- Як запікати новорічні вироби з пластики в духовці.
- Куля «Північне сяйво» - простота і стиль в поделке.
- Новорічна саморобка-куля «Сніговик»
- «Дід Мороз» у вигляді новорічної вироби.
- Новорічна куля «Сніжинка» виріб своїми руками.
- Новорічна саморобка Ялинковий куля «Метелиця»
- Читайте НОВІ статті на нашому сайті:
Добрий день. Сьогодні я покажу, що можна зробити зі старих новорічних куль і звичайної виробної пластики (полімерної глини). Ці яскраві новорічні кулі ми зробимо своїми руками. Виріб настільки проста, що впораються навіть діти шкільного віку - причому з превеликим задоволенням. Тому я рекомендую робити ці новорічні вироби разом з дітьми.
Як я вже сказала ми будемо прикрашати ялинкова куля пластикою ... І перш ніж починати новорічне майстер-клас ... давайте, поясню, що це таке (може, хто ще не знає).
ПЛАСТИКА це виріб матеріал схожий зовні на пластилін. Насправді - це не пластилін, це ПОЛІМЕРНА ГЛИНА, яка має властивість тверднути при високій температурі. Якщо виріб з пластики потримати в гарячій духовці - вона застигне до твердого стану.
Всі ліпні яскраві магніти на холодильник робляться з такої пластики. А також біжутерія.
Продається ПЛАСТИКА в магазині канц-товарів або в спеціальних крамницях для творчості ... (її ще називають фимо-пластикою ... або фимо-глиною). Ви можете в Гуглі набрати «купити полімерну глину + назва вашого міста» і відразу знайти багато магазинчиків, які продають цей виріб матеріал зовсім недалеко від вашого будинку. Полімерна глина стане в нагоді вам і для інших новорічних виробів своїми руками.
Отже, давайте подивимося уважно на наші новорічні кулі - і розберемося як зроблені ці вироби.
Як запікати новорічні вироби з пластики в духовці.
Укладаємо наші новорічні кулі на тарілочку ... або на силіконовий килимок ... або на скляну дошку. ТІЛЬКИ НЕ НА залізних і НЕ НА фольги (інакше підгорить).
ВАЖЛИВО !!! Ту посуд або килимок, на яких ви будете запікати полімерну глину МОЖНА використовувати для харчових продуктів. Тому що ПЛАСТИКА - продукт хімічний ... і при запіканні виділяє неправильні для нашого організму речовини. Тому виділіть для ваших хімічних дослідів окрему тарілку \ килимок \ дощечку і запікайте завжди на них ... і не використовуйте для їжі.
ДУХОВКУ нагрівають до 100-110 градусів. Тобто не до дуже гарячого стану - інакше пластика почне темніти ... диміти ... виділяти отруйний повітря ...
Для порівняння ... пироги ми печемо при 180 градусах (і це середній вогонь) ... сдесь нам треба поставити на самий маленький вогник ... Це - для тих у кого стара радянська плита з уже давно зламаними датчиками температури.
Випікати ПЛАСТИКУ - не більше 30 хвилин.
ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ…
Якщо раптом мастика перегрілася і почала диміти (через високу температуру духовки ... або ви забули її більш ніж на 30 хвилин) ... то входити на кухню дітям не можна ... Вдихати повітря на кухні можна ... Відкрити кватирки (затиснувши ніс) ... викинути з хлібниці весь хліб (він наситив в себе отруйні випаровування) ... і викинути ту їжу, яка стояла відкрита на кухні.
Палаючий пластик - це дуже серйозно. При пожежі в гинуть немає від вогню ... а від отруйного пластика.
Куля «Північне сяйво» - простота і стиль в поделке.
А ось ще дуже красива новорічна саморобка - де поєднуються плавні лінії ковбасок і влиті в їх вигини намистини.
Тут все просто і зрозуміло вже по самій фотографії. Куля починаємо обліплюють-обкручувати зверху. У підстави «шиї» нашого кулі ми робимо трикутні аплікації-комірці (для краси ці комірці можна надколоти зобочісткой - сделат декоративні дірочки).
І потім ВДОЛЬ цих трикутних комірців ми будемо вити наші довгі «ковбаски» полімерної глини. Укладати рівненько уздовж трикутників ... поступово трикутний візерунок ліній буде ставати все округлі і плавніше ... і ближче до середини кулі лінії стануть зовсім плавної округлості ... І ТОДІ в ці стики кіл ми укладаємо БУСИНКИ.
Намисто - це теж плоскі кульки, скачані з полімерної глини - в них проткнути дірочка для краси (щоб було схоже на намистинку).
Далі знову продовжуємо обвивати куля довгими «макаронами» з полімерної глини - чергуючи кольору ... потім знову намистинки і знову хвилясті лінії - оточуючі намистини ... і до нижньої вершині новорічне кулі закладаємо порожнечі фігурними елементами на ваш розсуд.
