Ванна кімната - важлива частина будинку. Тому її обстановка не менш важлива, ніж обстановка будь-який інший кімнати в вашому домі. Додати індивідуальність і затишок ванній можна за допомогою різних декоративних елементів, в тому числі і килимків. Килимок у ванній виконує не тільки декоративну функцію, він також служить для комфорту і безпеки.
Як і великі килими, килимки для ванної мають безліч форм, кольорів і розмірів. Але найголовнішим критерієм при виборі того чи іншого килимка є матеріал. Сьогодні при виробництві килимків для ванни використовується безліч найрізноманітніших матеріалів. При виборі килимка важливо врахувати, щоб він повинен без проблем переносити вологість і високі температури.
Розглянемо найпопулярніші види килимків для ванної.
Акрилові килимки добре підходять для ванної та відповідають всім вимогам для даного виду килимів. Вони досить міцні, стійкі до вологості і високій температурі, легкі в догляді. Досить вимити акриловий килимок вручну або навіть випрати в пральній машині. Після прання килимки для ванни з акрилу швидко висихають і зберігають форму. Крім цього, вони безпечні. Основа акрилових килимків гумова або силіконова, що не дає ковзати по плитці. Часто акрилові килимки роблять з присосками внизу, що дає можливість покласти його на дно ванни. Сьогодні в магазинах представлений широкий вибір акрилових килимків всіляких квітів, тому ви легко зможете знайти килимок, який впишеться в інтер'єр вашої ванної кімнати.
Мохові килимки роблять з цього моху, тому вони м'які, відмінно вбирають вологу і не стають джерелом поганого запаху. Моховий килимок треба сушити після кожного використання.
Велику популярність сьогодні придбали дерев'яні килимки та килимки з бамбука. Вони повністю натуральні, антибактеріальні і оброблені спеціальним покриттям, яке відштовхує вологу. Однак з роками такий килимок може потемніти.
Гумові килимки для ванної прослужать вам довгий час і до того ж, вони безпечні. Також вони дуже міцні і гнучкі, що не будуть ковзати по підлозі або дну ванній. Щоб запобігти розвитку грибка на гумовому килимку, в нього додають спеціальні засоби. Такі килимки також потрібно сушити після кожного використання.
Килимки з додаванням мікроволокна дуже популярні зараз. Вони відмінно вбирають вологу і не ковзають по підлозі. Такі килимки м'які і мають антибактеріальний ефект. Мити їх можна вручну або в пральній машинці.
Дуже зручними і м'якими є ткані килимки. Найчастіше ткані килимки роблять з льону або бавовни. Килимки з тканини можуть бути як длінноворсний, так і коротковорсне.
Який килимок підійде саме вам - залежить від цілей. Продумайте, яким повинен бути ваш килимок - міцним, м'яким, довговічним або антибактеріальним, і тоді ви зможете підібрати килимок, повністю радить вашим вимогам.
статті
Тонкий килим в інтер'єрі
Хочете купити тонкий килим на підлогу? Інтернет магазин Kilimi підкаже які тонкі килими підійдуть в вітальню, спальню, передпокій і кухню, а також розповість про переваги такого покриття.
Детальніше