- Що це за технологія
- Особливості
- вартість
- Протипоказання
- різновиди
- холодне
- Гаряче
- що потрібно
- Техніка для домашнього проведення
- Плюси і мінуси
- Корисні відео
Короткі локони - подовжити, рідкісні - зробити гущі. Якщо ви мрієте саме про це, досягти бажаного результату допоможе капсульне нарощування волосся. Процедура може проводитися гарячим і холодним способом, із застосуванням клейових, кератинових, смоляних капсул. Ми допоможемо розібратися, скільки пасом потрібно для вашої шевелюри, чим відрізняються різні методики і який з них все-таки віддати перевагу.
Що це за технологія
Не можна сказати, що нарощування - нововведення останніх років. Але саме подовження локонів за допомогою капсул вважається найсучаснішою і популярною процедурою. Щоб стати власницею розкішної копиці волосся, доведеться потерпіти. Процес кріплення пасм триває кілька годин. Він вимагає акуратності й уваги. Будь-яке невірний рух здатне зіпсувати бажаний результат і знизити ефект натуральності шевелюри.
Особливості
донорські волосся фіксуються на власних локони за допомогою капсул, величина яких часто не перевищує рисове зернятко. Кріплення спочатку підбирається під колір рідних пасом або ж підлаштовується під нього вже після процедури. Для капсульного нарощування з шевелюри відокремлюють дуже тонкі пасма, щоб нова зачіска виглядала природно.
Часто для подовження волосся використовуються кератинові капсули. За складом вони нагадують будівельний матеріал волосяних стрижнів і нігтів. Є спеціальні смоли, гель і клейові суміші, з яких майстри вручну формують маленькі грудочки для фіксації нарощуваних пучків. Також до цієї технології відноситься кріплення пасм крихітними металлокерамическими намистинками (кільцями), які при стисненні особливими щипцями перетворюються в плоскі пластинки і «ховаються» в локони.
Увага! Деякі капсули після висихання біліють, тому не рекомендуються для нарощування темного волосся. Обговоріть цей момент зі своїм перукарем.
вартість
У салоні краси вартість послуги складається з декількох складових. Це якість, довжина і кількість донорських пучків, спосіб їх нарощування, кваліфікація майстра, регіон розташування закладу і інші фактори. В середньому ціна капсульної технології стартує від 6-8 тисяч рублів. Максимум буває не обмежений навіть 30-40 000 рублів. Скільки доведеться віддати саме вам - треба дивитися в індивідуальному порядку. Майстер вирахує суму в ході консультації перед процедурою.
Протипоказання
Капсульне нарощування волосся підходить далеко не кожній дівчині. Воно має різні обмеження по здоров'ю, станом локонів і навіть за віком. Варто відмовитися від нарощених пасом, якщо ви згодні хоча б з одним твердженням:
- Моє волосся потребують лікування, тому що сильно випадають, ламаються. Вони пошкоджені або ослаблені.
- Лікар поставив діагноз ВСД або мігрень.
- Проблеми з судинами знайомі мені з особистого досвіду.
- Зараз я проходжу курс хіміотерапії / лікуюся антибіотиками або гормонами.
- Шкіра голови у мене дуже чутлива / вона має ранки, садна, інші ушкодження.
- В даний момент у мене загострився хронічний недуга (будь-який).
- Жирний тип волосся - це про мене.
- Я вагітна / годую малюка грудьми.
- Мій вік - менше 16-18 років.
Увага! Деякі технології капсульного нарощування мають обмеження по довжині. В одних випадках довжина волосся повинна бути не менше 10-20 сантиметрів, в інших досить і 6.
різновиди
Глобально всі способи капсульного нарощування діляться на гарячі і холодні. Перша і головна особливість, яка їх відрізняє, - наявність або відсутність теплового впливу на пасма під час процедури. І вже потім можна вдаватися в подробиці опису методик, кожна з яких має кілька різновидів.
холодне
Вважається особливо безпечним для шевелюри, тому що донорські купки фіксуються клеєм, гелем, кільцями, ультразвуком - всім, що виключає застосування гарячих інструментів. Кріплення виходять надійними і непомітними, а зачіска набуває потрібну довжину і додатковий обсяг. Це можна помітити по фото до і після процедури. У фінансовому плані технологія вважається більш доступною, ніж гарячі методи подовження локонів. Ми розповімо, як за допомогою холодного нарощування волосся додатково заощадити свої заощадження і виконати процедуру в домашніх умовах, спираючись на навчальне відео.
Гаряче
Щоб приєднати нарощувані волоски до власних локонам клієнта, майстер розігріває і зміцнює капсули за допомогою спеціальних щипців . Не потрібно боятися, що гарячий інструмент зіпсує шевелюру. Температура нагріву порівнянна з тією, що властива звичайному прасування для волосся. Найчастіше вона навіть нижче цих показників. Є різні способи гарячого нарощування пасом, після яких можна сушити, фарбувати, укладати шевелюру. Дізнайтеся про відмінності англійської та італійської методик, а також про те, чим хороша алмазна технологія.
