Парові ванночки - чому вони корисні і як їх робити

  1. Користь парових ванночок для обличчя
  2. Парові ванночки: правила використання
  3. Парові ванночки: протівoпоказанія

З приходом весняно-літнього сезону наша шкіра потребує глибокого і якісному очищенні та додаткової вологи. Парові ванночки - один з найбільш ефективних способів глибокого очищення шкіри обличчя. Сьогодні на жіночому сайті Красива і Успішна ми поговоримо про користь і правила застосування очищувальних парових ванночок для обличчя.

очищувальних парових ванночок для обличчя

Користь парових ванночок для обличчя

Пар і гарячий, насичений водними парами повітря роблять благотворний вплив як на верхні, так і більш глибокі шари шкіри обличчя і шиї. Застосовуючи парові ванночки, ми не тільки сприяємо очищенню пор шкіри від бруду і чорних крапок , А й допомагаємо відновити порушений водний баланс, забезпечуючи всі шари шкіри необхідною вологою.

Парові ванночки розширюють пори, що знаходяться у верхніх шарах шкіри, збагачують шкіру киснем, сприяють поліпшенню кровообігу, а також прискорюють обмінні процеси щодо виведення продуктів розпаду і токсинів.

В результаті впливу пара на шкіру (парові ванночки або сауна ) Мертві частинки дерми (верхні шари шкіри) легко злущуються, шкіра легко очищається.

Як зазначає sympaty.net, в результаті шкіра починає дихати набагато глибше й ефективніше.

В результаті регулярного застосування парових ванночок шкіра стає більш м'якою і еластичною, a колір обличчя - більш рожевим, зникають чорні крапки і вугри.

Застосування поживних масок і вітамінів бажано після процедури прийняття парових ванночок. Це в рази підсилює ефект впливу вітамінів і поживних речовин.

Дану косметичну процедуру можна зробити в багатьох салонах краси, де під наглядом фахівця вам допоможуть очистити і оздоровити шкіру обличчя. Використання парових ванночок нерідко поєднується із застосуванням різних цілющих трав і рослин, їх сумішей, а також ароматичних ефірних масел.

Застосування парових ванночок можливо і в домашніх умовах в разі дотримання нескладних правил техніки безпеки проведення даної процедури.

Парові ванночки: правила використання

Процедуру очищення шкіри обличчя паром можна проводити в будь-який час доби, проте вечірній час є найбільш сприятливим. Після прийняття парових ванночок шкіру неoбходімо промити водою з додаванням кількох краплею соку лимона.

Рекомендується прийняти горизонтальне положення протягом 10-15 хвилин. Цим ви даєте можливість шкірі обличчя повільно закрити пори і відновитися після процедури без зайвого стресу.

Вкрай важливо правильно підготувати шкіру обличчя до прийняття пара. Шкіра повинна бути очищеної за допомогою косметичного молочка або лосьйону.

Шкіра губ і століття є дуже ніжною, тому перед процедурою глибокого очищення на дані ділянки шкіри наноситься жирний крем. Це убезпечить дані ділянки шкіри від перегріву.

Будьте якомога більш пильними, адже пар може обпекти шкіру і нашкодити. Вплив пара на шкіру обличчя не повинно перевищувати 7-10 хвилин.

Щоб уникнути проблем з рогівкою очних яблук на очі рекомендується накласти на очі щільну пов'язку. Волосся краще зібрати разом і заколоти ззаду, щоб вони не заважали. Також бажано використання зручної просторого одягу.

Після закінчення процедури вкрай не бажано торкатися до шкіри обличчя руками, заборонено терти або чесати ділянки обличчя. Замість цього ніжно промокніть шкіру обличчя і шиї чистим рушником або серветкою. Можна обережно прибрати спеціальної дерев'яної ложечкою вугровий висип або бруд.

Спочатку сполосніть обличчя водою кімнатної температури, потім більш прохолодною водою. Осушити шкіру слід чистою серветкою.

Тепер можна наносити на шкіру обличчя будь-живильні маски і крему. Їх вплив буде найбільш ефективним, адже пори особи зараз повністю розкриті.

З цієї причини заборонено виходити на вулицю, бо це може призвести до швидкого забруднення пір і появі запальних процесів.

Парові ванночки: протівoпоказанія

Парові ванночки проводити небажано, якщо ваша шкіра є сухий або дуже чутливою. Слід бути дуже уважною, якщо шкіра схильна до подразнення і висипу.

Парові ванночки протипоказані при наявності екзем, гнійників, дерматиту або висипки, викликаної алергічними реакціями. У такому випадку дана косметична процедура швидше нашкодить, ніж допоможе відновити баланс.

Парові ванночки розширюють кровоносні судини, тому щоб уникнути небажаних результатів процедура не рекомендується жінкам з уже розширеними кровоносними судинами, що розташовані близько до верхніх шарів шкіри.

Пар сприяє більш швидкому росту волосся, це теж необхідно враховувати перед проведенням глибокого очищення обличчя за допомогою пари.

При захворюванні серця, підвищеному артеріальному тиску, наявності бронхіальної астми проводити процедуру впливу гарячого повітря, насиченого водяними парами, заборонено. Це нерідко призводить до загострення заболевaній серця або верхніх дихальних шляхів.

Таким чином, парові ванночки є однією з оптимальних форм глибокого очищення обличчя від бруду і чорних крапок за умови їх проведення не частіше ніж один раз на місяць і дотримання всіх перерахованих вище заходів безпеки.

-
Автор - Юлія Кагадій, сайт www.sympaty.net - Красива і Успішна

Копіювання цієї статті заборонено!