Зробити професійний манікюр можна самостійно
Якщо очі - дзеркало душі, то руки - візитна картка людини, як вважають майстри манікюру. І тут не можна не погодитися. У відкритих людей руки практично завжди на виду, іноді вони говорять про нас більше, ніж ми самі. Тому без манікюру - нікуди. Але манікюр - це не просто красиві нігті, покриття лаком. Це ціла система по догляду за руками. Сьогодні ми докладно розповімо про те, як правильно і якісно зробити манікюр будинку: з ваннами, масажем і покриттям нігтів лаком.
Читайте також 3D-макіяж: рум'янами "ліпимо" правильне особа, відблисками - омолоджуємо
ось що вам знадобиться для роботи. Палички з апельсинового дерева або манікюрна лопатка, дві пилочки для нігтів (про них нижче), кусачки або ножиці для кутикули (з загнутими ріжучими крайками), засіб для розм'якшення кутикули, масло для кутикули, косметична сіль або мило для ванночки. Також не забудьте про основу під лак. Виберіть який-небудь яскравий лак (кольоровий манікюр - одна з основних модних весняних тенденцій), закріплювач, живильний крем для рук, рідина для зняття лаку і антибактеріальний засіб. Тепер - за справу.
Перед тим як приступити до процедури, продезінфікуйте руки і інструменти. Якщо треба, зніміть з нігтів залишки лаку за допомогою засобу без ацетону (більш щадний). Далі потрібно надати форму нігтям і краще це робити пилкою: при обрізному манікюрі нігті частіше розшаровуються. Пилочку вибирайте для натуральних нігтів з малою абразивністю (шорсткістю поверхні), наприклад, на паперовій основі з наждачним крихтою. Форму нігтів прийнято визначати по зростанню кутикули, яка дзеркально відображає край нігтя (кругла - круглий край, квадратна - квадратний).
Далі бафом (чотиристороння пилка з високою абразивністю) шліфується поверхня нігтів, счищается ороговілий шар шкіри навколо.
Після лопаткою, а краще паличкою з апельсинового дерева (деревина дуже м'яка, містить у великій кількості ефірні масла, які є антисептиками) відсуньте кутикулу, нанесіть на неї розм'якшує засіб.
Тепер зробіть ванночку (на кілька хвилин) для рук з теплою водою і косметичної сіллю або просто мильною водою. Кутикула ще більше розм'якшиться, а руки - відпочинуть.
Після водних процедур помасажуйте пальчики, кисті, втираючи в них крем.
Кусачками або ножицями акуратно зріжте кутикулу. Зріз повинен йти по плавній лінії, які не ривками, щоб не пошкодити шкіру. Якщо все ж з'явилася ранка, обробіть її знезаражувальним засобом.
Тепер нанесіть на оброблену зону масло для кутикули, яке не дає їй грубеть. Після всіх доглядають процедур треба знежирити нігті засобом для зняття лаку, щоб манікюр вийшов рівним і акуратним.
Нанесіть на нігті базу під лак. Вона вирівнює поверхню нігтьової пластини, захищає її від пожовтіння при використанні кольорових лаків, лікує, зміцнює. Відразу після нанесення бази використовуйте кольоровий лак для покриття. Починати фарбувати треба від кутикули до вільного краю нігтя. Намагайтеся робити це швидко (щоб лак не висихав). Покривайте нігті кольоровим лаком в два шари - для насиченості тону. Якщо лак потрапив на шкіру, легше його прибрати коригуючих олівцем, який заправлений рідиною на основі ацетону.
Тепер покрийте нігті закріплювачем, завдяки якому лак тримається набагато довше, а самі нігті набувають глянцевий блиск. Вуаля! Манікюр готовий.
КОРИСНІ ПОРАДИ
- Гігієнічний манікюр варто робити раз в 2 тижні (за цей час ніготь і кутикула відростає).
- Червоний лак сохне довше, ніж інші. Не забувайте про це, коли вибираєте колір.
- Перед покриттям нігтів не збовтувати лак: так він швидше густіє. Потріть флакончик між долонями.
Дякуємо за допомогу в організації зйомки манікюрний салон Hollywood Nails.
Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram