Презентація "Голуб" для дітей 2-4 років

  1. Презентація про голубів
  2. голоси птахів
  3. Опис голуба для дітей

І знову здрастуйте І знову здрастуйте! Хто з вас не годував з дітьми голубів? Думаю, що все, хоч одного разу, але насипали вуличним птахам насіння, зерна або хліб. А що ви розповідаєте дитині, коли годуєте птахів?

У моїй доні настав вік чомучки. Так ось з її «чому» і народилася дитяча презентація про голубів. Віке зараз 3 роки і я робила презентацію під неї. Тому вона, можливо, трохи багатослівна для сприйняття дітьми молодшого віку. У зв'язку з цим, через кілька днів я опублікую спрощений варіант презентації про голубів для дітей від року. А в наступних статтях нас чекають розвиваючі заняття для дітей на тему «Птахи». Так що раджу підписатися на оновлення сайту, щоб не пропустити презентацію і статтю.

Озвучена презентація «Голуб» розповість вам про те, хто такі голуби, які бувають, де живуть, що їдять, як висиджують пташенят, згадаємо і про поштових голубів. Озвучувала презентацію я, але своїм новим дитячим голосом, таким же, як і в презентації про креветку .

Нижче ви бачите два ролика. Перший - презентація про голуба, а другий - презентація про голоси птиці. Це не моє, а знайдений на youtube скарб. Раджу подивитися і послухати обов'язково!

Презентація про голубів

Презентацію можна завантажити

голоси птахів

За традицією я публікую опис голуба для дітей. Можливо, воно стане в нагоді вам для тематичних занять з вашими дітьми.

Опис голуба для дітей

Голуб - це птах з невеликою головою, тонким дзьобом, короткими ногами, але дуже чіпкими пальцями на них. Пальцями він міцно чіпляється за дерева, щоб не впасти. Ще у цього птаха красиві, довгі і гострі крила.

Голуби можуть жити не тільки на волі, тобто на вулицях міста, в лісі, скелях, але ще і у людини. Людина будує птахам хороший будинок - голубник або клітку. Люди, які розводять голубів, називаються голубівників. А ось міські голуби живуть під дахами будинків, на горищах або будують собі гнізда на деревах.

Існує багато різних порід голубів, але ті, які мешкають в місті, називаються Сизара. Вони красивого блакитного кольору - сизого, хоча нам здається, що вони сірі. А як красиво переливаються кольору на їх шиї - і смарагдовий і ліловий.

Ще бувають англійські, померанские і угорські дутиши.

Також веерохвості голуби - за їх пухнастий хвіст їх називають павичами. Ще, наприклад, витютень і звичайна горлиця.

Бувають поштові голуби. Раніше вони розносили пошту. Домашнього голуба брали з собою в далеку дорогу, а якщо потрібно було написати лист додому, то до його лапці прив'язували лист, згорнутий в трубочку, і відпускали. Голуб прилітав додому разом з листом.

Крім насіння і хліба, голуби їдять різні зерна, насіння, рослини, ягоди. А в місті все, що знайдуть їстівного на вулиці. Міським птахам дуже важко взимку, тому, що вся їжа залишилася під снігом - тому так важливо годувати птахів взимку. Ще голуби п'ють багато води, щоб швидше розм'якшувалася тверда їжа.

Голуби, як і курочки, висиджують яйця. В гнізді сидять і мама і тато - по черзі, але більше, звичайно, мама. З маленьких білих яєчок через дві-три тижні з'являються пташенята. Вони зовсім сліпі, голенькі, з маленьким пушком.

Батьки годують своїх малюків спеціальним молочком - це розмоклих в зобу у мами і тата зерна. Зоб - це невеликий мішечок в шиї у птахів. А коли пташенята підростають - вони їдять разом з батьками.

Приємного перегляду!

Ваша, Ольга Баженова.

Хто з вас не годував з дітьми голубів?
А що ви розповідаєте дитині, коли годуєте птахів?