волосся і зеленого, блакитного або золотисто-карого кольору очей, то, без сумніву, ви належите до теплого колірного типу "Весна".

Краса цих жінок світиться зсередини і щоб підкреслити сяйво шкіри, необхідно використовувати легкий прозорий макіяж в теплих тонах.

Макіяж для цветотипа "Весна"

Макіяж для цветотипа Весна

  • Тон для обличчя повинен бути ніжних персикових, карамельних, слонової кістки або світло-бежевих відтінків, тут все залежить від тональності шкіри;
  • На весняних жінок прекрасно виглядають золотисті відтінки в макіяжі;
  • Підведення, олівець для брів, туш краще використовувати в коричневій гамі;
  • Єдиний виняток - вечірній макіяж, коли підводка і туш можуть бути чорними;
  • Олівець для очей - золотистий, сіро-коричневий, золотисто-коричневий, зелений, хакі, смарагдовий, бірюзовий;
  • Помада - блідо-рожева, лососева, світло-коралова, руда, кольору шампанського, абрикосова, лососева;
  • Рум'яна світло-персикові, золотисто-бежеві, тепло-рожеві.

Кольоротип "Зима", особливості зовнішності:

Жінку-зиму відрізняє контрастна і, мабуть, найяскравіша зовнішність з усіх 4 типів. Світла, злегка блакитнувата шкіра (або смаглява оливкова) і колір волосся від синьо-чорного до русявого (рідко зустрічаються блондинки), наділяє зимову жінку чарівною красою.

Цей холодний типаж дозволяє використовувати найяскравішу палітру тіней і соковиті кольори помади, причому образ може поєднувати обидва акценту.

Макіяж для цветотипа "Зима"

  • Тіні сливового, фіолетового, сірого, малахітового, бузкового, синього, індиго, смарагдового, пурпурного, зеленого, кольору морської зелені. Такі кольори чудово гармонують з блідою шкірою і темним кольором волосся, створюючи гру контрастів;
  • Кольори помади потрібні холодні: слива, малиновий, сіро-коричневий, бордово-червоний, інтенсивно-червоний. Цветотіпу "Зима" дуже підходять перламутрові помада і блиск;
  • Шкіра у таких жінок може бути смаглява, оливкова, або білошкіра. Від цього залежить вибір рум'ян і основного тону. Всі відтінки холодно-рожевих рум'ян підкреслять як білизну шкіри, так і смаглявий тон;
  • Очі: сині, карі, зелені - завжди з білої райдужною оболонкою, тому білі тіні, особливо перламутрові дуже виграшно виглядають в вечірньому макіяжі. Туш - обов'язково повинна бути чорною, ніяких півтонів, а ось синя, зелена і інші яскраві кольори, ніби створені для "Зими".

Туш - обов'язково повинна бути чорною, ніяких півтонів, а ось синя, зелена і інші яскраві кольори, ніби створені для Зими

Кольоротип "Літо", особливості зовнішності:

Найчастіше стилісти поділяють цей цветотип зовнішності на контрастне літо (холодну) і неконтрастне (м'яке, натуральне). Рекомендації по підбору палітри, макіяжу та одягу для кожного випадку будуть відрізнятися. Тому приділіть особливу увагу до визначення свого кольоротипу - це допоможе створити гармонійний стиль.

  • Найпоширеніший колір волосся у даного кольоротипу - русявий з різним ступенем інтенсивності, з попелястим відблиском. Іноді зустрічаються відтінки світлого блонда, але, на відміну від зими, весни і осені, такий блонд має попелястий, сіруватий відблиск, чому сам колір виглядає не яскравим, а як би злегка пріпиленний;
  • Зустрічаються серед цветотипа літа і рудуваті волосся, і темні шатенки. Рижіну у «літа» також має сіруватий, попелястий, швидше за холодний, ніж теплий відблиск. Темні відтінки коричневого мають коньячний, холодний відблиск. Гармонійний колір волосся для цветотипа літо повинен бути приглушеним, неяскравим, як би пріпиленний, з попелястим або сіруватим відблиском;
  • Колір брів і вій часто близький до кольору волосся, але може бути трохи світліше або темніше;
  • У цветотипа "Літо" розрізняють кілька відтінків кольору шкіри. Перший варіант - світла шкіра кольору слонової кістки або фарфору. Така шкіра швидко червоніє і обгорає на сонці;
  • Другий варіант - рожева шкіра, через яку можуть просвічувати кров'яні судини, присутній рожевий рум'янець. Така шкіра добре загоряє, загар має сіру складову (так званий "степової загар");
  • Третій варіант - шкіра світло-оливкового тони. Загоряє добре, але загар набуває коньячний або горіховий відтінок. Веснянки і родимки, якщо є, мають сіруватий, сірувато-коричневий, коричнево-попелястий відтінок;
  • Колір очей: варіюється від світлих тонів (сіро-блакитний, світло-блакитний) до темних (коричнево-зелений, оливковий, горіхово-коричневий). По краю райдужної оболонки часто можна побачити коричневий ободок.

