- пальминг
- Поліпшення зору в домашніх умовах за допомогою вправ для очей
- Поліпшення зору при частому перевтомі очей
- Поліпшення зору народними методами
- Апарати для поліпшення зору
пальминг
Все, що для цього потрібно - зручно сісти, розташувавши свої лікті на столі. Для особливого комфорту можна покласти під лікті спеціальну подушечку або згорнутий рушник. Неодмінна умова - пряма лінія, на якій потрібно розташувати потилицю, шию, хребет, що забезпечить краще кровопостачання мозку.
Починати відновлення зору вдома стоїть з інтенсивних струшувань кистями рук. Адже, коли психіка напружена, наші пальці мимоволі стискаються в кулак, зап'ястя напружуються. Струшування кистей можна досягти зворотного ефекту: психіка отримує сигнал про розслаблення кистей рук і теж розслаблюється.
Після корисно потерти долоні, щоб вони потеплішали. При цьому краще уявляти, як вони наливаються енергією і силою.
Теплим долонях потрібно надати форму човники і прикрити ними зімкнуті очі так, щоб підстави мізинців були переплетені на переніссі, немов дужки окулярів. При цьому підстави долонь повинні виявитися на вилицях. Сильно тиснути на очі руками не потрібно, там має навіть залишатися місце вільно моргати. Однак варто стежити, щоб всередину зімкнутих долонь не проходив світло. Кисті рук тримати в розслабленому стані.
Потрібно закрити очі, а потім почати думати про щось дуже приємне. Спогади і фантазії можуть бути абсолютно різними. Основна умова - вони повинні нести задоволення. Адже зір поліпшується за рахунок повного розслаблення психіки.
Щоб контролювати, чи правильно виконується вправа, під час спогадів періодично корисно фіксувати увагу на навколишній кольорі. Якщо психіка розслаблена повністю, колір виявиться чорним. Якщо ви бачите, якийсь інший колір потрібно продовжити фантазувати або згадувати приємне.
Пальминг роблять при перших ознаках наближення втоми або втоми, причому настільки довго, наскільки це вам потрібно. Його використовують практично в будь-якій методиці поліпшення зору, адже ясний чіткий погляд є не стільки результатом узгодженої діяльності м'язів очі, скільки психічного процесу, що не керованого вольовими зусиллями.
Давно з'ясовано, що окуляри обездвиживают очі. Щоб отримати максимально чітку картинку через очкову лінзу, потрібно дивитися строго крізь її оптичний центр. А щоб розглянути предмети зліва чи справа, маючи такий же комфортний рівень різкості доведеться повертати голову, а не задіяти окорухові м'язи. Така ситуація послаблює окорухові м'язи.Разом з тим, точне виконання пальминга є найкращим способом швидкого відновлення зору. Домогтися значного результату при міопії незначною мірою, можна навіть за тиждень, якщо розслабляти очі за цією методикою будинку і на роботі.
Щоб поліпшити зір при хронічному перевтомі очей, потрібно виконувати нескладні вправи. Вони допоможуть також запобігти зорове перевтома і зроблять зір більш виразним.
Поліпшення зору в домашніх умовах за допомогою вправ для очей
Щоб відновити силу нетренованих м'язів очі, поліпшивши здатність бачити чітко, потрібно виконувати нескладні щоденні вправи для очей:
• Плавне ведення поглядом з максимальною амплітудою в ліву і праву сторону.
• Плавне ведення поглядом з максимальною амплітудою вгору і вниз.
• Ведення поглядом по колу, причому, краще описувати по можливості більше коло, чергуючи обертання за годинниковою стрілкою і проти.
• зажмуріваніе з максимальною силою, потім розорювання очей.
• Діагональні переміщення. Спрямувати погляд у верхній лівий кут, плавно переміщаючи його, закінчити вправу в правому нижньому кутку. Повернутися до вихідного положення, моргнути. Поглянути в верхній правий кут, повісті поглядом в нижній лівий кут, моргнути. Повернутися до вихідного положення.
• Подивитися кілька разів на перенісся, зводячи очі разом. При появі ознак запаморочення, інтенсивність виконання вправи потрібно знизити або припинити виконання.
• Покліпав протягом хвилини. повіки при цьому повинні здійснювати природні найлегші руху, без найменшого зусилля.
• Наклеїти на скло вікна на рівні особи точку темної паперу (можна використовувати дирокол). Підійти до вікна і подивитися на гурток. Потім перевести погляд на віддалений об'єкт, що знаходиться за вікном на відстані більше 6-8 метрів. Потім знову поглянути на гурток. І так повторювати кілька разів.
• Відволіктися і зробити десятихвилинну пальминг.
При невеликій міопії, вправи для очей допоможуть відновити зір буквально за тиждень. Першочергова умова - регулярність і точність їх виконання.
Поліпшення зору при частому перевтомі очей
Щоб поліпшити зір при хронічному перевтомі очей, потрібно виконувати нескладні вправи. Вони допоможуть також запобігти зорове перевтома і зроблять зір більш виразним:
• Зробіть глибокий вдих і сильно примружтеся. Потім напружте обличчя і шию. Затримайте дихання на 3 секунди. Видихніть і широко розкрийте очі. Повторіть ці дії 5 разів.
• Стуліть повіки і злегка їх помасажуйте подушечками пальців ведучи вздовж надбрівних дуг починаючи від носа і просуваючись до скронь. Повторіть масажні руху під нижніми століттями, не змінюючи напрямку.
• Стуліть повіки і виконайте кілька кругових обертань очима за годинниковою стрілкою, а потім проти.
• Зробіть десятихвилинну пальминг.
Поліпшення зору народними методами
Відновлення і поліпшення зору народними засобами передбачає забезпечення відповідного кровопостачання сітківки . Звичайно, вживанням ягід чорниці поліпшити здатність бачити ясно повністю неможливо. Хоча позитивні результати будуть обов'язково. Корисно щодня їсти розморожені ягоди чорниці або брусниці, а в сезон - тільки свіжі ягоди. Обов'язково допоможуть вітаміни А, В, С, які потрібні як дорослим, так і дітям.
Досить вітаміну А, а також бета-каротину в простому овочі - моркви. Але, щоб допомога зору стала дієвою, продукти, що містять вітамін А, варто вживати з жиром, адже даний вітамін є жиророзчинних. Наприклад, в страви з моркви потрібно додавати оливкову або гарбузове масло.
сітківка повинна містити велику кількість цинку. Значить, поліпшити гостроту зору можна за допомогою продуктів, багатих цим елементом. Запаси цинку в організмі людини допоможе відновити солодкий болгарський перець, сік з буряка, гарбузове насіння. Перед вживанням такого соку краще пару годин постояти. Вживають його наполовину розведеним водою.
Апарати для поліпшення зору
Апаратне лікування - досить ефективний спосіб зняти напругу і повернути своїм очам пильність в домашніх умовах. Правда, сьогодні на ринку медичної техніки така велика кількість всіляких «помічників», що підібрати собі щось дійсно варте - неймовірно важко. І тим не менше, існують апарати, які довели свою високу ефективність, це окуляри Сидоренко і «Окуляри Панкова» , Прилад для цветоимпульсной терапії «Візулон». Апарати прості у використанні, а також забезпечені докладними інструкціями, які допоможуть розібратися в принципі їх роботи. І головне, ефект їх застосування підтверджується клінічною практикою, що стає надійною гарантією досягнення очікуваного результату.
Однак необхідно звернути увагу, що будь-який із зазначених апаратів має деякі протипоказання, тому, перед застосуванням їх, не забудьте нанести візит лікарю.