Незважаючи на шалену популярність Кончити Вурст, не кожна дівчина хоче бути на неї схожою
ДеПо розповість, як позбутися від зайвої рослинності на обличчі.
1. Освітлення.
Це спосіб підійде для тонких і світлих волосків, що ростуть не по всій поверхні верхньої губи, а одинично по краях губ. Якщо волоссячко над губою мають темний відтінок і розташовані часто, освітлення може тільки нашкодити - підкреслити наявність «вусиків» над верхньою губою і надати їм більш виражений відтінок.
Для домашнього освітлення волосків над верхньою губою найчастіше застосовується перекис водню (готується спеціальний склад з іншими компонентами), але більш зручні в застосуванні освітлюючі смужки.
2. Воскова депіляція.
Можна видалити небажану рослинність за допомогою холодного чи гарячого воску, а також воскових смужок. Методика цілком може застосовуватися самостійно, але краще за все для початку відвідати косметолога. До того ж, шкіра в області верхньої губи може бути дуже чутливою, і після депіляції у багатьох жінок спостерігається роздратування, іноді навіть тривале. Звичайно, через деякий час волосся на губою з'являться знову, але при постійній депіляції волоски будуть рости все рідше, а потім стануть тонкими і практично невидимими.
3. Пінцет.
Видалення волосся пінцетом - шлях більш болюче, ніж попередні, оскільки займає більше часу, та й результат такої процедури далеко не завжди ідеальний. До того ж, велика ймовірність значного збільшення росту волосся і подразнення шкіри.
4. Лазерна епіляція.
Для позбавлення від рослинності на обличчі раз і назавжди можна вдатися до косметологічних методикам видалення волосся: лазерної епіляції (вплив на волосяну цибулину) і епіляції імпульсним світлом (вплив на меланін - фарбувальний пігмент волоса). Обидві процедури повинні проводитися в умовах косметологічного кабінету (звичайно, такі послуги будуть коштує дорожче, ніж самостійне видалення волосся).
5. Гормональні препарати.
Ріст волосся на обличчі - процес, який залежить від концентрації в організмі гормонів-андрогенів. Волосяні цибулини чутливі до цих біологічно активних речовин, в залежності від активної концентрації їх в крові, а також від співвідношення андрогенів та інших гормонів. Саме тому при гормональних порушеннях (в результаті вагітності, хронічних захворювань або прийому гормональних препаратів: оральних контрацептивів, анаболічних стероїдів, андрогенів) може спостерігатися збільшення росту волосся на обличчі. При наявності такої проблеми, яка не коригується за допомогою косметологічних маніпуляцій, варто звернутися до лікаря - для з'ясування справжньої причини появи «вусиків».
Більше новин про події в мире читайте на Depo.Головна