Догляд за руками в домашніх умовах

  1. руйнівні чинники Шкіра рук - це та ділянка тіла, який найбільше піддається шкідливому впливу зовнішніх...
  2. Масло в догляді за шкірою рук
  3. Скраби і маски для рук
  4. Парафінотерапія для рук
  5. Ванночки для рук і нігтів
  6. масаж рук

руйнівні чинники

Шкіра рук - це та ділянка тіла, який найбільше піддається шкідливому впливу зовнішніх факторів. Руки страждають від контакту з землею, пилом, водою, засобами для прибирання, сміттям, продуктами, медикаментами. Також впливають і внутрішні чинники: хвороби, алергія, медичні препарати. Щохвилини вона потребує захисту і харчуванні, яке можете дати їй тільки ви.

Крему багато не буває

Крему багато не буває

Найпростіше, що потрібно шкірі рук - це постійне зволоження.

  • Тому поставте тюбики з кремами в тих місцях квартири і на роботі, де шкіра максимально піддається руйнуванню: кухні біля раковини, у ванній на умивальнику, в офісі на столі.
  • При розстановці кремів по квартирі використовуйте різні види і текстуру: зволожуючий, живильний, захисний, жирний, легкий, лосьйон. Це дасть можливість вашим ручкам отримувати повноцінний догляд протягом всього дня.
  • Маленький тюбик покладіть в сумочку на випадок, якщо вам доведеться обполоснути руки в кафе, театрі, кіно чи іншому громадському місці, де заготовлений заздалегідь тюбик вас не чекає.
  • Зауважте, крему краще наносити на вимиті руки, але якщо сполоснути їх ніде, краще змастити кремом брудну шкіру, ніж залишити її сохнути.
  • Намагайтеся купувати крему для рук в тюбиках або банках з дозаторами для того, щоб крем менше контактував з повітрям і краще зберігав свої властивості.
  • Найчастіше змащуйте кремом подушечки пальців, саме вони страждають найбільшим чином.

Найчастіше змащуйте кремом подушечки пальців, саме вони страждають найбільшим чином

Масло в догляді за шкірою рук

Якщо проблеми з сухістю шкіри тривалі, використовуйте періодично замість крему (наприклад, на ніч) дитяче масло.

  1. Втирайте його грунтовно в шкіру і залиште руки в стані спокою.
  2. Не чіпайте нічого, дайте маслу вбратися в долоні і кінчики пальців.
  3. Сприятливий вплив матиме воно і на кутикулу.

Фахівці рекомендують також використання кокосового, кедрового або кукурудзяної олії. Ця думка грунтується на знаннях про цілющі і поживні властивості масла даних рослин.

Корисно використання і рідкий маслянистих вітамінів А, Е. Вони продаються в пляшках або капсулах. Їх втирають в сухий або поранений ділянку шкіри рук для харчування і загоєння.

Скраби і маски для рук

Не забувайте про скрабірованіе і маски для рук, навіть якщо вам здається, що вони виглядають відмінно. Обов'язково треба видаляти омертвілі клітини шкіри, тим більше що на руках вони відмирають значно частіше, ніж на інших ділянках тіла.

Важливо живити шкіру рук за допомогою масок. Їх можна купити в магазинах, але простіше приготувати в домашніх умовах.

Коли відчувається легке лущення (на дотик), зробіть маску з вареної картоплі у вигляді пюре, тільки влийте в товчену картоплю (2 штуки) НЕ молоко, а стакан зеленого чаю. Нанесіть тепле пюре на шкіру, і вона вже в процесі реабілітації.

Якщо шкіра сильно постраждала, наприклад, від морозу, вітру або хімічного складу зробіть маску з сирої картоплі, приготувавши його на дрібній тертці. Додайте в картопляне тісто чайну ложку меду, викладіть маску на руки товстим шаром і постарайтеся обмотати марлею, щоб маска не зісковзнула. Тримати її треба близько двох годин, щоб картопля і мед встигли передати свої корисні властивості.

Перевагою цих маски і для жінок, які страждають екземою, коли шкіра на пальцях тріскається до крові. Саме натуральні компоненти допомагають клітинам швидше регенерувати.

Парафінотерапія для рук

Парафінотерапія для рук

До більш складного догляду за руками відноситься парафінотерапія. Це салонна процедура, але при бажанні зробити її можливо і вдома, самостійно, слідуючи спеціальною технологією.

  • Купіть парафін в магазині професійної косметики.
  • Розтопіть його будинку на маленькому вогні до текучого стану, на водяній бані або це може бути спеціальна ванночка для парафінотерапії .
  • Попередньо вимивши руки, гарненько потріть їх скрабом, щоб видалити мертвий шар шкіри.
  • Нанесіть теплий парафін на долоні, покривши щільним шаром кожну клітинку.
  • Обмотайте руки целофаном.
  • Поверх укутайте рушником (на цьому етапі вам знадобиться стороння допомога).
  • Дайте руках насолоджуватися процедурою 20 хвилин.
  • Зніміть рушник і поліетилен, видаліть парафін.
  • Намажте руки кремом.

