Скільки тримати на обличчі чорну глину

  1. Як довго тримати на обличчі масу з чорної глини і меду
  2. Правильно використовуємо маски з чорної глини від прищів
  3. Чорна глина в боротьбі з чорними точками
  4. Двадцятихвилинні процедури із застосуванням насиченою сіркою тістоподібної маси
  5. Чи можна продовжити косметичний сеанс до 30 хвилин
  6. важливо запам'ятати

Вітаю всіх! Косметична глина чорного або насиченого сірого забарвлення здатна виводити токсини, шлаки і бруд з глибоких шарів шкірного покриву, спалювати жирові запаси, посилювати обмінні процеси, живити шкіру вітамінами і мікроелементами. Здавалося б, чим довше тримати маску з глиною на обличчі, тим більше користі можна отримати від процедури.

Але виявляється, що це не так. Якщо перетримати засіб, можна добитися протилежного ефекту. Тому, важливо знати, скільки тримати на обличчі чорну глину і критерії, що визначають часові межі.

Щоб отримати максимум користі і не нашкодити шкірі, поговоримо про особливості проведення косметичної процедури в домашніх умовах.

Щоб отримати максимум користі і не нашкодити шкірі, поговоримо про особливості проведення косметичної процедури в домашніх умовах

Самий простий, швидкий і бюджетний рецепт краси складається з двох інгредієнтів - води і чорної глини, а його приготування займає не більше п'яти хвилин:

  • насипаємо 20 г порошку в глибоку ємність;
  • вливаємо 20 мл теплої води і очікуємо трохи менше хвилини, поки тістоподібна сіра маса не вбере рідина;
  • перемішуємо компоненти до однорідної кремоподібної суміші;
  • наносимо на попередньо очищену шкіру рівним тонким шаром пальцями рук або спеціальної косметичної пензликом.

Як бачимо, в складі маски відсутні інші додаткові компоненти, в тому числі і масла, які пом'якшують вплив косметичного порошку. У чистому вигляді чорна глина діє більш агресивно і швидко.

Тримати її рекомендується не довше 15 хвилин. Після змивання залишків на оброблювану поверхню епітелію необхідно нанести жирний крем. Проводити лікування не більше двох разів на тиждень.

Як довго тримати на обличчі масу з чорної глини і меду

Застосовувати глину можливо не тільки для надмірно сухого, але і чутливого типу шкірного покриву, але в цьому випадку її слід змішувати з зволожуючими або живильними шкіру компонентами. Відмінний дует виходить з косметичного порошку насиченого сірого кольору і натурального меду в складі наступних масок:

  • 20 г жирної сметани змішайте з такою ж кількістю порошку, додайте куряче яйце і 5 г розтопленого на паровій бані меду, ретельно перемішайте;
  • в глибокій ємності з'єднайте по 10 г основного продукту і соку алое, додайте 5 г яблучного пюре і стільки ж підігрітого меду, збийте в однорідну густувату суміш.

Незважаючи на пом'якшуючі інгредієнти в складі сумішей, тримати їх на сухому лущиться епітелії можливо приблизно до 8-10 хвилин, після чого слід змити не дуже холодною водою і застосувати зволожуючий (дитячий за бажанням) крем. Про інші масках з медом ви можете прочитати в нашій статті .

Правильно використовуємо маски з чорної глини від прищів

Рецепти на основі чорного косметичного продукту і протизапальних засобів допоможуть з часом позбутися від різних шкірних утворень, вирівняти колір і рельєф шкірного покриву обличчя.

Для приготування цілющих засобів крім порошкової основи знадобляться наступні компоненти:

  • яблучний оцет, масло чайного дерева - змішуємо 10 г глини, вдвічі менше оцту і п'ять крапель ефірного кошти;
  • лимонний сік, відвар календули, кип'ячена вода - з'єднуємо по столовій ложці води, глини, трав'яного екстракту і чайну ложечку соку жовтого цитруса;
  • аспірин, сік лимона, сіль, вода - розчиняємо одну таблетку аспірину і половинку чайної ложечки солі в двох столових ложках гарячої води, вливаємо лимонний сік, перемішуємо і загущающих суміш двома десертними ложками глини.

Рецепти на основі чорної тістоподібної маси для лікування прищів при сухому епітелії рекомендується тримати на обличчі 8-10 хвилин, для жирного і комбінованого типу - до 25 хвилин.

Чорна глина в боротьбі з чорними точками

Головні переваги наступної маски - це ефективність і бюджетность. Засіб нітрохи не поступається салонним процедурам для звуження і очищення пір. Слід розчинити 20 г глини в 15 мл теплої води до однорідності без грудочок, видавити в насичену сіру масу 5 мл соку лимона і порошок однієї таблетки активованого вугілля.

Рецепт ідеально підходить для комбінованого, жирного і нормального типу шкірного покриву. В цьому випадку маску від чорних крапок можна тримати на обличчі до 10 хвилин. Для сухого і чутливого типу епітелію потрібно вдвічі скоротити час процедури.

Двадцятихвилинні процедури із застосуванням насиченою сіркою тістоподібної маси

Щоб звузити пори, нормалізувати обмінні процеси, впоратися з жирністю і прибрати сильно виражені запалення в хід йдуть більш тривалі лікувальні сеанси - до 20 хвилин. Готуються консистенції з основи-порошку, води і пом'якшуючих протизапальних масел. Кращими з таких сумішей вважаються:

  • поросужівающім - 2 ст. л. основи розведіть з водою до сметаноподібної консистенції, додайте 4-5 крапель олії чайного дерева, зародків пшениці, персикових або виноградних кісточок ;
  • відновлює - 1 ст. л порошку змішайте з огірковим соком або крутий заваркою зеленого чаю, розбавте половиною чайної ложки масла оливи.

Наносяться маски тільки на попередньо очищену шкіру, а по завершенні сеансу використовується жирний крем.

Чи можна продовжити косметичний сеанс до 30 хвилин

Найдовше тримати маску з чорної глини на обличчі дозволяється тим, хто має жирний тип шкіри. Основні правила приготування кошти з чорного косметичного порошку для нормалізації роботи сальних залоз і усунення вугрів:

  • замість води використовуємо відвар ромашки і календули;
  • застосовуємо ефірні масла - чайного дерева, жожоба або лаванди;
  • додаємо лимонний сік;
  • температура трав'яного відвару не повинна перевищувати 40 градусів.

замість води використовуємо   відвар ромашки   і календули;   застосовуємо ефірні масла - чайного дерева, жожоба або лаванди;   додаємо лимонний сік;   температура трав'яного відвару не повинна перевищувати 40 градусів

Жирного типу епітелію тривалий сеанс піде тільки на користь. При регулярному застосуванні зменшиться вироблення жиру, зникнуть почервоніння, прищі і комедони.

важливо запам'ятати

Від правильності проведення процедури залежить остаточний результат - чисте, сяюче, помолоділе особа без шкірних дефектів.

Щоб досягти позитивного результату, потрібно перш за все визначити свій тип шкіри, провести тест на алергію випробуваного препарату, стежити за інструкцією в рецептах, очищати і розпарювати особа перед нанесенням сумішей, не використовувати металевий посуд для змішування компонентів і відпочивати під час косметичного сеансу. Гармонія душі і тіла - важлива складова здоров'я шкіри і організму в цілому.

Будьте здорові. Всім до зустрічі!