По краю райдужної оболонки часто можна побачити коричневий ободок

Поради візажистів для різних цветотипов

Контрасти допустимі!

Кольоротип літо без макіяжу може виглядати блідо і невиразно, більш того, таких дам часто прикрашає яскравий і досить контрастний макіяж. Жінка-літо з темним волоссям і бровами часто схожа на зиму, і її макіяж може бути цілком "зимовим".

засмага

Якщо жінка-весна майже завжди загоряє дуже легко, то жінка-літо може мати проблеми із засмагою. Особливо це стосується неконтрастних представниць літа.

Такі жінки швидко обгорають, тому приймати загар їм потрібно малими порціями. Але є серед них і щасливці з оливковою шкірою, які відмінно загоряють. В цілому жінкам цього підтипу загар дуже до лиця. Тому можна користуватися бронзерамі і підкреслювати його за допомогою косметичних засобів.

веснянки

Цікаво, що для представниць холодного річного кольоротипу веснянки - явище зовсім нерідке. Тільки колір їх веснянок не так рудувато-золотистий, як у осені, а скоріше холодного попелясто-коричневого тону.

Веснянки осені і весни більше розмиті, а у цветотипа літо це завжди чіткі темні цятки. У макіяжі їх можна не маскувати.

Не тільки догляд

Щоб краса жінки-літа стала явною для навколишніх, дуже важливо приділяти увагу не тільки заходам по догляду за шкірою, але і декоративної косметики. Як і при виборі одягу, в денному макіяжі варто віддавати перевагу холодним і дещо розмитим відтінкам.

Правильно нанесений макіяж абсолютно перетворює і може зробити жінку-літо ефектною і яскравою - майже як представниць колористично більш помітних і яскравих «зим». Навпаки, зовсім без макіяжу літнього цветотипа ризикують виглядати дуже вже непомітно і простенько.

Тональна основа

Якщо жінка-літо має світлу шкіру, то їй потрібно вибирати легке тональний засіб світло-пісочного або бежево-рожевого тону. У будь-якому випадку відтінок тонального крему не повинен бути блідим і чистим - таким можуть користуватися тільки зимові типи зовнішності.

У випадку з більш темною - "оливковою" шкірою, можна вибирати тональний засіб потаємні. Вибирайте засіб легке, але досить щільне, щоб приховати дефекти шкіри і вирівняти її.

пудра

Пудра в макіяжі річного кольоротипу підбирається на півтону світліше тонального крему, проте нею не варто зловживати. Досить покривати Т-зону.

А взагалі, ідеальний варіант тонального засобу - крем-пудра. Вирівнюючи шкіру, вона робить її м'якою і бархатистою. Жінка-літо часто дуже виграє від скульптування особи і від правильного нанесення рум'ян, що підкреслює малюнок скул.

очі

Найчастіше цветотип літо має сірі або блакитні очі, але іноді зустрічаються сіро-зелені, каре-зелені і навіть темно-карі. Правильно нафарбовані, вони виробляють на оточуючих ефектне враження. Жінка-літо частіше за інших чує від оточуючих, компліменти з приводу красивих очей.

губи

Оптимальний вибір для цветотипа літо - ніжно-рожева помада з перламутровими частинками, або матова помада глибокого рожевого (аж до винного) кольору.

Засмаглим жінкам йдуть губи відтінків Nude. Але можете без сорому користуватися і яскравими відтінками. Особливо цікаво буде виглядати колір кавуна.