Зелена глина для обличчя - властивості продукту, рецепти масок (в тому числі від прищів) + відгуки

  1. Склад і корисні властивості косметичного продукту
  2. Найпопулярніші маски із зеленої глини
  3. Відео: Як розвести і нанести глиняний порошок?
  4. Для жирного особи
  5. Для нормального і комбінованого
  6. заспокійлива
  7. Омолоджуюча
  8. підтягує
  9. Для усунення недосконалостей
  10. Від прищів і чорних крапок
  11. Відео: Глиняне засіб з маслом лаванди
  12. Відгуки про користь від застосування зеленої глини

Зелена глина може стати косметичним засобом №1 в арсеналі дівчат, які піклуються про шкіру обличчя і вважають за краще доглядати за нею за допомогою натуральних засобів. Маски на основі продукту дозволяють боротися з різними типами недосконалостей. Суміші глини з маслами та іншими компонентами можна застосовувати для всіх типів шкіри: сухій, нормальної і комбінованої, жирної.

Склад і корисні властивості косметичного продукту

Зелена глина - одне з найбільш популярних косметичних засобів для обличчя. Її використовують поряд з блакитною для складання протизапальних, заспокійливих, вітамінних та відбілюючих масок, а також примочок, компресів і інших косметологічних сумішей.

Зелену глину як косметичний засіб застосовувала ще Клеопатра. Вона знала, що це природна речовина не містить шкідливих домішок, а при взаємодії зі шкірою здатне вбирати неприємні запахи.

Зелена глина має такий своєрідний колір через високу концентрацію в ній міді і заліза. До її складу входять також срібло, кальцій, фосфор і безліч інших корисних для шкіри мікроелементів. Так, наприклад, кремній надає омолоджуючу дію і стимулює обмін речовин в епідермісі. А алюміній робить продукт ефективним в боротьбі з прищами, оскільки добре підсушує жирну шкіру, схильну до недосконалостей.

А алюміній робить продукт ефективним в боротьбі з прищами, оскільки добре підсушує жирну шкіру, схильну до недосконалостей

Характерний зелений колір глині ​​надають мідь і залізо

В цілому зелена глина має цілу низку косметичних властивостей, які стають помітні після першої ж процедури:

  • очищення і тонізація шкіри обличчя;
  • скорочення вироблення шкірного сала;
  • звуження пор;
  • посилення кровотоку в тканинах;
  • відлущування і оновлення клітин;
  • підтягування лицьового контуру;
  • антибактеріальну та протизапальну дію.

Найпопулярніші маски із зеленої глини

Класична

При створенні класичної маски із зеленої глини порошок змішують з невеликою кількістю води до утворення однорідної маси, ненадовго залишають для набухання, а потім нагрівають на водяній бані приблизно до сорока градусів Цельсія. Такий засіб надає очищає і тонізуючий ефект, робить шкіру оксамитовою і пружною.

Маски з глини необхідно змішувати тільки в порцеляновій, пластикової або іншої неметалевої посуді, щоб дати продукту розкрити всі свої корисні властивості.

Відео: Як розвести і нанести глиняний порошок?

Очищаюча

Для всіх типів шкіри

При складанні цієї маски 40 грамів зеленої глини і 20 грамів сухих дріжджів змішують з кашкою, приготовленої з одного огірка. Одержаний склад наносять на обличчя, уникаючи області навколо очей, залишають на півгодини, потім змивають теплою водою. Таку маску рекомендується застосовувати два рази на тиждень, тоді шкіра буде залишатися свіжою і доглянутою.

Для жирного особи

У рецепті цієї маски використовується 40 грамів зеленої глини, така ж кількість масла фундука та трохи мінеральної води. Всі інгредієнти змішуються до отримання однорідної маси, яку необхідно нанести на чисту шкіру не менше ніж на двадцять хвилин, а потім змити теплою водою.

