Полімерна глина або пластика - це досить популярний і абсолютно безпечний матеріал, який використовується для виготовлення елементів декору і прикрас. Вироби з глини завоювали серця модниць в усьому світі. Важко знайти дівчину, яка б не намагалася зробити сама або не купувала б аксесуари, виконані з цього матеріалу.
Якщо заглибимося в історію, то відкриємо для себе досить цікавий факт, що створена полімерна глина була для виробництва ляльок. Пластику відкрила німкеня Фіфі Ребиндер ще в 30-х роках, назвавши своє відкриття Фіфі Мозаїк. За її рецептом створена і розкручена торгова марка ФІМО, яка використовувала не тільки рецептуру Фіфі, але і великі склади від назви її глини.
Сьогодні ми поговоримо про досить простому способі зробити ефектні сережки з полімерної глини у вигляді кубиків, які використовують для настільних ігор. Тільки наші кубики виходити стильними, красивими і блискучими. Для декору будемо використовувати камені або бісер.
- полімерна глина Чорного кольору
- канцелярський ніж
- дощечка, а краще скляна поверхня
- клей
- лак для полімерної глини
- пензлик
- зубочистка, голка
- фурнітура для сережок
Приступаємо до чарівництва, адже скоро з шматочка пластичної глини, ви створите сережки, які нічим не відрізнятимуться від покупної біжутерії.
Беремо пластику і розминаємо її в руках, поки вона не стане м'якою, розгортаємо кульку і поділяємо його за допомогою канцелярського ножа на дві рівні частини. З них подушечками пальців формуємо однакові кубики, притискаючи кожну сторону до скляної поверхні.
Проробляємо в кубиках наскрізні дірки за допомогою голки, а також беремо декоративні камінці або бісер і акуратно декоруємо ще м'які кубики. За типом грального кубика, на кожну сторону додаємо на один камінчик більше. Вдавлені камінчики або бісер за допомогою зубочистки прибираємо з аксесуара, повинні залишитися порожні клітинки для прикрас. Кубики відправляємо запікатися в духовку при температурі 130 градусів на 15 хвилин.
Після того як вироби охололи за допомогою клею необхідно приклеїти камінчики у відповідні комірки. При бажанні за допомогою пензлика сережки можна покрити лаком, це додасть блиску. Якщо ж вам більше подобається матова поверхня, залишайте як є. Коли клей і лак висохли, можна збирати сережки з допомогою спеціальної фурнітура. Використовуючи таку просту технологію можна зробити браслет і намисто, створивши справжній набір біжутерії.
Завжди ваша,
Вікторія прутковских.