Олівець для губ - незамінний атрибут в косметичці кожної жінки.
Красиві губи неможливо уявити без чіткого контуру і спокусливою форми. Олівець здатний перетворити ваш образ і посмішку. Розповідаємо про контурних олівцях для губ ...
Які бувають контурні олівці?
- Дерев'яний олівець. Класичний олівець з грифелем, який проводиться з використанням смол і воску, завдяки чому м'яко ковзає по губах, не дряпаючи їх і рівномірно віддаючи колір.
Перевага дерев'яного олівця полягає в тому, що він економно витрачається і його можна заточувати на свій розсуд. Такий тип олівця самий твердий і здатний малювати тонкі і чіткі лінії. Легкість використання залежить від дерева, з якого виготовлений олівець - чим м'якше порода, тим більш комфортним є нанесення фарби на шкіру. Головний недолік дерев'яного олівця в його крихкості і необхідності постійної заточки.
- Пластиковий олівець. Барвний стрижень поміщається в тубу з автоматичним механізмом. Такий олівець м'якше і зручніше дерев'яного.
Загострювання грифеля не потрібно, оскільки текстура автоматичного олівця нагадує помаду. Очевидною перевагою пластикових олівців є зручність їх використання - стрижень висувається з туби всього одним натиском або прокручуванням. Але така функція не позбавлена недоліків, адже часто автоматичні олівці неможливо закриття назад. Також при надмірному викручуванні олівець може зламатися.
Варіації кольору і текстур.
- Кольоровий олівець підбирається до кольору помади. наприклад Dior Rouge Contour Lipliner Pencil Couture Colour , CHANEL Le Crayon Levres , Mesauda Xpress Lips , Bourjois Contour Levres Edition ...
- Тілесний олівець. Випускається в декількох універсальних відтінках. Бежевий олівець може виявитися вельми корисним, коли необхідно візуально звузити губи або кардинально змінити їх форму. За допомогою тілесного олівця можна додати губам природну, але абсолютно іншу форму.
- Білий олівець. Використовується професійними візажистами для візуального збільшення губ. Найчастіше білий олівець містить мікроскопічні мерехтливі частинки, які працюють як хайлайтер - розсіюють світло і змащують кордон переходу контуру губ. Можна промальовувати білим олівцем верхню частину губ, створивши натуральний ефект губ бантиком. Також з його допомогою можна створити красиві відблиски по центру губ, роблячи їх об'ємніше і сексуальніше.
- Безбарвний олівець. Унікальність цього засобу полягає в тому, що більше не потрібно підбирати олівець в тон до помади. За допомогою прозорого олівця можна надійно закріпити контур, і при цьому губи будуть виглядати природно. А для прихильниць блиску прозорий олівець стане знахідкою, адже розтікання блиску для губ залишиться в минулому.
- Силіконовий олівець. За зовнішнім виглядом він нагадує безбарвний олівець, але виконує іншу функцію і суттєво відрізняється за складом. Силіконовий олівець містить велику кількості воску, натуральних смол і косметичного силікону, з допомогою яких заповнюються зморшки і нерівності губ. Силіконовий олівець ідеально підійде для вікового макіяжу, оскільки він моментально перетворює губи, роблячи їх гладкими і повними.
- Водостійкий олівець, наприклад Mesauda Aqua Kiss . Такий тип контурного олівця підійде зайнятим жінкам, які весь день працюють і не мають у своєму розпорядженні достатній кількістю часу для регулярного підфарбовування губ. З нанесенням контуру таким олівцем доведеться помучитися, оскільки він твердіше інших олівців, але результат у вигляді багатогодинний стійкості не може не радувати. Правда, слід пам'ятати, що водостійкий олівець вимагає спеціального засобу для демакіяжу, оскільки змити його не так вже й просто.
При виборі олівця зверніть увагу:
- Якщо яскравий колір губ - невід'ємна частина вашого образу, то сміливо купуйте кольоровий автоматичний або дерев'яний олівець, підібраний тон в тон або на тон темніше вашої помади.
- Якщо вибір припав на дерев'яний олівець, обов'язково протестуйте його на руці і визначте, чи підходить вам його твердість і насиченість кольору. Надто м'який олівець, навіть за умови абсолютного комфорту нанесення, може поплисти на губах і розмазати помаду. Занадто твердий грифель довше тримає колір, але може подряпати і пересушити ніжну шкіру губ.
- При виборі пластикового олівця уважно огляньте механізм. Він повинен бути якісно виконаний, інакше олівець може зламатися в самий невідповідний момент.
- Якщо ви віддаєте перевагу пастельним відтінкам помади і напівпрозорим блиску, то придивіться до безбарвному і силіконового олівця. З їх допомогою ви зможете створити чіткий контур при використанні помади будь-якого відтінку.
- Якщо на ваших губах є зморшки, силіконовий олівець допоможе їх повністю приховати.
Не забудьте подивитися на склад кошти. Часто в складі олівців містяться вітаміни і поживні речовини, кардинально проблеми вони не вирішать, але додатковий догляд зайвим не буває). Якщо ваші губи схильні до пересихання і сухості, олівець з вітамінами А і Е, натуральними маслами і екстрактами трав допоможе підживити шкіру ваших губ.
Чим якісніше олівець ви придбаєте, тим красивіше і соблазнительнее будуть ваші губки, і посмішка буде чарівною.
Будьте красиві!
Які бувають контурні олівці?