Після затвердіння в духовці - і повного охолодження - можна покрити нашу саморобку акриловим лаком (теж продається в канцтоварах в маленькій пляшечці, дешево). Покрита лаком виріб буде яскравіше кольором, ніж без лаку.
Новорічна саморобка-куля «Сніговик»
Тут все просто. Розм'якшує білу пластику ... і розгортаємо з неї три довгі білі ковбаски ... Кожна трохи довше сусідки ... І даємо дитині завдання скрутити з них равлики - це буде тіло снеговичка. Нехай дитина придумає снеговику шапку ... оченята ... носик ... шарфик. Шарф - це теж дві смужки пластики прекрученние один з одним і надсеченная «в бахрому» на кінчиках.
Поки дитина зайнята снеговиком ... ви накатали ковбасок для обмотки кульки. Починаємо знизу і по спіральці рухаємося по кулі ... Намагайтеся зробити так, щоб шви від стикування кінців ковбаски припадали на ту зону, де буде розташований сніговик. Так аплікація сніговика закриє собою шви на виробі.
Так - разом з дітьми - ви швидше закінчите цю новорічну саморобку ... і вона назавжди займе місце в ящику з новорічними «реліквіями» саме вашої родини ... і через багато-багато років вам буде приємно згадати ... і розповісти онукам як їх тато, коли був маленький зліпив ось цього снеговичка на кулю.
«Дід Мороз» у вигляді новорічної вироби.
Теж дуже гарна виріб з полімерної глини. Борода Деда Мороза - це ті ж спіральки равлики з «ковбасок» пластики. Облямівка шапки - це «ковбаска» укладена зигзагом-змійкою.
Очі це три коржі пластики накладені один на одного - млинцями - біла ... поверх менша блакитна коржик-райдужка ... поверх ще менший чорний млинець-зіниця ... і щоб в очах був блиск кладемо ще крихітний грудочку білої крупинки поверх райдужної оболонки ока.
Особа, ніс і губу Діда Мороза робимо з мастики тілесного кольору. Якщо у вас в коробці немає лелесного кольору його легко змішати самим - для цього в білу мастику потрібно наточити жовтої, чорної і червоно мастики - буквально крупинку кожного кольору - додаємо в великий шматок білої глини і гарненько вимішуємо.
Новорічна куля «Сніжинка» виріб своїми руками.
Тут теж все дуже просто. Для вироби-сніжинки потрібно по шість однакових елементів ... Шість спіральок + одна в центрі ... шість паличок-ковбасок .... та інших елементів на ваш смак, кратних теж шести.
Ви можете придумати (намалювати спочатку на папері), а потім втілити ВАШ ВЛАСНИЙ дизайн сніжинки для цього новорічного кулі своїми руками.
І до речі - нехай вас не бентежить що кулі вийшли трохи важкуватими ... глина все таки важкий по вазі матеріал ... Просто в майбутньому такі кулі ви будете вішати на товсту частину гілки - ближче до стовбура ... або просто розкладати кулі в широкі плоскі вази ... для прикраси новорічного столу
Новорічна саморобка Ялинковий куля «Метелиця»
Ось це найпростіший варіант. Його можна довірити дитині. Поки ви будете займатися виготовленням складних куль для ялинки ... ваші діти нехай зроблять ось цю модель новорічного кулі своїми дитячими руками - вона простіше буде.
Перед тим як приступити до роботи - до скочування «ковбасок» з полімерної глини, її (глину) треба як слід розім'яти. Пластика - набагато твердіше пластиліну ... і пальці від неї дуже сильно болять навіть у дорослої людини. Тому треба її підготувати і розм'якшити іншим (не ручний) способом.
Щоб пластика вимішують добре - її можна потримати в теплому місці ... наприклад в чашці з гарячою водою ... Або поколошкала молотком ... Мені краще подобається молоток ... Кладеш пластику на дошку і лупішь молотком ... вона сплющується ... складаєш її в 4 рази і знову Плющ молотком ... Потім від подібних ударів вона сама розм'якшується і її вже легко м'яти пальцями ...
І ось коли пластика стала м'якою можна приступити до новорічної вироби. Приготувати безліч «ковбасок» білого і червоного кольору. Потім накрутити з них «равликів-спіральок» і обкладати ними наш новорічний куля.
Хвостики спіральок можна красиво згинати в сторону і закручувати в протилежному напрямку. Як видно на фото вище. Це дуже простий куля, зроблений своїми руками.
Така новорічна саморобка добре буде виглядати і в синьо-білих тонах ... так візерунок на кулі ще більше нагадуватиме метелицю-Завіруха.
Фантазуйте, творіть, дерзайте - діліться майстер-класами ... І щасливого вам Нового Року.
Ольга Клішевская, спеціально для сайту Сімейна Купка.
Читайте НОВІ статті на нашому сайті:
на Ваш сайт.