Ванночки для рук і нігтів

Ще одним популярним і одночасно простим засобом по догляду є ванночки для рук. Вони допомагають позбутися від багатьох проблем, і при цьому легкі в приготуванні.

Зняти запалення допоможуть ванночки, настояні на травах. Підійдуть ромашка або шавлія. Візьміть столову ложку сушеної трави на літр окропу, настоюйте близько 15 хвилин, щоб температура стала комфортною для рук. Занурте руки в настій, а після процедури обробіть їх кремом або олією.

Не сипте багато трави, щоб вона не пересушити шкіру.

Щоб позбутися від видимих ​​огрубів на шкірі рук, використовуйте ванночки з крохмалю. На склянку кип'яченої води візьміть столову ложку сухої речовини, перемішайте і додайте в суміш ще склянку теплої води. При комфортній температурі опустіть руки в ванночку і насолоджуйтеся спокоєм 15 хвилин. Потім промийте руки під теплою водою і нанесіть крем.

Для пом'якшення - підійде ванночка з листя подорожника сушених, а влітку - свіжих. Гарненько розітріть або розімніть їх, залийте окропом, дайте трохи постояти і опустіть руки, коли вода стане приємною на дотик.

До загальних правил слід віднести те, що в ванночках для рук не повинна бути гаряча вода, вона сприяє просушуванню шкіри. Трав не повинно бути більше норми, це сушить і може викликати алергічну реакцію. Кожна процедура повинна закінчуватися нанесенням крему, живильного або зволожуючого.

масаж рук

Чарівним засобом для оздоровлення шкіри є масаж рук. Це та невід'ємна частина догляду, про яку забуває більшість жінок.

А адже саме масаж змушує кров циркулювати більш інтенсивно, в результаті чого збільшується надходження поживних речовин в шкіру рук, посилюється регенерація тканин, клітини швидше оновлюються. Масаж також приносить необхідне рукам розслаблення, знімає тонус і дає відпочинок.

Масаж абсолютно легко робити в домашніх умовах, масажуючи однією рукою другу.

  1. Кулачком однієї руки, круговими рухами, розітріть долоньку іншої руки.
  2. Помасажуйте зап'ясті, злегка натискаючи великим пальцем на нього.
  3. Активно розітріть пальці, кожен окремо, в напрямку від долоні до нігтя, до появи тепла.
  4. Зробіть тричі сильний рух, ніби щось стягуєте з пальців (масажуєте кожен пальчик окремо).
  5. Круговими дрібними рухами розімніть кожен суглоб на пальчиках.
  6. Стисніть помасажувати руку в кулачок сильно другою рукою і потримайте 2 хвилини. Різко відпустіть руку, струсіть.
  7. Видаліть надлишки масажного крему.

Другий варіант масажу рук, простий і легкий.

Любіть себе і нехай ручки будуть здорові.


Шкіра рук дуже часто піддається різним впливам, в результату чого сохне, тріскається, швидко старіє Шкіра рук дуже часто піддається різним впливам, в результату чого сохне, тріскається, швидко старіє. Парафінотерапія для рук - це відмінний спосіб оздоровити шкіру, надати їй ніжність і м'якість.

Міостимуляція тіла запозичена косметологією з медицини Міостимуляція тіла запозичена косметологією з медицини. Вона сприяє не тільки оздоровленню, а й дуже ефективна для підтримки краси і форм тіла.

Парафінові маски з ліфтинг ефектом і омолоджуючі маски з куркуми - ідеальна можливість повернути шкірі молодість і сяйво в домашніх умовах Парафінові маски з ліфтинг ефектом і омолоджуючі маски з куркуми - ідеальна можливість повернути шкірі молодість і сяйво в домашніх умовах.

Комплексний підхід догляду за зрілою шкірою Комплексний підхід догляду за зрілою шкірою. Розгладження зморшок, коригування овалу обличчя, усунення набряків - з усім цим можна впоратися, якщо навчитися доглядати за особою самостійно, своєчасно відвідувати косметолога і вести здоровий спосіб життя.

Можливість робити гліколевий пілінг в домашніх умовах з'явилася відносно недавно, коли в продажу стали з'являтися засоби для проведення подібної чистки особи Можливість робити гліколевий пілінг в домашніх умовах з'явилася відносно недавно, коли в продажу стали з'являтися засоби для проведення подібної чистки особи.

Маска для зміцнення коренів волосся може бути приготовлена ​​самостійно в домашніх умовах, благо компоненти для цього зазвичай використовуються цілком доступні Маска для зміцнення коренів волосся може бути приготовлена ​​самостійно в домашніх умовах, благо компоненти для цього зазвичай використовуються цілком доступні. Зміцнюють коріння волосся кошти можна також придбати в магазині.