У необхідності мати достатню кількість прикрас для додання своєму образу шарму знає, напевно, кожна дівчина. Тільки проблема, часом, в тому, що придбання аксесуарів влітає «в копієчку», та й імовірність зустріти в місті копію таких же сережок, намиста, кольє і т.д. дуже висока, а будь-якій дівчині хочеться бути неповторною. І шанс бути саме такою є. Потрібно лише звернути увагу на прикраси з полімерної глини.
Що таке полімерна глина
Саме словосполучення «прикраси з полімерної глини» зовсім не викликає захоплення, тому що глина асоціюється з брудною, мокрою рідиною. Тільки до полімерної глини це не має ніякого відношення. Навпаки, працювати з нею одне задоволення, а прикраси виходять дійсно оригінальні.
Полімерна глина нагадує пластилін. Її також можна спокійно скручувати, м'яти, надаючи різну форму. Але варто тільки помістити готовий виріб в духовку і нагріти, як «пластилін» перетворюється в твердий, міцний пластик. Кольорова палітра яскрава і різноманітна. Змішуючи різні кольори в одній прикрасі можна отримати незвичайний комплект, якому позаздрять всі подруги. Адже на свій смак можна власноруч виготовити чудові прикраси , Які підходять до певного стилю і настрою на сьогоднішній день.
Де купити і як вибрати полімерну глину
Марок полімерної глини багато, ціновий діапазон різний. Російські марки на порядок дешевше своїх закордонних конкурентів, але дуже часто з такою глиною незручно працювати через її слабкою еластичності, готову прикрасу може розкришитися. Для новачків подібне може стати причиною розчарування від такого рукоділля. Тому краще переплатити, але порадіти власноручного шедевру. Різниться полімерна глина різних виробників різної за колірною гамою, температурою для запікання, внесення модних елементів, таких як блискіток, ультрафіолету ...
Продається полімерна глина в художніх салонах і бутика, ну і, звичайно ж, в інтернет-магазинах.
Крім самої глини для творчості знадобиться дуже гострий ніж або лезо, огнеупорочная дошка (деко) для запікання в духовці, спеціальний ролик або інший предмет для розкачування глини, елементи для скріплення деталей прикраси: швензи, нитки, ланцюжки, дужки і ін. Їх можна придбати в відділах, що торгують фурнітурою, або ж скуповувати готовуе дешеву біжутерію і потрошити їх. Також для ліплення потрібна рівна і чиста поверхня. Важливе зауваження: деко, який використовується для запікання готових прикрас більше вже не можна буде використовувати для приготування їжі. Тому з посудом для полімерної глини варто визначитися заздалегідь
Мінуси у цього виду хобі є - дуже сильно затягує. 🙂 Адже прикраси з полімерної глини з часом виходять все красивіше і вишуканіше, тому що в процесі ліплення розкриваються потаємні дверцята буйної фантазії і тоді виходять справжні шедеври.
Спробуйте, може ліплення з полімерної глини стане вашим улюбленою справою!