Увага підлітки! Використовуємо глину від прищів на обличчі

  1. Яка глина краще допомагає від прищів
  2. Рецепти масок і їх застосування
  3. Загальні моменти використання
  4. Маска для дратівливою шкіри
  5. Маска з білою глиною для проблемної шкіри
  6. Маска з чорної глини проти шорсткості і стягнутості сухої шкіри
  7. Маска з зеленою глиною від вугрів
  8. Пілінг для проблемної шкіри
  9. Ефективність і реальний результат
  10. Обережність у застосуванні у підлітків

Володарі проблемної шкіри знаходяться в постійному пошуку ефективних засобів проти прищиків і інших недоліків. Неправильний догляд за шкірою в юності може привести до неприємних наслідків в більш зрілому віці. У наш час магазини пропонують безліч діючих засобів для боротьби з акне. Серед них косметологи виділяють перевірену часом глину, маски з якої здатні прибрати висипання на обличчі у підлітків.

Що ви дізнаєтеся:

Яка глина краще допомагає від прищів

Від вугрової висипки і ненависних чорних крапок можна позбавиться з блакитною, білою і чорної глинами . Маски з кожної з цих глин глибоко очистять шкіру, звузять пори, позбавлять від висипань. Після глибокого очищення і поліпшення мікроциркуляції шкіра набуває рівний колір без почервоніння і горбків.

ВАЖЛИВО!

Найактивнішою з цих видів глин є чорна, хоча за текстурою вона м'якше інших.

Через свого складного складу дію чорної глини на один і той же тип шкіри різних людей може бути непередбачуваним. Одну шкіру вона ніжно очистить, а іншу - до стану сухості і стягнутості шкірних покривів. Тому, використовуючи чорну глину в перший раз, обов'язково потрібно її протестувати.

Якщо потрібно матирующее дію, то зелена глина впорається краще за інших. Володіючи підсушують дією, вона дбайливо очистить шкіру від прищиків і вирівняє колір шкіри. Справляється з наслідками висипань - почервоніння.

Глибоко очищає пори синя глина. Підходить для проблемної шкіри завдяки своїм протизапальним і бактерицидним властивостям. Ця глина видаляє відмерлі клітини, підсушує прищики і має відбілюючий ефект.

Ідеальним варіантом від підліткових прищів є маски з фіолетовою глиною. Вона націлена на дбайливе очищення і зняття алергічних реакцій. Чутлива молода шкіра потребує саме в такому догляді. Запобігаючи розширення капілярів під шкірою, глина заспокоїть запальні процеси і оздоровить ніжні шкірні покриви підлітка.

Навіть скрабірованіе у цій глини дбайливе, всі функції фіолетовою глини спрямовані на збереження молодості.

Відновні властивості глина зобов'язана гематиту, який в пристойному кількості знаходиться в її складі. Його дія спрямована на збереження натуральної краси і сяйва. Ну і ціна у цього виду глини відповідна. Напевно, це найдорожчий вид глини.

Ще менш популярною є сіра глина із заповідних територій. Дуже добре підходить для жирної і роздратованою шкіри через підсушують і протизапальних властивостей. Чутливій шкірі буде комфортно після процедур із сірою глиною.

Для шкіри будь-якого віку схильної до висипань використовують і жовту глину. Вона ще використовується як антидепресант. Якщо шукаєте крім очищаючого відновлює і заспокійливу дію, то жовта глина в цьому допоможе.

