Як вибрати шампунь?

Всім привіт! У сьогоднішній статті мова піде про такий важливий засіб в догляді для волосся, як шампунь. З цим продуктом, який ми використовуємо регулярно, і від якого дуже багато залежить, пов'язана величезна кількість міфів. Починаючи від того, на які компоненти в складі кошти варто орієнтуватися, і закінчуючи тим, чи варто міняти шампунь - звикають до нього волосся і шкіра голови, чи ні? Спробуємо з усіма цими питаннями розібратися!

Спробуємо з усіма цими питаннями розібратися

Основне призначення шампуню - очищати шкіру голови, промивати волосся, знімати статичну електрику з волосся і видаляти надлишки шкірного жиру. Ніякі маски, бальзами або кондиціонери не працюватимуть на волоссі і шкірі голови без шампуню. Він - всьому голова! Неправильно підібраний шампунь тільки зашкодить шкірі голови і волоссю, пересушить її, може викликати появу роздратування і відчуття сверблячки на шкірі голови. А хороший шампунь, навпаки, зволожить волосся, дбайливо очистить шкіру голови і при цьому запобігає появі лупи. Але як же вибрати цей засіб?

Орієнтуємося на три основні чинники:

- Тип шкіри голови і волосся;

- Склад засобу;

- Бажаний результат.

- Бажаний результат

Дуже часто виникають питання про те, як правильно визначити тип шкіри голови. Адже дуже часто зустрічається така ситуація, коли волосся сухе і ламке, а шкіра голови жирна. Або при жирному волоссі - лупа і лущення шкіри голови, які зазвичай супроводжують сухе волосся. Тут мова йде швидше за все, про неправильний догляд і неправильному виборі засобів для волосся. Якщо Вам знайомі перераховані вище проблеми, то вибирайте засоби, які допомагають оптимізувати рН-баланс шкіри голови. Наприклад, з нашого асортименту це шампунь The Face Shop After Color Care Shampoo з нейтральним рівнем рН 5.7.

А взагалі рекомендації від трихолог, якщо з визначенням типу волосся не виникає проблем, такі:

Для сухого волосся краще всього вибирати шампуні з м'якою очищає основою. У складі таких коштів повинні бути присутніми масла, протеїни і вітаміни. Якщо волосся ще й постійно піддаються термічній дії плойки, фена і прасування, то добре, коли в засобах присутній кератин і кераміди, які допоможуть поліпшити саму структуру волосся. Наприклад, прекрасно сухим і пошкодженим волоссю підійде зволожуюча лінійка Kerasys Hair Clinic System Moisturizing .

Для жирного волосся слід вибирати засоби, які регулюють роботу сальних залоз і допомагають продовжити відчуття свіжості і чистоти шкіри голови. Це алое вера, кропива, календула, ромашка, м'ята. При цьому не бажана присутність силіконів і занадто великої кількості масел - вони створюють відчуття жирності волосся практично через кілька годин після використання шампуню.

Для нормального волосся варто вибирати продукти з хорошим і збалансованим складом. Краще віддавати перевагу засобам з м'якою очищає основою без сульфатів. Єдине, що перший місяць після початку використання безсульфатних засобів волосся можуть виглядати тьмяними і неохайними. Зате щадна основа таких шампунів після адаптаційного періоду дозволить довше зберігати колір фарбованого волосся, зробить їх більш м'якими і шовковистим, прискорить зростання і не буде змивати природний захисний шар. З нашого асортименту це кошти бренду L'ador і шампуні Missha Natural Rose Vinegar Shampoo і Natural Lotus Vinegar Shampoo з натуральним оцтом.

Звичайно ж, використовуючи навіть найкращий шампунь, не варто забувати і про інші засоби догляду, які допоможуть відновити волосся і додати їм пружність і еластичність.

І наостанок давайте поговоримо про те, чи можливо звикання волосся і шкіри голови до певного засобу. Міф це чи правда?

Почнемо з того, що на відчуття чистоти волосся завжди впливає безліч факторів: харчування, стрес, час року. Тому навіть використовуючи один і той же засіб протягом тривалого часу, час від часу можна отримувати різний результат. Це не означає, що шампунь (бальзам, маска, кондиціонер) викликали звикання і перестали працювати. Змінюються стан організму і зовнішні умови - змінюється і наше ставлення до засобу. Тим більше, що багато хто з нас регулярно експериментують з укладаннями, зачісками, засобами для термозахисту і іншими продуктами. Але ж ті ж шампуні з м'якими очисними основами не так добре вимивають кошти для укладання, як більш «жорсткі та агресивні» побратими. Тому, якщо раптом ефект від перш хорошого і улюбленого продукту став розчаровувати - подумайте, що ви міняли в своєму раціоні? Чи могли на це вплинути кошти для «хардкор» укладання волосся? Або час року і огидна погода?

Сподіваємося, ми відповіли на Ваші питання і Ви почерпнули для себе щось нове зі статті!

ВИБРАТИ ШАМПУНЬ

ВИБРАТИ ШАМПУНЬ

З любов'ю, Lunifera

© 2017 Lunifera.ru. Стаття написана Дар'єю Соколової, спеціально для Lunifera.ru. Будь-яке копіювання без згоди адміністрації магазину заборонено.

Починаючи від того, на які компоненти в складі кошти варто орієнтуватися, і закінчуючи тим, чи варто міняти шампунь - звикають до нього волосся і шкіра голови, чи ні?
Але як же вибрати цей засіб?
Міф це чи правда?
Тому, якщо раптом ефект від перш хорошого і улюбленого продукту став розчаровувати - подумайте, що ви міняли в своєму раціоні?
Чи могли на це вплинути кошти для «хардкор» укладання волосся?
Або час року і огидна погода?