Макіяж для навислої століття, вчимося правильній техніці

Далеко не кожній жінці або дівчині дані ідеальні риси і правильні пропорції особи, однак, для решти, що не благополучного в цьому плані населення жіночої статі, це не є причиною вважати себе неповноцінною і непривабливою

Далеко не кожній жінці або дівчині дані ідеальні риси і правильні пропорції особи, однак, для решти, що не благополучного в цьому плані населення жіночої статі, це не є причиною вважати себе неповноцінною і непривабливою. Для цього і був придуманий макіяж, здатний за короткий термін перетворити ваше обличчя і довести його до ідеального стану. Застосовуючи правильно декор, ви підкреслите не тільки красиві риси обличчя, але і зможете підкоригувати неправильні: візуально усунути диспропорцію окремих частин особи, збільшити або зменшити губи, ніс, очі, вилиці і навіть змінити колір очей. Вам не важко буде вирішити найпоширенішу проблему, якої є опущені куточки очей, коли повіки нависають на очі. Причому, в залежності від віку ця проблема проявляється все виразніше.

Макіяж для очей з навислими століттями буквально творить чудеса, в плані приховування всіх недоліків. Але слід не забувати, що make- up допоможе лише на час. Позбутися назавжди від такого недоліку, вам допоможе хороший пластичний хірург.

Розглянемо макіяж для очей з опущеними століттями.

Нависає веко- це вада, звичайно ж вікової. Втім і серед молодих осіб нерідко можна зустріти володарку «капюшона», коли зовнішні куточки очей опущені, в слідстві чого особа виглядає сумним і сумним. Щоб ліквідувати цей недолік і надати виразності погляду, очі потрібно як би візуально відкрити, використовуючи всю потрібну для цього сучасну технологію. Навчившись робити правильний макіяж очей з обвислими століттями, ви можете назавжди позбутися від видимої втоми погляду і ваші очі знову будуть привертати увагу чоловіків.

Роблячи макіяж для навислої століття, необхідно все своє основну увагу акцентувати на бровах. Найбільш відповідною лінією брів буде подовжено піднесена, візуально відкриває очі. Однак, самі брови при цьому повинні залишатися не дуже густими. Домогтися цього можна самостійно, вдавшись до корекції.

Домогтися цього можна самостійно, вдавшись до корекції

Важливо запам'ятати: макіяж для опущених повік роблять з відкритими очима. Всі лінії, а також комбінації кольорів при закритих століттях, зовсім інакше виглядають після завершення, якщо на макіяж подивитися після того, як він буде зроблений з закритими очима.

При створенні такого ідеального макіяжу можуть виникнути певні труднощі. Тут важливо перенести акцент індивідуального образу з підборіддя, лоба і носа на очі. Для цього вам буде потрібно наступна косметика і приналежності: туш, олівець, пензлик, спеціальні щипці і тіні. Тіні бажано підібрати різних відтінків і типів: светлий- базовий, темний- як основний.

Під брови і по лінії росту вій розподіляємо світлі тені- базу.

  • Починаючи від середини рухомого століття - спочатку до внутрішнього, а потім до зовнішнього куточка очей, наносимо темний тон. Перехід плавно розтушовуємо м'якої V образної пензликом.
  • Потім більш темним тоном, в подбровной частини накладаємо ще один шар тіней. Переходи, також ретельно маскуються растушевкой. Цим же тоном фарбуємо і нижню повіку.
  • Таким чином, отримуємо колірну веселку на верхньому столітті, з глибокими фарбами. Щоб підсилити ефект і максимально виділити погляд, малюємо стрілки з спрямованими до верху кінчиками.
  • Накрашіваем тушшю один раз і завивати вії. Після того, як туш висохне, наносимо другий шар, тим самим як би створюючи обсяг.
  • Починати макіяж для навислих повік необхідно з нанесення основи, завдяки якій тіні будуть ідеально триматися і не стануть скочуватися. Крім того, крем-основа полегшить процес нанесення наступних тіней і растушеванія.
  • В якості основи вибираємо білі або світло-бежеві тони, оскільки блискучий або перламутровий варіант можуть тільки посилити ефект нависання. Для цієї мети вибираємо м'яку пензлик середнього розміру.
  • Після нанесення основи, відкривайте очі і відзначте олівцем нижній край навислої століття. Потім проводимо контур і злегка розтушовуємо нависання тонким пензликом. Рухи виробляти, направляючи пензлик вгору, від вій.
  • Вибираємо матові тіні і наносимо їх на верхній край століття так, щоб зовнішній кутик ока був покритий найтемнішої частиною. У подбровье, тобто в саму верхню частину рухомого століття, традиційно наносять світлі тіні.
  • Завдяки такій грі світлотіні, нанесеними вздовж усього простору під бровами до нижньої точки нависання, створюється відчуття глибокого простору, яке неодмінно відверне увагу від навислої капюшончік.
  • При оформленні зовнішнього куточка ока використовуємо більш темні тіні і пензлик в формі бочки. Растушевку потрібно починати середніми тінями від краю вій і закінчувати темнішими, в тому числі захоплюючи провисшую частина століття.

В цілому, цей макіяж схожий на попередній, як і макіяж очей при навислих століттях. Тут, головне уникнути помилок:

Будь-який, навіть самий примітивний макіяж не прощає і не допускає надмірностей. Молоде, красиве обличчя може виглядати похмурим і в одну мить постарілим, а цікаві, розкриті природні очі можуть згаснути і сховатися під надлишками фарб.

Повсякденний або святковий макіяж для навислих повік наноситься тільки олівцем і сухими тінями. Рідку підводку краще виключити, так як вона в цьому випадку вона важко піддається розтушовування і різко виділяє важкий погляд, що не сприймає макіяж очей з навислим століттям.

Навчитися правильно наносити макіяж можна і самостійно, подивившись відео уроки або прочитавши відповідні статті в інтернеті. Але для того, щоб повністю увірувати в свої сили перед таким непростим процесом як макіяж для навислих повік, краще пройти навчання в школі візажистів.

джерело