Рецепти масок і їх застосування

Рецепти масок і їх застосування

Загальні моменти використання

Щоб маска була максимально ефективною, наносити і готувати її потрібно дотримуючись простих правил :

  • перед приготуванням маски слід очистити шкіру ;
  • проблемну підліткову шкіру вмиваємо теплою водою зі звичними косметичними засобами;
  • скраб не застосовуються в день маски, інакше не виключено травмування шкіри;
  • перед маскою для досягнення максимальної ефективності рекомендується пропарити шкіру. Це можна зробити за допомогою звичайної води або відвару трав. Потрібно просто потримати обличчя над парующей рідиною пару хвилин
  • маску готуємо в будь-який посудині, яка не містить металу (скло, кераміка);
  • перемішуємо маску теж неметаллическим предметом;
  • маска по консистенції повинна нагадувати магазинну сметану;
  • на проблемні ділянки маску наносимо на шар більше, ніж на інші ділянки;
  • тримати маску потрібно не менше 7 хвилин і не більше 20;
  • змиваємо маску або вологим ватним диском, або теплою водою;
  • маска не повинна потрапити в очі при нанесенні і змиванні;
  • після зняття маски шкіру обробляємо тоніком, а потім кремом;
  • використовуємо очищаючі маски не більше двох разів на 7 днів.

Особливо актуальні такі маски від прищів для дівчаток підлітків, які зважаючи на вік постійно вишукують недоліки на обличчі і засмучуються більше всіх.

Маска для дратівливою шкіри

  • Сіра глина - 0.5 ч.л.
  • Яблучний оцет - 2 краплі
  • Мінеральна вода - 1.5 ст.л

Наносимо на 8-10 хвилин. Маска дає швидкий заспокійливий ефект.

Маска з білою глиною для проблемної шкіри

Глину розчиняємо у воді, додаємо 2 краплі соку лимона і 2-3 краплі розмаринового масла. Цю маску можна тримати близько 20 хвилин на обличчі.

Маска з чорної глини проти шорсткості і стягнутості сухої шкіри

Чорну глину необхідно змішати з молоком 1: 2. Молоко не повинно бути холодним. Ідеальна температура для нього, як і для води становить 40 градусів. Щоб пом'якшити активна дія чорної глину, краще додати сметани (1 ст.л). Для сухої шкіри тримати маску достатньо 15 хвилин, а якщо наносити її без сметани, то і зовсім 7 хвилин.

Маска з зеленою глиною від вугрів

20 мл води змішаємо з 2 мл спирту. Додамо рідина в 1 ст.л глини. Вводимо інші компоненти: 3 мл гліцерину, 5 г тальку і 1 г алюмокалієвих квасцов. Через 10-15 хвилин змиваємо масочку і насолоджуємося очищеним особою.

Пілінг для проблемної шкіри

До речі в догляді за підліткової проблемної шкірою будуть пілінги.

Блакитну глину змішати з чайною ложкою олії мигдалю. Потім додаємо гвоздику, корицю і чорний перець. За 2 краплі кожного екстракту. Масажуємо зволожену шкіру до п'яти хвилин.

Ефективність і реальний результат

Регулярне застосування підлітками в домашніх умовах масок від висипань призведе до гарного результату, прищі на обличчі більше турбувати не будуть. Імунітет шкіри зміцниться, а токсичні речовини нейтралізуються завдяки адсорбуючі властивості глини. Пройдуть запальні процеси, виділення шкірного секрету станемо помірним серед володарів жирного типу шкіри.

Глина нормалізує діяльність клітин, насичені киснем через приплив крові до тканин, вони будуть краще функціонувати. Звичайні Догляду кошти будуть більш дієвими на шкірі завдяки відсутності ороговілих частинок епідермісу після маски.
Глина нормалізує діяльність клітин, насичені киснем через приплив крові до тканин, вони будуть краще функціонувати

Обережність у застосуванні у підлітків

Що уникнути наслідків, потрібно чітко виконувати правила нанесення і використання масок. Глина - дуже активний компонент маски. Тому «для більшого ефекту» її не варто довше зазначеного в рецепті часу тримати на обличчі. Інакше досягнете зворотного результату. Це стосується і частотності застосування масок. Якщо шкіру більше 2-х разів на тиждень піддавати глибокого чищення, організм буде захищатися, виділяючи ще більше шкірного секрету. Тоді проблема у вигляді прищиків стане ще глобальніше і обов'язковим стане похід до дерматолога.

Не застосовувати глину при поганому самопочутті, наявності гнійних висипань і на пошкоджених ділянках шкіри.