Як правильно упакувати валізу в літак

  1. Відбір речей. Як полегшити ношу
  2. Одяг та взуття: пакуємо акуратно і компактно
  3. Як правильно скласти рідини в чемодан
  4. Організація речей у валізі - ідеальний порядок
  5. Загальні поради і рекомендації щодо перельоту з багажем
  6. Відео передача про упаковку речей у валізу

Готуючись до перельоту, потрібно не тільки упакувати все необхідне в чемодан, а й врахувати особливості подорожі літаком. Укладання речей у валізу - дуже важлива частина зборів. Правильна упаковка ручної поклажі і багажу допоможе уникнути непорозумінь в аеропорту, які виникають досить часто.

Упакувати валізу згідно з усіма правилами авіакомпанії і в той же час зручно для себе - зовсім нескладно. Досить слідувати деяким простим рекомендаціям.

Відбір речей. Як полегшити ношу

Готуючись до перельоту, потрібно не тільки упакувати все необхідне в чемодан, а й врахувати особливості подорожі літаком

Вміст валізи, який ви збираєтеся взяти з собою, краще звести до мінімуму. Ідеально обмежитися невеликою сумкою або легким валізою, який вважається «ручною поклажею». Ви зможете взяти її в салон літака, і вам не доведеться реєструвати багаж, чекати його отримання і переживати про його збереження.

Якщо планується перевіз більш значної кількості речей - намагайтеся вкластися в допустима вага багажу , Який можна провозити безкоштовно. Про нього можна дізнатися на сайті вашої авіакомпанії.

Етапи мінімізації кількості речей

Етапи мінімізації кількості речей

  1. Складіть список того, що дійсно необхідно. Речей, без яких точно неможливо буде обійтися, а не тих, які можуть випадково знадобитися.
  2. Ще раз подумайте про мету вашої поїздки - що ви плануєте? Екскурсійний тур, пляжний відпочинок, ділова поїздка - все вимагає абсолютно певної одягу.
  3. Ознайомтеся з прогнозом погоди, щоб не прогадати з набором речей.
  4. Правильно підберіть гардероб. Беріть з собою найбільш універсальні предмети одягу, що добре поєднуються між собою. Це стосується і взуття - вибирайте ту, яка підходить до різноманітних нарядам.
  5. Дізнайтеся, чи можна випрати одяг там, куди ви прямуєте. Якщо так - то це ще більше спрощує справу.
  6. Постарайтеся підібрати швидковисихаючі, що не потребують прасування речі, праска в багажі - це зайве.
  7. Сміливо викреслюйте зі списку речі, які зможете придбати на місці. Сюди відносяться різні засоби гігієни, а також речі, які навряд чи знадобляться - наприклад, парасолька на сонячному курорті. Так, за кордоном вони можуть коштувати трохи дорожче, але плата за зайві кілограми багажу, швидше за все, виявиться набагато істотніше.
  8. Якщо ніяк не можете обійтися без улюблених шампунів і кремів - перелийте їх в невеликі баночки по 100 мл або придбайте міні-варіанти.
  9. Нарешті, згадайте свою попередню поїздку - що ви брали з собою і що вам дійсно стало в нагоді. Зробіть висновки.

Одяг та взуття: пакуємо акуратно і компактно

Як правильно складати речі в чемодан Як правильно складати речі в чемодан?

Щоб речі в чемодані не м'яли, що не складайте їх рівними стопочки. Набагато краще скласти одяг один на одного хрестом, маючи в своєму розпорядженні найбільші мнущиеся речі знизу. Потім покласти в центр стопки грудку з згорнутих шкарпеток, білизни або купальників, і акуратно обернути речі навколо нього. Якщо таку конструкцію щільно закріпити ременями валізи і не дати їй розвалитися - речі практично не помнуться.

Ще один спосіб, як упакувати речі в чемодан і уникнути пом'ятих речей - скласти докупи два або більше предмета одягу, а потім згорнути їх в трубку.

Якщо все бажане не поміщається в чемодан - вам допоможе вакуумний мішок. Потрібно скласти в пакет речі, закрити його і, потім, почати скручувати. Повітря вийде назовні, сильно зменшивши обсяг пакета. Ви зможете укласти в чемодан значно більше одягу.

Взуття потрібно упакувати в пакети і укласти на дно валізи. Порожній простір усередині черевиків можна заповнити згорнутими носками, білизною або косметичними дрібницями. Це дозволить вам заощадити місце, а взуття - уникнути деформацій.

Як правильно скласти рідини в чемодан

Досить суворо обмежений провезення рідин при перельоті в ручній поклажі. Вони повинні бути розміщені в прозорому пластиковому пакеті в ємностях об'ємом не більше 100 мл. Загальний обсяг не повинен перевищувати один літр. Не забувайте про це, збираючись брати рідини в салон.

Більш об'ємні ємності потрібно здати в багаж. Їх теж обов'язково упаковувати в пакети - на борту літака тиск змінюється кілька разів, що-небудь та протече.

Організація речей у валізі - ідеальний порядок

Першими варто укладати найбільш важкі речі. На дно можна покласти косметичку, несесер, зарядні пристрої.

З боків валізи ставиться взуття. Далі простір заповнюється скрученими ременями, брюками, джинсами. Вище кладуться легші речі - спідниці, блузки.

На самому верху повинні лежати предмети першої необхідності - документи, аптечка. Таким чином, ви завжди зможете швидко їх дістати. Намагайтеся згрупувати як можна більше речей і розкласти їх в пакети, косметички або невеликі сумки - багаж буде упакований особливо акуратно, а ви легко зможете знайти потрібну річ.

Загальні поради і рекомендації щодо перельоту з багажем

Пам'ятайте про обмеження ваги. Це приблизно такі цифри: ручна поклажа - від 7 до 15 кг на 1 місце, багаж - від 20 до 30 кг.

Це приблизно такі цифри: ручна поклажа - від 7 до 15 кг на 1 місце, багаж - від 20 до 30 кг

  1. Завжди уточнюйте умови перельоту з багажем у своїй авіакомпанії, у кожної авіалінії свої допустимі норми.
  2. Вага безкоштовно провозяться ручної поклажі і багажу залежить від класу. Як правило, чим більш високим класом ви летите, тим більшу вагу можете провезти без доплат.
  3. Понад допустиму норму безкоштовного провозу багажу, ви можете взяти з собою деякі речі, за які не беруть додаткову плату. Наприклад, комп'ютер, парасольку, фотоапарат або відеокамеру.
  4. Норми провозу рідини в ручній поклажі не поширюються на дитяче харчування і життєво необхідні рідкі ліки.
  5. Ніколи не здавайте в багаж цінні речі - документи, гроші, прикраси, так як в будь-якому випадку є ймовірність того, що багаж загубиться чи затримається.
  6. Додатково обертайте багаж плівкою - самі або в аеропорту. Це в рази збільшить його безпеку.
  7. Подорож - це завжди море емоцій і нових вражень. Щоб нічим не затьмарювати дорогу, дотримуйтесь вищевикладеним рекомендаціям, як скласти речі в чемодан і літайте з максимальним комфортом.

Відео передача про упаковку речей у валізу

Пропонуємо тепер подивитися передачу про те, як правильно і компактно упакувати речі в чемодан.

Якщо ви теж якось збиралися в політ - будь ласка, поділіться своїм досвідом в коментарях нижче, як скласти речі в чемодан. Що вам знадобилося, а що ви забули взяти з собою або упакували неправильно?

Ще раз подумайте про мету вашої поїздки - що ви плануєте?
Що вам знадобилося, а що ви забули взяти з собою або упакували неправильно?