18.10.2017
Рожевий колір у більшості людей асоціюється з ніжністю, сентиментальністю, романтикою і юністю. Але це зовсім не означає, що використовувати його можна лише для оформлення жіночих спалень. Завдяки широкій гамі відтінків, а також їх прекрасному поєднанню з іншими квітами, рожевий буде доречний майже в будь-якому інтер'єрі. Дуже стильно виглядає, наприклад, рожева ванна кімната.
Поєднання кольорів або оформляємо рожеву ванну правильно
Рожевий колір необхідно розбавляти будь-яким відтінком, інакше дизайн ванної кімнати стане «нудотним» - білим або бежевим кольором:
- стіни, пофарбовані в червоно-рожевий;
- меблі, аксесуари, двері і підлогу в світлих тонах. Звичайно, можна зробити і навпаки. Дуже красиво також виглядає поєднання біло-рожевого з чисто білим - ніжний і затишний інтер'єр ванної кімнати.
Ще один цікавий варіант - рожевий, доповнений срібним або сірим. Останній, до речі, є універсальним кольором, а в парі з червоно-рожевим робить атмосферу у ванній особливо елегантною і шляхетною. Щоб підсилити цей ефект можна прикрасити інтер'єр блискучим шовком, оксамитом (килимки, штори), металевою фурнітурою (раковина, біді і ін.) І дзеркалом.
Стіни або стелю, оформлені в сірому кольорі - це ідеальне тло, який надає декору неповторну індивідуальність.
На замітку: зробить інтер'єр ванної таємничим поєднання біло-рожевого і фіолетового, наприклад, в мозаїці на стінах.
Дуже яскравий і насичений червоно-рожевий прекрасно гармонує з чорним кольором. Така драматична і, в той же час, брутальна комбінація в «сміливому» кольорі підійде навіть чоловікам.
Цілком доречні тут і інші темні відтінки:
- коричневі аксесуари;
- чорна меблі або бордовий килимок.
Рожевий і чорний - контрастне і оригінальне поєднання. Але головне не перестаратися з ними і обов'язково розбавити нейтральними тонами: світло-блакитна, жовта і зелена палітра.
На замітку: комбінація блідих відтінків рожевого і зеленого додасть свіжості в інтер'єр ванної кімнати.
А ось такі поєднання як рожевий з помаранчевим або синім - невдалий дизайн. Обережність не завадить і з жовтим кольором. Затишною і сонячною атмосферу в приміщенні зроблять приглушений рожевий з додаванням жовтої не яскравих тонів (штори або жалюзі).
Крім того, для створення «повітряного» інтер'єру часто використовують комбінацію рожевого з біло-блакитним і білим: рожева плитка, білий підлогу і т.д.
Шеббі шик
Такий стиль в оформленні ванних кімнат часто застосовують дизайнери. Шеббі-шик - це дизайн з величезною кількістю прикрас рожевих тонів, як правило, врівноважених білим. Стіни фарбують пастельним рожевим (теплим або холодним) кольором.
Якщо для обробки нижньої частини стін буде використаний кахель або панелі, то бажано залишити їх чисто білими, а верх стіни пофарбувати рожевим кольором. Не менш оригінально виглядає мозаїка або плитка. Двері і підлога також варто оформити в білих тонах.
Штори підбирають з щільного текстилю. Наприклад, відмінним рішенням стануть біло-рожеві фіранки з візерунком у вигляді смуг або з квітковим орнаментом. Повісити їх можна на металевий або дерев'яний багет. В якості прикраси також підійдуть вільно зав'язані рожеві стрічки - для легкого ковзання штори. Стрічки оформляють у вигляді бантів, зрізуючи їх кінці під кутом.
Крім того, рожева ванна в стилі Шеббі-шик передбачає наявність рожевого столика з дерева. Можна обробити його спеціальним кракелюрний засобом (викликає розтріскування фарби) і пофарбувати білим - під тріщинами буде видно рожеву основу, що робить столик дуже схожим на старовинний.
Ручки для меблів при цьому повинні бути скляними або фарфоровими і обов'язково білого кольору (але і блакитна варіація доречна).
Підвісна раковина декорується «фартухом» тієї ж гами, що і фіранки. Підійде і інший матеріал, наприклад, плитка з оригінальним принтом в сіро-рожевих тонах.
Особливу увагу необхідно приділити дзеркала. Воно повинно бути шикарним: позолочена, металева або різьблена дерев'яна рама білого кольору з вишуканим і складним дизайном (мозаїка, принти та ін.). Якщо потрібно щось більш яскраве, можна прикрасити ванну кімнату дзеркалом в рамі, яка імітує в'юнкі рослини.
Що стосується стелі, то тут просто не обійтися без кришталевої люстри з ніжно-рожевою підсвічуванням. Чи не найгіршим варіантом стане і підвісну стелю, по всьому периметру якого розташовані точкові світильники.
При наявності у ванній кімнаті вікна, можна прикрасити його збористі шторами або дерев'яними жалюзі. Оригінальне рішення - блакитна або прозора сіро-рожева тканина.
Доповнять обстановку скляні та порцелянові аксесуари рожевого кольору, а також рушники, згорнуті в рулони.
Звичайно, Шеббі-шик більше підходить жінкам, але з «участю» рожевої гами можна створити й інші, не менш стильні інтер'єри.
Прекрасно виглядає ванна кімната в античному стилі, де присутні ніжно-рожеві тони. Класичний дизайн - це використання двох кольорів: сіро-білий верх і темна підлога. Рожеві нечіткі тони стануть ідеальним рішенням для стилю кантрі - рожева меблі, стелю та оздоблення стін.
Колір чайної троянди буде доречний в мінімалізмі, незахаращених простір якого повністю демонструє всю пишноту відтінку. А цінителям стилю хай-тек (як чоловікам, так і жінкам) точно сподобається «легкий рум'янець» в інтер'єрі - сірий і брудно-рожевий колір.
меблі
Якщо рожева ванна оформлена ще і в білому, сірому або бежевому тоні, краще вибрати яскраво-рожеву меблі. До чорно-рожевому інтер'єру також підійде насичена рожева меблі і раковина. Для приміщення в ніжно-рожевому кольорі ідеальним рішенням стануть зелено-жовті, блакитні або фіолетові предмети.
Рожеву ванну кімнату можна прикрасити дерев'яними виробами під старовину, а також меблями з наявністю скляних вставок: багатоярусний столик для всіляких речей, вазочок (краще, якщо їх колір буде не прозорим), зберігання мила і т. Д.
аксесуари
Ідеально впишуться в рожеву ванну білі штори або жалюзі «повітряного» типу. Пожвавлять кімнату і наповнять затишком живі зелено-червоні квіти в горщиках або підлогових вазах. Дзеркало можна вибрати будь-який (природно гарне). Головне - все аксесуари повинні мати ніжно-рожевий колір.
Доповнить все невеликий килимок з оригінальним білим візерунком і пухнасті рушники. Чи не поганим акцентом стане витончена дорога люстра або світильники на стінах - підбирати освітлювальні прилади необхідно з урахуванням габаритів приміщення і декоративних особливостей інших елементів.