що потрібно
Найдорожчим матеріалом для нарощування вважаються слов'янські волосся. Зате вони відрізняються високою якістю і добре виглядають на голові. Можна відразу замовити пасма на капсулах. Заздалегідь порахуйте, скільки локонів вам знадобиться. Орієнтуйтеся на те, що 100 грам волосся - це від 100 до 120-130 міні-прядок.
Для подовження шевелюри гарячим способом будуть потрібні щипці або клейовий пістолет. У випадку з холодною технологією - намистинки, гачок для протягування локонів і прилад для затиску або ж апарат для нарощування ультразвуком. Матеріал для фіксації буде залежати від обраної методики: клей, гель або кератин. Крім того, знадобляться такі інструменти:
- гребінець;
- затискачі;
- воскова папір;
- лінійка;
- ножиці;
- ізолятор - прозора пластина, яку потрібно надягати на натуральну пасмо перед кріпленням донорської. Ми розповімо, що ще знадобиться для самостійного капсулирования волосся, і як правильно виконувати цю процедуру.
Техніка для домашнього проведення
Подовження пасом в домашніх умовах - це недорого, зате дуже клопітно. Бажана зачіска не завжди виходить з першого разу. Тому вибирайте порівняно легкі способи: стрічкове нарощування або кріплення локонів на трессах . З капсульних технологій можна спробувати гарячу італійську методику. Для цього:
- Суху і чисту шевелюру, вимиту без бальзаму і кондиціонера, розділіть на кілька частин.
- Виберіть місця, на які будете кріпити пасма.
- Обробіть донорські волосся: сформуйте з них тонкі пучки в потрібній кількості. Працюйте на воскової папері, щоб локони НЕ липли до столу.
- Строго відповідно до інструкції приготуйте кератиновий клей, якщо купили пасма без капсул.
- Опустіть в розведений склад кінчики пучків. Витягуючи їх, відразу формуйте пальцями невеликі грудочки.
- Покладіть готові пасма на воскову папір, щоб вони підсохли.
- За допомогою затискачів приберіть верхню частину волосся.
- Відокремте тонкий локон і надіньте на нього ізолятор. При необхідності закріпіть пластинку шпилькою.
- Візьміть один донорський пучок. Спеціальними щипцями нагрійте на ньому раніше сформовану кератіновую капсулу.
- Зробивши невеличкий відступ від коренів, вирівняйте обидві пасма: свою і нарощувану.
- Стисніть місце з'єднання щипцями. Капсула повинна зафіксуватися і охолонути.
- Виконайте аналогічні дії по всій голові або в певних зонах. Щоб закріпити пасма на потилиці, поставте позаду себе велике дзеркало.
Порада. Нарощуйте пасма на доглянуту шевелюру. Заздалегідь зріжте посічені кінчики, якщо потрібно - вирівняйте колір або підфарбуйте коріння.
Плюси і мінуси
Після процедури волосся стануть довшими і густіше - і це головна її перевага, заради якого дівчата погоджуються на капсульне нарощування. Інші плюси технології:
- можна розчісувати, укладати, сушити і фарбувати нарощені пасма ;
- при вдалому підборі донорського матеріалу різниця між ним і своїми локонами майже непомітна;
- сучасні методики дозволяють подовжити навіть коротку стрижку (Від 5-6 сантиметрів);
- палітри відтінків донорських пучків дуже різноманітна;
- капсульні кріплення добре маскуються в волоссі і майже не відчуваються, якщо звикнути до них;
- завдяки великій кількості методик можна підібрати для себе бюджетний варіант або навіть наростити волосся самостійно.
Мінуси техніки капсульного нарощування:
- волоски іноді вичісують з донорських пучків;
- великі пасма можуть сповзати з локонів або доставляти дискомфорт;
- процедура нарощування і корекції займає багато часу (від 2-х годин);
- є обмеження і протипоказання;
- Нарощені шевелюрі потрібен спеціальний догляд ;
- судячи з відгуків, є ризик придбати неякісний матеріал або зіткнутися з непрофесіоналізмом перукаря.
Увага! корекція буде потрібно через 2-3 місяці або навіть через півроку після першої процедури. Це залежить від швидкості росту власних локонів і обраної методики.
Незважаючи на затребуваність і популярність, технологія капсульного нарощування як і раніше викликає багато питань у дівчат, які мріють зробити своє волосся довше і гущі. Не потрібно соромитися дізнаватися необхідну інформацію у перукаря в салоні. Добре, якщо він докладно, по пунктах розповість про особливості гарячих і холодних способів, порадить, що краще саме в вашому випадку.
Від кваліфікації, досвіду і майстерності фахівця багато в чому залежить результат нарощування. Хочете, щоб зачіска виглядала ефектно і натурально - приділіть увагу пошуку грамотного майстра, а також вибору донорських пучків. Шикарним доповненням вашої шевелюри стануть тільки якісні пасма.
Корисні відео
Найкраще відео про нарощування волосся капсульної методом.
Процедура капсульного нарощування волосся у професіонала.