Чистка особи - затребувана процедура у косметологів. Вона необхідна для регенерації епідермісу і нормалізації роботи сальних залоз. Однак салонна процедура коштує недешево. Розглянемо, чи можлива чистка обличчя в домашніх умовах.
Фото: Шугарінг.Fun
Чистка обличчя в домашніх умовах: правила і рекомендації
Мало хто може похвалитися ідеальною шкірою обличчя. На стан епідермісу впливають різні чинники: робота внутрішніх органів, харчування, навколишнє середовище і т. Д. Сальні залози працюють неправильно, в результаті пори розширюються і забиваються, на поверхні шкіри з'являються чорні крапки і запалення.
Глибока чистка обличчя справляється з забрудненнями, які важко видалити за допомогою вмивання. Її легко провести в домашніх умовах, і результат буде не гірший, ніж в салоні.
Запам'ятайте кілька правил:
- Проводьте чистку особи тільки в тому випадку, якщо немає висипань і ранок. Якщо з'явилися прищики, дочекайтеся, поки зникнуть. Чи не видавлюйте вугри самостійно, інакше занесете інфекцію. Видаляйте тільки чорні точки.
- Продезінфікуйте особа і руки - перед початком і після чистки обробіть шкіру і пальці перекисом водню. Чи не видавлюйте комедони нігтями. Обмотайте пальці стерильним бинтом або скористайтеся двома чистими серветками.
- Роблячи чистку обличчя будинку, дотримуйтесь етапи: розкриття пір, скрабірованіе, закриття пір, заспокоєння шкіри.
- Утримайтеся від чистки, якщо ви в положенні або годуєте грудьми. Також не проводите процедуру при алергічних проявах, дерматиті, псоріазі, демодекозе і екземі.
Дотримуйтеся таких рекомендацій:
- Інтенсивність і частоту чистки вибирайте в залежності від типу шкіри. Жирну шкіру очищайте раз в тиждень - потрібно видалити надлишок сала і максимально відкрити пори. При нормальному і комбінованому типі глибоку чистку проводите раз на місяць, використовуючи парові ванни або скраби. Для сухої шкіри вибирайте легкі методи чищення, застосовуючи м'які пілінги на кремовій основі. Робіть процедуру один раз в два місяці.
- Для очищення обличчя користуйтеся домашніми натуральними засобами, рецепти яких знайдете нижче.
Фото: Здорове особа
Читайте також: Як підтягнути обличчя в домашніх умовах
Чистка особи будинку: етапи
Розглянемо етапи глибокої чистки обличчя в домашніх умовах:
- Очищаємо шкіру. Зніміть макіяж, вмийтеся теплою водою з гелем.
- Розкриваємо пори. Робити це будемо з допомогою парової ванночки для обличчя. Залийте 1 ст. л. сушеної ромашки (липи, польового хвоща, розмарину) склянкою окропу. Наполягайте 5 хвилин в тазику або мисці. Нахиліться над посудом, накривши голову рушником. Дихайте над парою 10 хвилин.
Фото: hayatouki.com
- Очищаємо пори за допомогою скрабу. Скористайтеся одним з рецептів:
- Мед і мелену каву. Змішайте 1 ст. л. меленої кави з 1 ст. л. меду, нанесіть на обличчя, помасажуйте, змийте.
- Сіль і сода. Змішайте інгредієнти в пропорції 1: 1. Намильте особа дитячим милом, нанесіть сіль з содою, помасажуйте, змийте водою.
- Аспірин і мед. На таблетку аспірину капніть 0,5 ч. Л. води. Зачекайте пару хвилин. Додайте до суміші 1 ч. Л. меду. Нанесіть на обличчя, помасажуйте, змийте.
Як очистити обличчя, якщо не любите скраби? За допомогою маски. Рекомендуємо такі рецепти:
- Вугілля і желатин. Це домашній аналог популярної так званої чорної маски. Розтлумачте 2 таблетки активованого вугілля. Залийте 1 ч. Л. желатину столовою ложкою води. Залиште на 5 хвилин. Змішайте з вугіллям, нагрійте на паровій бані. Нанесіть на обличчя, залиште до повного висихання. Утворюється плівка. Знімайте маску від низу до верху.
- Білок яйця і сік лимона. Змішайте білок з 1 ч. Л. лимонного соку. Нанесіть на шкіру, залиште до повного висихання, змийте водою.
- Біла глина. 1 ст. л. білої глини змішайте з 2 ст. л. теплої води. Нанесіть на 15 хвилин, змийте теплою водою.
Фото: Жіночий сайт корисних порад
- Видаляємо комедони. Тепер почнемо боротьбу з чорними точками. Обробіть руки і обличчя трехпроцентной перекисом водню. Пальці обмотайте стерильним бинтом. Акуратно видавіть чорні точки - вони виходять самі при легкому натисканні. Після процедури обробіть обличчя перекисом водню.
- Закриваємо пори. Протріть обличчя кубиком льоду або вмийтеся холодною водою.
- Наносимо заспокійливу маску, наприклад м'якоть свіжого огірка або сметану.
Ви дізналися, як очистити обличчя в домашніх умовах. Нескладна процедура допоможе шкірі залишатися здоровою і сяючою. Головне - дотримуйтеся рекомендацій.
Читайте також: Що таке пілінг обличчя в домашніх умовах
Як очистити обличчя, якщо не любите скраби?