- Переваги срібла 925 проби срібні ланцюжки найпоширеніші, практичні і доступні. Ціна ланцюжка зі...
- Як підібрати срібний ланцюг
Переваги срібла 925 проби
срібні ланцюжки найпоширеніші, практичні і доступні. Ціна ланцюжка зі срібла 925 проби приємно вас здивує. З такого металу вдається виготовити авторські оригінальні ювелірні вироби, які користуються популярністю серед любителів срібних прикрас.
Срібло 925 проби вважається високопробним і самим часто використовуваним в прикрасах, так як містить 92,5% срібла. У виробах відмінно поєднуються дорогоцінні й напівкоштовні камені: смарагди, аметисти, гранат, бірюза, перли. Із задоволенням працюють з цим металом ювеліри і втілюють в життя найрізноманітніші ідеї замовників за прийнятною ціною.
Завдяки хорошій пластичності і тягучість, зі срібла 925 проби вдається виготовити дуже тонкі і невагомі прикраси.
Згодом срібні предмети окислюються і темніють. Для поліпшення експлуатаційних властивостей і додання особливого блиску вироби покривають родієм. Покриті ланцюжка набувають яскравий, насичений, білий колір. Але справжніх цінителів більше привертають вироби без покриття.
Для додання міцності в срібло 925 проби додають різні сплави. Найбільш підходящим вважається мідь завдяки схожості їх властивостей.
Типи плетінь ланцюжків
Основні способи плетіння ланцюжків: ручний, машинний, штампування. Ручне плетіння застосовується для середніх і великих ланцюжків. Мінімальна маса таких виробів становить 6 м Машинне плетіння використовують для виготовлення легких ланцюгів, дозволяє виготовляти ланки масою 0,2 г. Штампуванням виготовляють прикраси на штампах, ланки не паяють. Цей метод найшвидший і найдешевший, вироби виходять об'ємними з невеликою вагою. Недолік такого плетіння - деформація і перекручування виробів.
Основні види плетінь: якірне, панцирное, Бісмарк, перлина, візантійське. Класичне якірне плетіння має ланки овальної або круглої форми. при панцирних плетінні всі ланки відшліфовані з обох сторін і знаходяться в одній площині. Цей вид відрізняється міцністю. Ефектно виділяється сінгапурський панцирное плетіння, яке складається з вигнутих ланок. Ланцюжок скручується і при русі блищить, переливаючись гранями.
Срібна ланцюг типу перлина складається з кульок круглої, овальної, циліндричної форми, з'єднаних між собою ниткою. Плетіння типу Бісмарк збирається вручну, кожна ланка акуратно припаивается до сусіднього. Бісмарк вважається міцним з'єднанням, і такі прикраси рекомендується поєднувати з кулонами, хрестиками, підвісками, медальйонами.
Як підібрати срібний ланцюг
Срібні ланцюжки за своєю популярністю і обсягами продажів не поступаються золотим, а може, навіть і перевершують. Різноманітність прикрас вражає своїми формами, декоративними оздобленням - золотом, чорнінням. Доповнюють ланки плоскими частинами, прикрашають емалевими зображеннями. Сучасна ювелірна промисловість пропонує якісні і надійні вироби. Ціна 1 г срібла в середньому становить від 45 до 100 рублів.
Проба і клеймо виробника обов'язково маркується на ланці перед замочком. При виборі звертають увагу на товщину, тип плетіння і довжину. Для жінок оптимальна довжина 45 см, для чоловіків 55 см, дітям вибирають ланцюжка довжиною 35-40 см. Молодим дівчатам ідеально підходять легкі, середні і короткі, які акцентують увагу на обличчі. Жінкам підбирають довгі ланцюги з оригінальним плетінням, чоловікам об'ємні короткі з подвійним, потрійним плетінням.
При виборі звертають увагу також на тип і якість замку. Замок типу карабін застосовують на масивних ланцюжках, круглий замок на пружині ставлять на жіночі вироби. До вечірнього вбрання ідеально підійде кольє з срібла , Яке, безсумнівно, справить сильне враження на оточуючих.
Чоловічі ланцюга, як правило, виготовляють з великими ланками. Дизайн лаконічний, стриманий, стильний і оригінальний. Декоративне оздоблення чорнінням надає виробу графітовий відтінок, створює об'ємний вигляд.