Всі інгредієнти змішуються до отримання однорідної маси, яку необхідно нанести на чисту шкіру не менше ніж на двадцять хвилин, а потім змити теплою водою

Володарям жирного особи підійде маска з маслом фундука

Для нормального і комбінованого

З'єднайте дві ложки глини з ложкою подрібнених вівсяних пластівців і розведіть суміш водою до однорідної консистенції. Нанесіть суміш на обличчя і тримаєте 15 хвилин, потім вмивайтеся прохолодною водою.

заспокійлива

Три ложки глини змішайте з ложкою оливкової олії і такою ж кількістю відвару ромашки. Нанесіть маску на шкіру обличчя на десять хвилин.

Оливкова олія, що входить до складу суміші, добре зволожить і заспокоїть суху шкіру, а зелена глина посилить дію цього компонента.

Омолоджуюча

Змішайте дві ложки зеленої і одну білої глини з п'ятдесятьма мілілітрами води. Капніть трохи олії персика або виноградних кісточок. Нанесіть готове засіб на очищену шкіру і залиште на двадцять хвилин, потім змийте теплою водою. Повторювати процедуру слід один раз в тиждень.

підтягує

Щоб підтягнути зів'ялу шкіру обличчя і зони декольте, побалуйте її маскою з зеленої глини з вітаміном А. Змішайте чайну ложку зеленого порошку з двома ложками картопляного крохмалю, одним яєчним жовтком, столовою ложкою сметани і такою ж кількістю соняшникової або оливкової олії. Потім капніть до складу вітамін А. Наносьте маску на обличчя і зону декольте два - три рази на тиждень протягом місяця, і ви помітите відчутні зміни.

Для усунення недосконалостей

Засіб з відваром ромашки ідеально для проблемної шкіри

Змішайте глину і відвар ромашки в рівних пропорціях (якщо хочете, щоб маска додатково живила шкіру, можна додати в неї крапельку меду). Нанесіть масу на все обличчя, особливу увагу приділяючи самим проблемним зонам - лобі, крилах носа, підборіддя. Потримайте двадцять хвилин, потім змийте теплою водою. Така суміш допоможе вам позбавитися від жирного блиску, звузити пори і запобігти скупченню в них забруднень.

Від прищів і чорних крапок

Для складання цієї маски розведіть зелену глину водою до однорідної консистенції і додайте кілька крапель олії розмарину. Такий засіб наносять тільки на проблемні ділянки шкіри приблизно на п'ятнадцять хвилин.

Відео: Глиняне засіб з маслом лаванди

Протипоказання і можливу шкоду

Зелена глина, яка використовується в косметологічних цілях, практично нешкідлива. Однак її варто використовувати з обережністю особам, які страждають на алергію, людям з чутливою шкірою, а також хворим куперозом (розширеними судинами на обличчі).

Зверніть увагу, що алергія, свербіж, лущення та інші індивідуальні реакції особи можуть викликати інші компоненти, що входять до складу масок на основі глини. Якщо у вас виникають будь-які сумніви, проконсультуйтеся з професійним косметологом. Він допоможе підібрати рецепт кошти, що підходить саме вашій шкірі.

Відгуки про користь від застосування зеленої глини

Тайра

http://irecommend.ru/content/budu-rekomendovat-ee-tem-u-kogo-posle-ugrei-ostalis-sledy-tem-komu-neobkhodimo-izbavitsya-ot

http://irecommend.ru/content/vytyanet-iz-por-vsyu-gadost-foto/

http://irecommend.ru/content/maski-s-zelenoi-glinoi-ozdoravlivayut-kozhu-delayut-ee-krasivoi-i-barkhatistoi-glavnoe-regul/

Визначивши тип вашої шкіри і вид недосконалостей, які необхідно подолати в першу чергу, виберіть потрібну маску. Застосовуйте її в суворій відповідності з рецептурою і дуже скоро ви помітите видимі зміни. Але і коли досягнете ідеального стану шкіри, не варто припиняти застосування зеленої глини. Увімкніть більш щадний варіант кошти з нею в свій постійний догляд - це допоможе завжди підтримувати особа в хорошому стані.

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

Стаття прочитана 1520 раз (a).

Відео: Як розвести і нанести глиняний порошок?